DUK - Ieškoti - Registruotis - Prisijungti

Dabar yra 21 Lie 2018, 22:05    

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Emigrantų maistas Londone ir kitur
StandartinėParašytas: 28 Spa 2006, 23:55 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Ką tik svečiavosi draugas, grįžęs iš Londono.
Tai sakė, kad visas jų įprastas maistas iš paprastesnių parduotuvių niekuo nesiskyria nuo maisto McDonalde.
O mums įprastas maistas yra delikatesas ir parduodamas išeivių įkurtose parduotuvėse toookiom :shock: kainom :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Emigrantų maistas Londone ir kitur
StandartinėParašytas: 29 Spa 2006, 00:20 
Atsijungęs
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Vartotojo avataras

Andron rašė:
Ką tik svečiavosi draugas, grįžęs iš Londono.
Tai sakė, kad visas jų įprastas maistas iš paprastesnių parduotuvių niekuo nesiskyria nuo maisto McDonalde.
O mums įprastas maistas yra delikatesas ir parduodamas išeivių įkurtose parduotuvėse toookiom :shock: kainom :roll:

Aha :o
Turiu giminaiti JAV tai jis yra nesveikai storas, bet sako, kad tai labai priklauso nuo maisto :? Svečiuodamasis pas mus tai sakė, kad net bulvės pasmus kitokios, kažkokios sotesnės ir kietesnės :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2006, 13:09 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Pliusai: 101
Pas manė irgi yra pažystamu gyvenančiu Anglijoje. Tai sakė kad pas mus tas maistas prieinamas visiems skanesnis, bet sako kad anglai pasineše ant bulvyčiu fri, coca-volos ir macdonaldinio maisto. Jeigu į lekštę yra įdėtas kepsnys, bulvės fri ir daržovės, tai daržovės lieka nesuvalgytos. Tai pažystama sakė kad stengiasi pirkti geresnį maistą. Bet pas mus skaniau Paveikslėlis

Dar Vokietijoje teko lankytis pas pusbrolį. Nu man jų maistas žiauriai patiko :hubba: Visos dešros-tikra mėsa, bė jokios sojos, salotai, pusgaminiai...viskas labai skanu. Nepatiko tik vokiški rūkyti lašiniai...vat ten tai iš kažkokios modyfikuotos kiaulės padarytos 078 ir bulvės žiauriai geltonos ir net ne temsta ore kai sutarkuoji Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2006, 14:23 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Pliusai: 51
Na aš nežinau dėl viso maisto Vokietijoje, bet draugės sesuo, gyvenanti ten, vežasi bulves iš Lietuvos :) Sako, kad iš ten esančių bulvių neįmanoma iškepti bulvinių blynų, kugelio ar padaryti vėdarų, cepelinų :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Spa 2006, 13:06 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

daida rašė:
Na aš nežinau dėl viso maisto Vokietijoje, bet draugės sesuo, gyvenanti ten, vežasi bulves iš Lietuvos :) Sako, kad iš ten esančių bulvių neįmanoma iškepti bulvinių blynų, kugelio ar padaryti vėdarų, cepelinų :roll:

Jo, bulvės man ten keistokos pasirodė.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Spa 2006, 17:34 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

As gyvenu Airijoje, ir galiu pasakyti kad cia maistas yra tikras S :x ! Nei i kavine nuejes pavalgysi skaniai (dar net macdonalde skaniau), nei parduotuvej skanaus maisto neprisipirksi. As pati gaminu namie, bet kazkaip keistai man vistiek, ne lietuviski produktai, ne tokie, netikri atrodo..
O storuliu tikrai daug cia! O ju valgymo ypatumai baisus! :x Kuo riebiau, kuo daugiau ir nesveikiau - tuo skaniau! (pagal juos)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Spa 2006, 20:07 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Aš manau kad ir pas mus taip bus netolimoje ateityje :( Ūkininkai kad palengvint sau darbą ir padidint uždarbį tikrai ješkos būdų kaip lengviau užauginti derlių :((( Atsivež tų sėklų iš visokiu Airiju ir Amerikų ir po-truputi tas maistas ir pas mus praskins kelia :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: vaje...
StandartinėParašytas: 31 Spa 2006, 21:42 
sveiki.gyvenu apie 4 men anglijoj.vienu zodziu,nebezinau ka bevalgyti...labai megstu salotas,darzoves ir pagrinde tai valgau,bet patikekit kylogramai auga ir tiek.cia tos darzoves netikros ar ka...Lietuvelej bunu kaip manenkene nu bet cia kad ir ka bevalgyciau... :evil: kaip jum?

Į viršų

Pranešimo tema: Re: vaje...
StandartinėParašytas: 01 Lap 2006, 23:51 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

arual.lila rašė:
sveiki.gyvenu apie 4 men anglijoj.vienu zodziu,nebezinau ka bevalgyti...labai megstu salotas,darzoves ir pagrinde tai valgau,bet patikekit kylogramai auga ir tiek.cia tos darzoves netikros ar ka...Lietuvelej bunu kaip manenkene nu bet cia kad ir ka bevalgyciau... :evil: kaip jum?

:shock: gal tos daržovės energetiškai perkrautos :lol:
Greičiausiai svoris auga dėl daržovių auginimo ypatumu :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lap 2006, 23:53 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Lilina rašė:
Aš manau kad ir pas mus taip bus netolimoje ateityje :( Ūkininkai kad palengvint sau darbą ir padidint uždarbį tikrai ješkos būdų kaip lengviau užauginti derlių :((( Atsivež tų sėklų iš visokiu Airiju ir Amerikų ir po-truputi tas maistas ir pas mus praskins kelia :(

Labai norėtusi, kad taip nebūtų :roll: , nes teks daržoves patiems auginti :?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 10:56 
Atsijungęs
GURU
GURU
Vartotojo avataras

Pliusai: 736
daida rašė:
Lilina rašė:

Visi sako, kad daržovių pačiam auginti neapsimoka :roll: , bet, kai nueini į daržą ir nusiskini ar išsirauni savo augintą, tai ir skanesnė, ir žinai ką valgai :D . Bet ne visi turi tam sąlygas :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 12:44 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Šiaip dar maistas labai priklauso nuo žemės. Pas mus visi sako kad skanus maistas, bet ir žemės Lietuvoje derlingas. Nors ir dauga ką atveža, bet vistiek vietinis maistas skanus. Maskva stovi ant nederlingu žemių, tai ten užauginats maistas 078 Skanus maistas Ukrainoje, nes irgi žemės derlingos. Tai turbūt tos atvežtos sėklos irgi skaniai užaugs čia :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 17:41 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Ramunė rašė:
daida rašė:
Lilina rašė:

Visi sako, kad daržovių pačiam auginti neapsimoka :roll: , bet, kai nueini į daržą ir nusiskini ar išsirauni savo augintą, tai ir skanesnė, ir žinai ką valgai :D . Bet ne visi turi tam sąlygas :cry:

Man savo darzoves irgi labai patinka. Mano tevai gyvena kaime, tai visada turi savo, tai kas sviezia ir paciu uzauginta. Ir visada zinai, kad ko uzsinoresi, ta rasi nuejes i darza.
Mano draugas gincijas su manim tik del vieno dalyko -bulviu auginti neapsimoka. Gal ir jis teisus.. Nes tiek vargo, darbo, o jei metai nederlingi.. Tai gaila..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 18:43 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Kai buvau Rusijoje, tai man ten baisiai nepatiko duona 078 Kažkokia prėska kepta plyta. Apsoliučiai be skonio, dietikams itariu gerai tokia duona. Bet užtat tarp mano giminiu Rusijoje yra labai paplitusios duonkepės. Sumeti ten visus ingridientus ir ji pati tešla išmaišo, išlaiko kiek reikia, o paskui kepa, kaip skalbimo mašina žodžiu :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 18:44 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Ramunė rašė:

Ne tik sąlygas, bet ir noro. :(

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 20:31 
Atsijungęs
GURU
GURU
Vartotojo avataras

Lilina rašė:
Ramunė rašė:

Ne tik sąlygas, bet ir noro. :(

Man labai nepatinka ravėti, ypač pirmą kartą :evil: , bet kai pradedu daržovytes rauti ir skinti :D :D :D . Viskas atsiperka. :!:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 22:21 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Lilina rašė:
Kai buvau Rusijoje, tai man ten baisiai nepatiko duona 078 Kažkokia prėska kepta plyta. Apsoliučiai be skonio, dietikams itariu gerai tokia duona. Bet užtat tarp mano giminiu Rusijoje yra labai paplitusios duonkepės. Sumeti ten visus ingridientus ir ji pati tešla išmaišo, išlaiko kiek reikia, o paskui kepa, kaip skalbimo mašina žodžiu :lol:

Jeigu ten duonos skonis nepasikeitė nuo sovietų laikų - tada tikrai neskani.

O duonkepės ir pas mus neblogai užsirekomendavo. Žmonos dėdienė turi tokią, tai labai gyria :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Lap 2006, 23:45 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

kaubojey rašė:
Mano draugas gincijas su manim tik del vieno dalyko -bulviu auginti neapsimoka. Gal ir jis teisus.. Nes tiek vargo, darbo, o jei metai nederlingi.. Tai gaila..

Na nežinau, šiais laikais bulvių auginime tiek pat darbo kiek ir kitas daržoves auginant.
Mano tėvai su sodinamąją pasodiną, su kasamąją nukasa, tai lieka tik apkaupti, išravėti ir bulves susirinkti :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 07:51 
Atsijungęs
GURU
GURU
Vartotojo avataras

daida rašė:
kaubojey rašė:

Na nežinau, šiais laikais bulvių auginime tiek pat darbo kiek ir kitas daržoves auginant.
Mano tėvai su sodinamąją pasodiną, su kasamąją nukasa, tai lieka tik apkaupti, išravėti ir bulves susirinkti :D

Mes nukasę bulves nupurškiame nuo visokių ten kvarabų, tai praktiškai ravėti nereikia :P O paskui visus metus bulvių taupyti ar tempti iš parduotuvės nereikia :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 15:57 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Ramunė rašė:
daida rašė:
kaubojey rašė:

Mes nukasę bulves nupurškiame nuo visokių ten kvarabų, tai praktiškai ravėti nereikia :P O paskui visus metus bulvių taupyti ar tempti iš parduotuvės nereikia :D

Tai vis dėlto apsimaoka bulves auginti 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 16:20 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

daida rašė:

Bet reikia turėt "kasamąją ir sodinamąją" Jau tikrai turbūt labiau apsimoka bulvės pirkti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2006, 16:43 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Lilina rašė:
Bet reikia turėt "kasamąją ir sodinamąją" Jau tikrai turbūt labiau apsimoka bulvės pirkti.

Tai, kad jie patys neturi :lol: kaimyną samdo :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lap 2006, 04:06 
Atsijungęs
Naujokas

Na, as taip pat esu ne Lietuvoj, taciau maista gaminu namie ir praktiskai toki pati koki gamindavau Lietuvoj budama. Ingredientu cia yra beveik visu, isskyrus varske ir kefyra. Tik nezinau ar kokybe ar kas cia ne kaip, nes labai man greit atsibosta viskas. Delto ir susiradau sita puslapi paivairinimui. O is anglisku bulviu ir cepelinu issiverdu ir kugelio issikepu. Visokiu cia tu bulviu yra. Cepelinu sgeriausiai virti is raudonu. Dabar ir i lietuviu parduotuve reciau nuvaziuojam, nebent pasiilgstu silkes, raugintu kopustu :hubba:
Jei gamini namie, tai isgyventi galima. Tik nervina, jeigu nori nueiti kur nors pavalgyti, o ka uzsisakyti... nezinai. Delto mes darom namie valgyt :cook1:
Bet vistiek, pasiilgstu tikro lietuvisko maisto...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lap 2006, 14:49 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Lilina rašė:
daida rašė:

Na sodinamaja tai turi, o kasamieji yra mama, tetis, sese ir as. Na as buvau, tai liko tik trys kasamieji :D . Tai jau kol nukasi bulveles, ir pavargsti :) .O dar kur perrinkt jas reikia..
Na bet aisku, uz tai visus metus turi ju pakankamai :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Lap 2006, 15:29 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

severyte rašė:
Cepelinu sgeriausiai virti is raudonu. Bet vistiek, pasiilgstu tikro lietuvisko maisto...

O tai, ką cepelinai būna raudonos spalvos :?: :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 17:29 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Pusseserė atostogoms sugrįžo iš Londono. Visai sukūdėjusi...
Pietums suvalgo sumuštinuką su dėšrytės griežinėliu - sako, kad jai užtenka, o bedradarbiai kažkaip labai keistai žiūri į ją :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 17:55 
Atsijungęs
Virtuozas
Virtuozas
Vartotojo avataras

Gal skrandį susigadino tenykščiu maistu?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 18:25 
Atsijungęs
GURU
GURU
Vartotojo avataras

Lilina rašė:

O gal atprato nuo normalaus maisto? Juk ten vien pusfabrikačiai :cry:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 00:32 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Lilina rašė:

Jinai ir Tėvynėj pastoviai dietinosi :wink:
Mat, duona su dėšrytę perka vietinų lietuvių parduotuvėje - skrandis būna apsaugotas nuo tenykščio maisto.
Kitą vertus, noras parsivežti daugiau pinigėlių namo skatina imtis tokių drąstiškų žingsnių :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 20:58 
Atsijungęs
GURU
GURU
Vartotojo avataras

:shock: Nekoks bandymas sutaupyti savos sveikatos sąskaita. :evil:

Į viršų
 Aprašymas