Keksas gali buti ivairiu formu(esme-teslos sudetyje),o boba-tai jau ir forma svarbi-tai ratas su tusciu viduriu.Bet tik nezinau,ar cia svarbu teslos sudetis,bet tikriausiai,boba-keksas,kepinys keptas apvalioje formoje su tusciu viduriu
Keksas gali buti ivairiu formu(esme-teslos sudetyje),o boba-tai jau ir forma svarbi-tai ratas su tusciu viduriu.Bet tik nezinau,ar cia svarbu teslos sudetis,bet tikriausiai,boba-keksas,kepinys keptas apvalioje formoje su tusciu viduriu
,,boba kepama specialioje formoje, bobų aukštis gali būti įvairus-nuo 60 iki 90 cm.Apačia turi būti platesnė, o viršus siauresnis. Jų yra įvairiausių:sultingų, margų, vaisinių, riešutinių, duoninių ir kt."-cituoju..
O keksas-pagal kepinio ingridientu sudeti.
750 ml balto vyno,
1 pak. vanilinio cukraus,
100 g cukraus,
2 pak. " Dr Oetker" vanilinio pudingo miltelių.
Be to :
1 kg obuolių,
400 g plakamosios grietinėlės,
malto cinamono pabarstyti.
Užminkome tešlą, įklojame į riebalais išteptą torto formą, pakeldami aukštesnius kraštus. Ant tešlos paskirstome stambiai sutarkuotus obuolius.
Cukrų, van. cukrų ir pudingo miltelius išmaišome su trupučiu vyno, supilame į iki virimo pakaitintą likusį vyną, trumpai užviriname ir apipilame obuolius. Kepame apie 90 min. 180 laipsnių temperatūroje. Atvėsimane.
Patiekiant viešuje paskirstome su standikliu išplaktą grietinėlę ir apibarstome cinamonu.
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31 Pranešimai: 16676 Miestas: Kėdainių raj. Pliusai: 689
OBUOLIŲ PYRAGAS SU GRIETINĖLĖS KREMU
Tešlai:
180 g sviesto,
180 g cukraus,
2 kiaušinių,
2 šaukštelių kep. miltelių,
460 g miltų,
20 g kakavos miltelių.
Įdarui:
5 nuluptų obuolių.
Kremui:
400 g neriebios tirštos grietinės,
200 g grietinėlės,
100 g cukraus,
1 kiaušinio,
1 pak.van cukraus.
Užminkome tešlą ir pusę jos sudedame į torto formą. Viršuje tolygiai paskirstome smulkiai pjaustytus obuolius. Kremui skirtus produktus išplakame ir užpilame ant obuolių. Iš likusios tešlos išpjaustome ornamentus ir sudedame ant kremo. Kepame 40 min. 180 laipsnių temp.
Užsiregistravo: 11 Vas 2007, 13:45 Pranešimai: 2086
Ir vėl tie paveiksliukai vilioja na nieko, išsikepsiu apelsininį keksą, o tada jau iš visų Ramunės įdėtų receptų rinksiuosi kitą sekančiam kartui. Tik bus labai suku išsirinkti, nes visi laaabai gundo.
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume Jūs negalite prikabinti failų šiame forume