Sriubos

Galite pasidalinti savo mėgstamais receptais, arba pasidomėti, kaip gaminamas Jus dominantis patiekalas.

Moderatorius: Tutsi

Forumo taisyklės
ŠIS SKYRIUS LAUKIA REMĖJO !
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė Forelle » 01 Gru 2009, 15:57

Aš mėgstu tik tirštas sriubas, kad jau nieko daugiau nereikėtų ir valgyt, bet kad šeimyna labiau mėgsta skystesnes :) vakar viriau žiedinių kopūstų su kalakutienos kukuliais, šiandien buvo burokėlių

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 01 Gru 2009, 17:08

Šiandien išviriau tirštą žiedinių kopūstų sriubą... Sumečiau į ją virtos vištienos gabalėlius, tiekiau su pakepintais migdolais ir grietine. Skanu labai gavosi. O dabar mano mielas užsimanė... troškinio su sasiskom. Sakau: nelygis, ne valgis, o jam - lygis ir valgis, nori. Nu tai va ir liks nebeišbandyti jokie kalafijorų mandri apkepai...

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Sriubos

Standartinė Lilina » 01 Gru 2009, 17:18

O dar kai vaiką turėsi, tas dar ka nors kito norės, tai ir primesi visiems trims skirtingus patiekalus, kad nezystu kad valgyt nori :P
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė pyp » 01 Gru 2009, 17:33

la major rašė:Šiandien išviriau tirštą žiedinių kopūstų sriubą... Sumečiau į ją virtos vištienos gabalėlius, tiekiau su pakepintais migdolais ir grietine. Skanu labai gavosi. O dabar mano mielas užsimanė... troškinio su sasiskom. Sakau: nelygis, ne valgis, o jam - lygis ir valgis, nori. Nu tai va ir liks nebeišbandyti jokie kalafijorų mandri apkepai...
logiku mužčin umom niepaniat :D su maniskiu panasiai

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Sriubos

Standartinė Lilina » 01 Gru 2009, 17:54

Bez navarotov užsiprašė, ania :D ?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Sriubos

Standartinė Tutsi » 01 Gru 2009, 17:59

kaip maniskiai sako-.... kartais taip norisi, kazko paprasto..... 8)

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 01 Gru 2009, 19:08

va va, iš savojo pastarosiom dienom ir girdžiu: ko nors paprasto...
štai mano sriubos likučiai :)
Prikabinti failai
dscf1618.jpg
dscf1618.jpg (46.74 KiB) Peržiūrėta 7936 karus(ų)

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Sriubos

Standartinė Tutsi » 01 Gru 2009, 19:36

labai knietetu paragauti :roll:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 01 Gru 2009, 22:03

Skani gavosi: atsikrai išviriau kalafijoro žiedelius ir supjaustytą bulvę - skirtinguose puoduose. Svogūnus pakepinau, pabėriau miltų, užpyliau sultiniu - užviriau ir atidėjau, po to, kai išvirė daržovės, jas sudėjau į vieną puodą, užpyliau tuo "padažu", ir dar sultinio šiek tiek iš akies šliūkštelėjau, užvirinau 5 min. paviriau, sumaliau, po to sudėjau atgal - įpyliau truputį pašildytos grietinėlės, vėl užvirinau ir pasūdžiau (sultinys buvo nesūdytas). Ir paskui - su grietine ir pakepintais migdolais :) Niam niam.

Gaila, nebėra, aš dar lėkštutę praryčiau. tad teks kažko gardaus iškepti vietoje to. Planuoju štrudelį.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Sriubos

Standartinė Lilina » 02 Gru 2009, 15:42

Pradžioj pagalvjau kad čia pienišką sriubą rodai ;)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 02 Gru 2009, 16:26

privirsiu ir pieniškų - supratau, kad pieniška sriuba - čia nebūtinai ta šlikštynė kaip daržely: karštas pienas su vermišeliais plaukiojančiais. Mačiau tokių mandrų pieniškų sriubų - būtinai pabandysiu ir parodysiu ;)

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 30 Gru 2009, 19:45

Nuotrauka nelabai graži, nes skubėta valgyt, bet sriuba tikrai gardi:

Rausva žuvienė

Išvirti 800 ml žuvies sultinio (žuvies likučiai, svogūnas, pora susmulkintų česnako skiltelių, šaukštas citrinos sulčių, pusė stiklinės balto sauo vyno, džovinti krapai, keli žirneliai baltų ir juodų pipirų, vanduo)
ir 150 g burokėlį.

1 sovgūną ir
1-2 morkas pakepinti, sukrėsti į sultinį;
3-4 bulves - supjaustyti kubeliais,
400 g lašišos filė - stambiais gabalais, ir taip pat įdėti į sultinį. Virti 10 min.

Sudėti 150 g tarkuoto burokėlio, įpilti 100 ml neriebios grietinėlės, užvirinti, pasūdyti-paprieskoniuoti. Kaip skanu!
Prikabinti failai
rausvazuviene.jpg
rausvazuviene.jpg (34.98 KiB) Peržiūrėta 7890 karus(ų)

Vartotojo avataras
erikiux
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 15 Geg 2009, 15:55
Pliusai: 82

Re: Sriubos

Standartinė erikiux » 31 Gru 2009, 00:09

Tokia burokinė žuvienė :D Niekada nesu bandžiusi panašaus varianto, bet vertėtų, manau, susigundyti paragauti :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 31 Gru 2009, 00:19

tikrai gardu :) Šiaip tai, kai sultinys geras, bet kokių daržovių deriniai geri. Aš jau įgudau virti gerus sultinius, nepagailiu tam nei laiko, nei produktų, ir rezultatai visuomet pasiteisina. šita sriuba labai soti, tiršta, tinka valgyti be antro patiekalo.

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Sriubos

Standartinė Nicole » 31 Gru 2009, 01:27

la major rašė:Skani gavosi: atsikrai išviriau kalafijoro žiedelius ir supjaustytą bulvę - skirtinguose puoduose. Svogūnus pakepinau, pabėriau miltų, užpyliau sultiniu - užviriau ir atidėjau, po to, kai išvirė daržovės, jas sudėjau į vieną puodą, užpyliau tuo "padažu", ir dar sultinio šiek tiek iš akies šliūkštelėjau, užvirinau 5 min. paviriau, sumaliau, po to sudėjau atgal - įpyliau truputį pašildytos grietinėlės, vėl užvirinau ir pasūdžiau (sultinys buvo nesūdytas). Ir paskui - su grietine ir pakepintais migdolais :) Niam niam.

Gaila, nebėra, aš dar lėkštutę praryčiau. tad teks kažko gardaus iškepti vietoje to. Planuoju štrudelį.
Ar čia tik man taip atrodo,ar čia sriuba-žaidimas visai dienai? :shock: Nors sriubą su migdolais knieti paragaut :wink:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 31 Gru 2009, 02:57

Nicole rašė:
la major rašė:Skani gavosi: atsikrai išviriau kalafijoro žiedelius ir supjaustytą bulvę - skirtinguose puoduose. Svogūnus pakepinau, pabėriau miltų, užpyliau sultiniu - užviriau ir atidėjau, po to, kai išvirė daržovės, jas sudėjau į vieną puodą, užpyliau tuo "padažu", ir dar sultinio šiek tiek iš akies šliūkštelėjau, užvirinau 5 min. paviriau, sumaliau, po to sudėjau atgal - įpyliau truputį pašildytos grietinėlės, vėl užvirinau ir pasūdžiau (sultinys buvo nesūdytas). Ir paskui - su grietine ir pakepintais migdolais :) Niam niam.

Gaila, nebėra, aš dar lėkštutę praryčiau. tad teks kažko gardaus iškepti vietoje to. Planuoju štrudelį.
Ar čia tik man taip atrodo,ar čia sriuba-žaidimas visai dienai? :shock: Nors sriubą su migdolais knieti paragaut :wink:
Čia tik pasakoimas ilgas, o iš tiesų - tik bulvių ir žiediių kopūstų malta masė sultinyje. :) Bendras virimo laikas - 15-20 min. Klafijorai, bulvės ir svogūnai ruošiami vienu metu atskiruose induose, po to suverčiami į vieną, paverdami, sutrinami, ir dar paverdami su grietinėle. Iš tikro paprasta kaip dukart du, tiktai aprašymas ilgas. :)

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Sriubos

Standartinė Nicole » 31 Gru 2009, 03:49

Tas ir yra,la major,kad iš tavo aprašymo supratau-atskirai verdami,dau puodų,daug knisimosi,po to nupilami ir užpilami kažkokiu sultiniu iš kubelių ar dar koks biesas! :? Ar visgi tas vitaminingas nuoviras nuo daržovių irgi naudojamas kartu? :roll: Nepyk,bet iš tavo aprašymo man nei velnio neaišku :oops:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 31 Gru 2009, 11:03

Žodžiu, taip.

Reikia virtų bulvių, apvirtų kalafijorų, supjaustyto svogūno, šaukšto miltų ir sultinio - išvirto atskirai ar iš kubelio.

Svogūnas pakepinamas su miltais ir užpilamas trupučiu sultinio. Tuo, kas gavosi, užpilti bulves ir kalafijorus, atskiesti dar trupučiu sultinio, pavirti 5 minutes. Sutrinti. Įpilti grietinėlės, ir dar kart užvirinti. Paprieskoniuoti.

Ar šiek tiek aiškiau?.. :roll:

Šiaip tai man visai nepasirodė per daug indų: du puodai ir viena keptuvė.
Galima daryti dar paprsčiau: bulves ir kalafijorus virti viename puode, sultinyje. Tada nieko nereikės nukošinėti, supilti svogūnus, sutrinti, įpilti grietinėlę ir paprieskoniuoti.

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 03 Sau 2010, 20:47

Žiedinių kopūstų sriuba su kumpiu

Pavadinimu viskas ir pasakyta.

1 l sultinio (išviriau vištienos)
400 g pakelis šaldytų žiedinių kopūstų arba 1 nedidelis šviežas kopūstas
100 g rūkyto kumpio (naudojau vištienos delikatesinę file)
sveisto
prieskonių

Svieste pakepiname kumpį, sudedame į sultinį. Kopūsto žiedelius - taip pat. Verdame, kol išverda kalafijorai. Prieskoniuojame. Valgome. Labai lengva, bet sykiu soti sriubytė. Man labai patiko :)

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė Forelle » 18 Kov 2010, 11:49

Žiemos daržovių sriuba

Paveikslėlis

50 g sviesto;
1 svogūnas;
230 g pastarnokų;
350 porų;
230 bulvių;
750 daržovių sultinio;
300 ml pieno;
Juodų maltųjų pipirų, druskos pagal skonį;
Malto muskato.

Daržovės nulupamos, supjaustomos maždaug vienodo dydžio griežinėliais. Puode ištirpinti sviestą, suberti paruoštas daržoves ir lengvai pamaišant kepti apie 5 minutes. Supilti sultinį, įberti pipirų, druskos, uždengti ir virti 30 minučių arba kol daržovės suminkštės. Su virtuviniu kombainu ar smulkintuvu viską sutrinti, gražinti atgal į puodą, supilti pieną ir pakaitinti. Prieš tiekiant pabarstyti maltu muskato riešutu, papuošti petražolės lapeliu.

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Sriubos

Standartinė Lilina » 19 Kov 2010, 20:52

Estetika, kaip visada, aukščiausio lygio. ir matau kad man patiks :wink:
Priminei bulvės. Nusipirkau turgui 5 kg nušalusio bulbiu :evil: dabar tik išmetimui, nes saldžios kad net valgyt neimanoma :(
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 19 Kov 2010, 23:22

O aš šiandien išviriau puikių barščių. Gavosi klasikinio, tikro barščių skonio. :) Nei per rūgštūs, nei per sūrūs, nei ko per daug, nei ko per mažai - tobuli klasikiniai barščiai. Ir jokio mėsiško sultinio nereikia :)

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė Forelle » 20 Kov 2010, 10:50

Ačiū, Lilina. Gal ir mažajai įtiksi su tokia sriuba, maniškė tai pusė to dubenėlio sušveitė, o vyrui nelabai aptiko kad trinta, ir kad per švelni buvo
Ir tokiu laiku jau niekad nepirk bulvių iš turgaus, nebent jis patalpoj, o taip tai visada nusipirksi sušalusių. Jau pati pasimokius.

La Major, aš dažnai burokėlių sriubą verdu be mėsiško sultinio, nors vyrui su vištienos sultinius vistiek jie skaniausi. Tik gal manieji ne klasikiniai, visiškai nerūgštūs būna, gal net salstelna :)

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Sriubos

Standartinė sinsan » 20 Kov 2010, 13:56

as dabar kaip tik barsteliu sriubuke valgau, o tiksliau barseliu lapkociu sriuba, man ir patinka kai banrsteliai salsterna, todel as visad grietineles pilu i juos. ir be sultinio
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė la major » 20 Kov 2010, 14:37

Forelle rašė:Ačiū, Lilina. Gal ir mažajai įtiksi su tokia sriuba, maniškė tai pusė to dubenėlio sušveitė, o vyrui nelabai aptiko kad trinta, ir kad per švelni buvo
Ir tokiu laiku jau niekad nepirk bulvių iš turgaus, nebent jis patalpoj, o taip tai visada nusipirksi sušalusių. Jau pati pasimokius.

La Major, aš dažnai burokėlių sriubą verdu be mėsiško sultinio, nors vyrui su vištienos sultinius vistiek jie skaniausi. Tik gal manieji ne klasikiniai, visiškai nerūgštūs būna, gal net salstelna :)
Mama salselnas verda, irgi žiauriai skanu :) Bet aš nenorėjau burokėlio pirkti - viso per daug, o pusė sudžiūtų šaldytuve. Tai ir naudojau marinuotus :)

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė Forelle » 20 Kov 2010, 14:42

Aš su marinuotais burokėliais turiu problemą :oops: Vyro mama pridėjo nemažai stiklainių su jais, o aš nežinau kur naudot, nes iš marinuotų pripažįstu tik agurkus ir dar negaliu pakęst, kai būna negražiai supjaustyta, man ten per stambūs gabaliukai ir nei tai šiaudeliai, nei tai keturkampiukai. Aš mėgstu vienodo dydžio, smulkius gabaliukus, tai ką galit patart dabar?

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė pyp » 20 Kov 2010, 14:46

sutrink su blenderiu ligi tyres, jei forma erzina, bet ka su ta tyre tada daryt? :roll:
arba ismesk...kam kankintis valgant ko nemegsti

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė Forelle » 20 Kov 2010, 15:02

Pernai išmečiau, tai paskui su vyru susipykau. Nes mamytė stengėsi, darė, o aš ėmiau ir išmečiau

Vartotojo avataras
Živilė
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1256
Užsiregistravo: 24 Rgs 2008, 19:07
Pliusai: 33
Miestas: Anykščiai

Re: Sriubos

Standartinė Živilė » 20 Kov 2010, 15:14

Mes tai marinuotus burokėlius į šaltibarščius dedam. Netinka toks variantas?

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sriubos

Standartinė pyp » 20 Kov 2010, 15:14

Forelle rašė:Pernai išmečiau, tai paskui su vyru susipykau. Nes mamytė stengėsi, darė, o aš ėmiau ir išmečiau
tai tegul pats ir valgo :lol:

Skelbti atsakymą