Pusgaminiai

Atsiliepimai apie maisto produktus ir ne tik.

Moderatorius: zivicib

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Pusgaminiai

Standartinė Lilina » 09 Lap 2006, 23:30

Ką tik žiurėjau žinias, ir ten sakė kad Lietuvoje labai išaugo pusgaminių vartojimas: mišrainių, salotų, visokių kotletų, žuvies ruošinių. Ypač prieš Velykas ir Kalėdas. Aš šiaip irgi kartais nusiperku, kai jau visiškai neturiu noro arba laiko gaminti. Ką jus manot apie tai?

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 10 Lap 2006, 07:57

Be jokių abėjonių, labai greitai ir patogu 8)

Kitą vertus, toje pačioje spaudoje buvo straipsnių, kad dydieji PC buvo ne kartą nubausti dėl antisanitarinių taisyklių pažeidimų kulinariniuose cechuose :wink:

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 10 Lap 2006, 18:37

Aš mėgėja paragauti po truputį visokių pusgaminių. Bet nei viena mišrainė ar koks kitas patiekalas toli gražu neprilygsta naminiam. Meilės gaminant tai nėra :oops:

Vartotojo avataras
zita
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 08 Lap 2006, 18:40
Pliusai: 2
Miestas: Trakai

Standartinė zita » 11 Lap 2006, 19:58

kokia meilė aš pietum buvau nusipirkus mišrainę su burokėliais tai viską lauk išverčiau,tie burokėliai kažkokia chlorke dvokė, fu kokia šlikštynė po to karto nieko neperku stengiups pati pagaminti

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 11 Lap 2006, 21:37

O aš jeigu noriu kokios nors mišrainės, tai paklausiu pas pardavėją kuria imti. Buvau kažkada išsirinkus Pikantišką, su sūriu ir česnakais, tai pardavėja man pasakė kad geriau jau jos neimčiau. Kad ir vaizdas jos būvo gerokai padžiūvės. Tai patarė, kuri šviežesnė. Nepamelavo. Buvo skanu.

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 12 Lap 2006, 10:12

Man labai patinka vaisiųsalotos su jogurtu :hubba: Namuose nesu dariusi, nes vis pataikau skanias nusipirkti. :lol:

Vartotojo avataras
zita
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 08 Lap 2006, 18:40
Pliusai: 2
Miestas: Trakai

Standartinė zita » 12 Lap 2006, 17:55

žinot kad yra tokių kurios tikrai nepasakys kurios šviežios nebent kokia pažįstama būtų, taip kad aš nusivylusi tais visais pusgaminiais :x

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 12 Lap 2006, 23:05

Ramunė rašė:Man labai patinka vaisiųsalotos su jogurtu :hubba: Namuose nesu dariusi, nes vis pataikau skanias nusipirkti. :lol:
Tos vaisių salotos su jogurtu labai "slidus" reikalas, nes jogurtas labai greitai gali prarūgti :wink:

Darant tokias salotas patiems, venkite kivių, nes ilgiau pastovėjus, duoda kartumo. Nebent kivius pjaustyti prieš pat pateikimą :idea:

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 12 Lap 2006, 23:07

zita rašė:žinot kad yra tokių kurios tikrai nepasakys kurios šviežios nebent kokia pažįstama būtų, taip kad aš nusivylusi tais visais pusgaminiais :x
Mūsų vadybininkas anksčiau glaudžiai bendradarbavo su visokiom maximom. Tai viena maximos direktorė jam nerekomendavo pirkti jų kulinarijos cecho gaminių :twisted:

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 13 Lap 2006, 01:49

Mano vieną pažystama dirbo vienam iš didžiųjų prekybos centrų, tai pripasakojo visokių baisybių ir dar pasakė, kad niekada nepirkti maisto daryto prekybos centruose :?
Bet tai buvo jau senokai :roll:
Dažniausiai parduotuvėje perkame kaimiškas dešreles :)

Vartotojo avataras
silsta
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1706
Užsiregistravo: 19 Spa 2006, 13:45
Pliusai: 5
Miestas: Kaunas

Standartinė silsta » 13 Lap 2006, 09:26

daida rašė:Mano vieną pažystama dirbo vienam iš didžiųjų prekybos centrų, tai pripasakojo visokių baisybių ir dar pasakė, kad niekada nepirkti maisto daryto prekybos centruose :?
Bet tai buvo jau senokai :roll:
Dažniausiai parduotuvėje perkame kaimiškas dešreles :)

Pažįstu ir aš viena moterėlę, kuri dirba Maximoj, prie mišrainių. Vajergutėliau, nuo tada kai apie tai išgirdau, tai jau pirkti nebesinori. Sakė, kad nepirkčiau dešrelių ir mišrainių... 018

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 13 Lap 2006, 12:57

O pas mane vienos pažystamos vyras dirba Maximoje ir sako nėra ten taip baisu kaip pasakoja ir visą laiką tempiasi visokias mišrainės namo.

Vartotojo avataras
silsta
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1706
Užsiregistravo: 19 Spa 2006, 13:45
Pliusai: 5
Miestas: Kaunas

Standartinė silsta » 13 Lap 2006, 13:00

Lilina rašė:O pas mane vienos pažystamos vyras dirba Maximoje ir sako nėra ten taip baisu kaip pasakoja ir visą laiką tempiasi visokias mišrainės namo.
Todel ir tempiasi, kad jos nukainuotos arba po pigiąj :( a...

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 13 Lap 2006, 15:34

silsta rašė:Pažįstu ir aš viena moterėlę, kuri dirba Maximoj, prie mišrainių. Vajergutėliau, nuo tada kai apie tai išgirdau, tai jau pirkti nebesinori. Sakė, kad nepirkčiau dešrelių ir mišrainių... 018
Na tai nuo šiol teks ir dešrelių atsisakyti :cry:

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 13 Lap 2006, 17:11

daida rašė:
silsta rašė:Pažįstu ir aš viena moterėlę, kuri dirba Maximoj, prie mišrainių. Vajergutėliau, nuo tada kai apie tai išgirdau, tai jau pirkti nebesinori. Sakė, kad nepirkčiau dešrelių ir mišrainių... 018
Na tai nuo šiol teks ir dešrelių atsisakyti :cry:
OK. nebepirksiu. :evil: O man tos dešrelės visai skanios būdavo, ypač dar ir apkepintos :luks:

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 13 Lap 2006, 17:12

Ramunė rašė:
daida rašė:
silsta rašė:Pažįstu ir aš viena moterėlę, kuri dirba Maximoj, prie mišrainių. Vajergutėliau, nuo tada kai apie tai išgirdau, tai jau pirkti nebesinori. Sakė, kad nepirkčiau dešrelių ir mišrainių... 018
Na tai nuo šiol teks ir dešrelių atsisakyti :cry:
OK. nebepirksiu. :evil: O man tos dešrelės visai skanios būdavo, ypač dar ir apkepintos :luks:
Ir man jos labai patiko :roll:

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 24 Lap 2006, 19:31

Šindien skaičiau, kad iš Vilniaus Rimi kulinarijos skyriaus nusipirkę baltos mišrainės apsinuodijo net 9 žmonės :shock: Vat ir palengvinimas virtuvėje 064

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 24 Lap 2006, 19:33

Paveikslėlis

košmaras...stai ir pirk mišrainės iš prekybcentriu

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 26 Lap 2006, 21:38

Ramunė rašė:Šindien skaičiau, kad iš Vilniaus Rimi kulinarijos skyriaus nusipirkę baltos mišrainės apsinuodijo net 9 žmonės :shock: Vat ir palengvinimas virtuvėje 064
Kaip tik toje pačioje RIMI, kur mes pastoviai apsiprekiname :twisted:
Gerai, kad tom dienom nesugalvojome pirkti jokių mišrainių :lol:
Firminiai skyreliai laukia firminių naujienų!
Kolkas NEMOKAMAI !

Justina
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 19 Gru 2006, 11:47

Standartinė Justina » 23 Gru 2006, 11:00

mano mama dirba, kur tiria visus centrus, jų gaminamą maistą. Tai pagal atliktus tyrimus "iki" centre yra brangiausia, tačiau geriausios kokybės maistas. :) nezinau ar tai tiesa, bet mano draugas dirba ekspeditoriumi ir viena karta i maxima veze prekes ir mate kaip vadybininke padejo sugedusia vista i tu nupigintu produktu lentyna. tiksliau liepe padeti vienai is pardaveju, o ta nenorejo deti ir viesiems kas ten buvo dave paziureti kas tai per vista.draugas sake, kad ta vista jau baisiai dvoke, o jie vistiek ja deda...Tai va is to skyriaus geriau nieko neimti 018

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 23 Gru 2006, 12:15

Justina rašė:mano mama dirba, kur tiria visus centrus, jų gaminamą maistą. Tai pagal atliktus tyrimus "iki" centre yra brangiausia, tačiau geriausios kokybės maistas. :) nezinau ar tai tiesa, bet mano draugas dirba ekspeditoriumi ir viena karta i maxima veze prekes ir mate kaip vadybininke padejo sugedusia vista i tu nupigintu produktu lentyna. tiksliau liepe padeti vienai is pardaveju, o ta nenorejo deti ir viesiems kas ten buvo dave paziureti kas tai per vista.draugas sake, kad ta vista jau baisiai dvoke, o jie vistiek ja deda...Tai va is to skyriaus geriau nieko neimti 018
Man rodos, jau rašiau, kad iš MAXIMOS nusipirkau pasenusių dešrelių, bet jos buvo įmaišytos tarp gerų, o ne nupigintų skyriuje. Ir ne man vienai yra taip "pasisekę". Taigi žiūriu dabar į datas... :roll:

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 23 Gru 2006, 14:39

dukterecia vasara uzdarbiavo menesi ,,Saulutej".Tai sake vakarykscias misraines ryte perplauna su vandeniu per sietelius ,vel su majonezu ar aliejum sumaiso.Tai sake nebepirks parduotuvese misrainiu,o megeja buvo...

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 23 Gru 2006, 15:20

AIRENE rašė:dukterecia vasara uzdarbiavo menesi ,,Saulutej".Tai sake vakarykscias misraines ryte perplauna su vandeniu per sietelius ,vel su majonezu ar aliejum sumaiso.Tai sake nebepirks parduotuvese misrainiu,o megeja buvo...
Šitą bajerį aš irgi girdėjau. Namie kažkada užsistovėjo mišrainė, tai kadangi girdėjau tokį dalyką, tai irgi pabandžiau perplauti mišrainė ir vėl sutepti. Skonis jos nepagerėjo, kvapas nebent. Spėkit kas paskui ją valgė??? Išmečiau viską. 078

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 23 Gru 2006, 15:36

:shock: Aš retkarčiais nusipirkdavau vaisių ar kokią kitą nematytą-neragautą mišrainę. Dabar jau tikrai viskas. Tik savas maistas bus. :evil:

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 23 Gru 2006, 15:37

Kaip ten yra sakoma-,,As ne toks turtingas,kad pirkciau niekala".Geriau maziau,bet kokybisko produkto reiktu pirkt.Ir tikrai nepralosi.o pasakyti kad gaminimas daug laiko uzima ,tai o kiek eilese prastovi?Per ta laika ir pagaminsi,ir dar zinosi ,ka i burna dedi.Kaip mano mama sakydavo,,niekada nepirk farso-ten visi,,bybgaliai"(atsiprasau)-) sumalti".Tai mano vaizduote taip prisifantazavo!O dabar ir mano seimynai nebeikisi -patys mala be kalbu.-)0

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 23 Gru 2006, 15:45

Sutinku :!: Bet daugiausia dejuoja tos, kurios nemėgsta virtuvės ( bent jau tarp mano pažįstamų ). O man patinka kuistis virtuvėje. Ir ten praleistas laikas tikrai neatrodo išbrauktas iš gyvenimo. Be to visada žinai, ką valgai :roll: Manau, kad dauguma mūsų forume tokios pat virtuvinės moterytės :merg2:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 23 Gru 2006, 16:00

Ramunė rašė: Manau, kad dauguma mūsų forume tokios pat virtuvinės moterytės :merg2:
Nors ir norėčiau buti feministė, o neišeina, kaifuoju nuo mano skaniai pagamnitu patiekalu, ir malonu kai kitiems patinka Paveikslėlis :lol:

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 23 Gru 2006, 16:03

mano seimyna irgi is tu kaifuotoju-turi buti skanu ir grazu.O saipos tik pavyduoles,pikciurnos,kuriosms visad kas nors neitinka

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 23 Gru 2006, 20:04

AIRENE rašė:mano seimyna irgi is tu kaifuotoju-turi buti skanu ir grazu.O saipos tik pavyduoles,pikciurnos,kuriosms visad kas nors neitinka
Man tikriausiai pasisekė :P , nes mano visos draugės irgi geros šeimininkės, o kolegės - bent jau prijaučiančios. Taip kad pašaipėlių nesulaukiu, nebent patarimo kokio klausia :lol:

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 27 Gru 2006, 12:31

Ką tik Verslo Žiniose perskaičiau, kad per šventes dukart padidėjo pusgaminių pardavimai :twisted:
Tiesa, apsinuodijimų statistikos dar nemačiau :roll:
Firminiai skyreliai laukia firminių naujienų!
Kolkas NEMOKAMAI !

Skelbti atsakymą