o as nesenai padariau toki pastebejima, nu kad daniskuose produktuose 3, o gal ir 4 kart maziau tu visokiu E, net ir pigiausiam buljone jokio E. kodel taip lietuvoj negali but???
Todėl, kad lietuviai nori daug ir pigiai, todėl ir prifarširuoja visokio "gėrio". Juk ne kartą ir rašyta, kad gamintojai sutinka gaminti produkciją be chemijų, bet ji trumpiau galioja, ne taip gražiai atrodo, brangesnė, tai paklausos nėra
o as nesenai padariau toki pastebejima, nu kad daniskuose produktuose 3, o gal ir 4 kart maziau tu visokiu E, net ir pigiausiam buljone jokio E. kodel taip lietuvoj negali but???
Todėl kad dar pas mus monopolija: yra tik trys prekybos centrai, iš kur tau čia bus konkurencija? ką užvežą, tą ir parduoda. Realiai ten pirkėjas mažai turi pasirinkimo. Vartotojai ješko tų ekologiškų ar sveikesnių prekių, bet kur tų jų gausi? Čia kaip su komercinėm televizijom. Jos žino kokios pramoginės laidos turi populiarumą ir intelektualesnės laidos neprastumsi į eterį. Tas pats su prekybcentriais. realiai jie diktuoja rinką.
Tiesa, dar tie prekybos centrai labai įtakoja mūsų politikus ir tie priima jiems palankius įstatymus Dabar nežinau kaip su nauja valdžia, bet matyt irgi įtakoja, jeigu įstatymą dėl viršpelnių ribojimo nepatvirtino.
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite prikabinti failų šiame forume