Kaledinis swapas.

Čia rengiame įvairius konkursus bei viktorinas. Laimėtojai gauna prizus :).

Moderatoriai: Tutsi, Jacinta

Užrakinta
Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė sinsan » 06 Lap 2012, 14:20

kadangi neprasitarsiu ka istraukiau tai prasom visos atsakykit, ka galvojat apie kaledine buto puosmena.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vijole1972
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 641
Užsiregistravo: 28 Spa 2011, 14:36
Pliusai: 10
Miestas: Ukmergė

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė vijole1972 » 06 Lap 2012, 14:27

sinsan rašė:kadangi neprasitarsiu ka istraukiau tai prasom visos atsakykit, ka galvojat apie kaledine buto puosmena.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: man gražu, bet pas mane ir taip nėra kur ką padėti o juo labaiu kur kabinti tai nežinau ar aš bučiau patenkinta :oops: :oops:


o man dar ne visos atsakėte į mano klausimą ar norėtumėt gauti kalendorių? bet nebutinai magnetinis juk yra ir kitokių :oops: :oops: :oops:

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Nicole » 06 Lap 2012, 14:37

Vijoliuk,pakabinamas man tinka :lol:
Sandrut,visai nepries,nereiktu sukt galvos dekoracijom :P
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Tutsi » 06 Lap 2012, 14:38

sinsan rašė:kadangi neprasitarsiu ka istraukiau tai prasom visos atsakykit, ka galvojat apie kaledine buto puosmena.
jei pakabinama, tai tiktu, jei pastatome- ne :roll:

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Laurela » 06 Lap 2012, 14:39

sinsan rašė:kadangi neprasitarsiu ka istraukiau tai prasom visos atsakykit, ka galvojat apie kaledine buto puosmena.
man patiktu 038
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė sinsan » 06 Lap 2012, 14:46

man pakabinamas tiktu, magnetinsi irgi kur prie kokio saldytuvo, o va [astatomo netureciau kur statyt.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Sandriuke0422 » 06 Lap 2012, 16:03

Man kaledines dekoracijos ir pastomos, ir pakabinamos patiktu...O kalendorius tai, jeigu skoningaio padarytas, tai irgi patiktu :)
As tai gavau labai mazai issamumo anketoje...Tai nezinau nezinau dar ir siandien ka darysiu...

Vartotojo avataras
Gabiskaa
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 20 Geg 2011, 19:47

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Gabiskaa » 06 Lap 2012, 17:10

sinsan rašė:kadangi neprasitarsiu ka istraukiau tai prasom visos atsakykit, ka galvojat apie kaledine buto puosmena.
jas patinka daryti pačiai, nes žinau kas man gražu :D

Kalendoriaus aš nenorėčiau :roll:
Paskutinį kartą redagavo Gabiskaa 06 Lap 2012, 17:11, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Laurela » 06 Lap 2012, 17:10

cia jau N kartu diskutavom,bet dar vis mergaites raso,kad gauna vos ne tuscias anketas, tai as manau,kad taip neturetu buti, tada butu maziau panikos gaminanciai dovanele ir daugiau dziaugsmo gavusiai, nes tikrai nei viena is musu nedarytu to kas parasyta anketoje,kad nepatinka... cia as ne piktai jeigu ka :mrgreen: , nes mano gauta anketa pakankamai issami, aiskiai parasyta kas patinka kas ne... 049
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
raska77
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 04 Geg 2011, 19:11
Pliusai: 40
Miestas: Raseiniai-Newry

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė raska77 » 06 Lap 2012, 17:45

vijole1972 rašė:
sinsan rašė:kadangi neprasitarsiu ka istraukiau tai prasom visos atsakykit, ka galvojat apie kaledine buto puosmena.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: man gražu, bet pas mane ir taip nėra kur ką padėti o juo labaiu kur kabinti tai nežinau ar aš bučiau patenkinta :oops: :oops:


o man dar ne visos atsakėte į mano klausimą ar norėtumėt gauti kalendorių? bet nebutinai magnetinis juk yra ir kitokių :oops: :oops: :oops:
as nenoriu :oops:

Vartotojo avataras
raska77
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 04 Geg 2011, 19:11
Pliusai: 40
Miestas: Raseiniai-Newry

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė raska77 » 06 Lap 2012, 17:48

Laurela rašė:cia jau N kartu diskutavom,bet dar vis mergaites raso,kad gauna vos ne tuscias anketas, tai as manau,kad taip neturetu buti, tada butu maziau panikos gaminanciai dovanele ir daugiau dziaugsmo gavusiai, nes tikrai nei viena is musu nedarytu to kas parasyta anketoje,kad nepatinka... cia as ne piktai jeigu ka :mrgreen: , nes mano gauta anketa pakankamai issami, aiskiai parasyta kas patinka kas ne... 049

as jei organizuociau tokiu anketu nepriimciau nes tikrai labai sunku suprasti kas ko nori :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Tutsi » 06 Lap 2012, 18:52

kaip kas sugeba, taip tas paraso.... Na as pavizdziui nesugebeciau parasyti, kad nieko man nereikia, bet dalivauju :roll: As cia ne piktai jeigu ka... :mrgreen: Taip pat nesugebeciau parasyti, kad noriu to ar konkreciai ano.... na nezinau... Jau kas gavote mano anketa, nesupykit, kaip man atrode, taip as parasiau :mrgreen:

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Sandriuke0422 » 06 Lap 2012, 18:53

Laurela rašė:cia jau N kartu diskutavom,bet dar vis mergaites raso,kad gauna vos ne tuscias anketas, tai as manau,kad taip neturetu buti, tada butu maziau panikos gaminanciai dovanele ir daugiau dziaugsmo gavusiai, nes tikrai nei viena is musu nedarytu to kas parasyta anketoje,kad nepatinka... cia as ne piktai jeigu ka :mrgreen: , nes mano gauta anketa pakankamai issami, aiskiai parasyta kas patinka kas ne... 049
Visu 100 procentu pritariu. As, asmeniskai, zinau, kad daug kas nesitiki arba nelabai noretu mane istraukti, nes galvoja, kad butu sunku itikti, todel anketose ir stengiuosi pasaryti daugiau apie save, kas patinka, kas ne...Na, bent kazkokius ,,griaucius"kad zmogus, kuris manes visiskai nepazista turetu

Vartotojo avataras
Mistiqueee
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 03:27
Pliusai: 38
Miestas: Kairas

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Mistiqueee » 06 Lap 2012, 19:06

pritariu Tutsi, man tuom cia swapai ir patinka, kad per daug nesugrieztinta.... Kai kitur pasiziuriu ir fantazija atsoksta mazdaug ne keitimasis dovanomis gaunas o kas profesionaliau padaro :(( ir dar gavus nagrinejami trukumai ir klaidos... Vot paraso tiksliai noriu to, o nekenciu ano, bet as butent darau tai ko nekencia ir kas tada - pirkti ar daryti kazka ir nusygrybauti...
man tai viskas tinka, kas zmogucio daryta: ar pastatoma ar pakabinama ar nesiojama ar nenesiojama..... Ne veltui iki siol saugoju begales ranku darbo dovaneliu net is vaikystes laiku, nes man jos brangesnes uz bet kokia pirktini super duper grazu daikta.....
ir dovanokit jei nenustaciau remu savoj anketoj, kas nepatinka, na tiesiog ilgai masciau bet neradau tokio dalyko.......
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Laurela » 06 Lap 2012, 19:13

oij mergaites man atrodo ,kad per giliai gvildenat mano parasyta minti, cia ne apie dovaneliu grozi rasau ir t.t ... juk visos jau dalyvave sito forumo swapuose ir zinom kokios fainos dovanos buna ir kokios emocijos jas gavus 060 ... gal per daug ten issipleciau,bet esme tokia, kad jeigu jau yra sudaryta anketa su klausimais,tai mano nuomone i juos ir turi buti atsakyta ... ir kaip jau sakiau cia ne apie mano gauta anketa, o pakomentavau po kitu mergaiciu komentaru ,kad is istrauktos anketos taip ir nesuprato ka megsta ju mergaites... daugiau nesipletosiu 049
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Isia » 06 Lap 2012, 19:24

aš taip ir parašiau kaip man šiuo metu yra- viskas tinka ir patinka :oops: , gi Kalėdos, bet kokia donava turėtų nudžiugint :oops: o aš bandysiu daryti ką nors konkretaus, tikėjaus visai kita, na, bet kaip nors įtilpsiu į rėmus, gal kuria nakti iš vis nepamiegosiu :D nors galima sakyt iš vis nemiegu..:D

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Sandriuke0422 » 06 Lap 2012, 19:40

Na, kad ir pavyzdys dabar:visoms viskas patinka, kas is sirdies daryta ir t.t....Vat paklause vijole ar noretu gauti daryta kalendoriu, tai vat neviena ir atsirado, kad nelabai noretu, ar neturetu kur pakabinti, ar jau turi neviena kalendoriu...Na, cia kaip pavyzdys...Arba pavz mano piesiami fraktalai...Juk tikrai nevisom tokie ,,menai"patinka ir juos supranta. O norisi padovanoti tai, kas zmogui patinka. Juk neveltui ir yra klausimas:kokios technikos nelabai noretumete gauti. Manau tikrai nevisoms yra taip, kad viskas viskas patiktu. Del to as savo anketose ir parasau kas nepatinka(gal del to ir atrodau baisi, nes nevisos technikos patinka), bet poto aprsau ir kas miela. Todel as esu tik UZ atsakingiau uzpildytas anketas

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė kristugne » 06 Lap 2012, 19:49

nu aš tai ir pageidavimų sąrašą parašiau anketoj,aišku kai ką gal praleidau. :mrgreen:

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Sandriuke0422 » 06 Lap 2012, 19:57

Ir nemanau, kad anketos, kur parasyta ka mergaite megsta yra tai, kad jau reikia gaminti swapa-uzsakyma. Esu gavusi anketa, kur norejo konkretaus dalyko, bet kadangi megzti niekada beveik nemokejau, tai ir nedariau to...Radau ka kitka padaryti, nors mergina tikrai visu galu meistre buvo... :)Ir ka...Is tu dalyku tragediju nedarau, kad gavau anketa su prasymu, o nemokejau to padaryti ir dariau kitka... :)

Vartotojo avataras
Mistiqueee
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 03:27
Pliusai: 38
Miestas: Kairas

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Mistiqueee » 06 Lap 2012, 20:10

o as nenoreciau gaut anketos kur istatoma i remus :((, geriausias variantas jei paraso, ko tikrai nenoretu gauti ;) (jei toks dalykas yra), bet ir suteikiama laisve. As kad ir megstu daug ka isbandyt, bet tikrai daug ko negaleciau padaryt
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Sandriuke0422 » 06 Lap 2012, 20:19

As nemanau, kad cia ir yra tokiu, kurios istato i tuos grieztus remus :) Tiesiog paraso kas patinka, ka noretu gauti, bet tai nebutinai reiksia, kad imk ir daryk butent ta dalyka, nors ir jeigu nemoki. Cia pavyzdys kaip as pries tai zinutej aprasiau, kai nemokejau padaryti, tai pagaminau kitka. Cia swpas juk nera remai :)

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė kristugne » 06 Lap 2012, 20:40

nu aš tai paminėjau,kad dar neturiu kalendoriaus,turiu gražią dėžutę arbatai,bet neturiu skanios arbatos,bet tai tikrai nereiškia kad tik to ir noriu.Čia tik kelios smulkios užuominos - nebūtina jų paisyti.Kad ir su spalvom,man tikrai sunku pasakyti kokios patinka,o kokios ne, nes ne kiekvienam daiktui tos pačios spalvos tinka.Kalendorius spalvotas margas gal ir gražu,bet labai primargintas megztinis man nelabai.Arba gauti žalią megztą ar nertą eglutę gražu,bet jau žalias sijonas tai neee.Tegul mano mergaitė vadovaujasi savo nuojauta ;)

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Sandriuke0422 » 06 Lap 2012, 21:25

Kristinugne, labai tiksliai viska surasei, ka turejau omeny, bet nemokejau paaiskint :) Uzuominos, parasymai kas patinka, kas ne tiesiog palengvina darba ir tai nereiskia, kad tai imti ir pulti daryti. Ir dar nervuotis, kad to ar ano nemoki :)

Dika
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 16 Kov 2012, 21:13

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Dika » 06 Lap 2012, 21:41

manau konkreciai ko nori, gali parasyt tik tokiame swape , kuriame visos dalyves butu pvz. mezgejos ar vilnos velejos, vienos srities meistres ... :wink:, o kaip dalyvauji tokiame, kur daug auksarankiu, tai tik ir uzsimini kas tikrai netiktu :) o kas tinka suaugusiam zmogui, o ne mazam vaikui jau turim pacios atskirt :) bent as taip manau :wink:

Vartotojo avataras
vijole1972
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 641
Užsiregistravo: 28 Spa 2011, 14:36
Pliusai: 10
Miestas: Ukmergė

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė vijole1972 » 06 Lap 2012, 22:30

Sandriuke0422 rašė:Na, kad ir pavyzdys dabar:visoms viskas patinka, kas is sirdies daryta ir t.t....Vat paklause vijole ar noretu gauti daryta kalendoriu, tai vat neviena ir atsirado, kad nelabai noretu, ar neturetu kur pakabinti, ar jau turi neviena kalendoriu...Na, cia kaip pavyzdys...Arba pavz mano piesiami fraktalai...Juk tikrai nevisom tokie ,,menai"patinka ir juos supranta. O norisi padovanoti tai, kas zmogui patinka. Juk neveltui ir yra klausimas:kokios technikos nelabai noretumete gauti. Manau tikrai nevisoms yra taip, kad viskas viskas patiktu. Del to as savo anketose ir parasau kas nepatinka(gal del to ir atrodau baisi, nes nevisos technikos patinka), bet poto aprsau ir kas miela. Todel as esu tik UZ atsakingiau uzpildytas anketas
taip aš sutinku su tavim, kad ne visoms viskas patinka ir tikrai nemanau kad nors viena savo anketoje užsiminė apie darbus kuriuos aš darau :oops: :oops: bet vienoms patinka kitoms ne ir man yra kas patinka o kas ne, nors daug kas man patinka, bet kai namie vietos mažai tai tikrai nebenoriu užsikrauti :oops: :oops: :oops: jau geriau lai buna kokia nors priemonė atvirukams daryti :D :D :D

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė sandruca » 06 Lap 2012, 22:48

ogo kokios eilini kart diskusijos 024
niu man tai tinka ir patinka viskas-bmw, mersai, gali buti ir audi, spalvos nesvarbu, svarbu blizgetu... taip pat nesupykciau gavusi dovanu buta, bet ne vieno, o dvieju kambariu... o dar geriau kad butu svetaine sujungta su virtuve...kas dar??? ai, nu nepatiktu gauti buta kur islandijoj, geriau ispanijoj jeigu ka...ir prie juros... ir kad be uzuolaidu, o su medinem zaliuzem langai butu.. :merg2: oi pamirsau-nenoreciau vel kelialapio i amerike gaut-anam swapuke jau buvau gavus, tai nebenoriu ... :lol:
o dabar rimtai- gal sita tema reiktu pervadint i 'ispildyk mano norus'?! as prisipazinsiu atvirai-gavau viena anketuke ir is karto ausrines paprasiau, kad leistu pertraukt ( ausriuk, nepyk, kad isdaviau), nes:
1. nesiruosiu stresuot pries Kaledas galvodama kaip padaryti tai, ko mergaite nori, o as nesugebu,
2. noriu darydama swapuka atsipalaiduot, o ne keikt save, kam sutikau dalyvaut, o dar blogiau keikt savo mergaite uz isrankuma...
Pertraukus anketele is tikro apsidziaugiau-mano mergaite yra ta, kuriai irgi viskas tinka ir patinka, o tai man ikvepe minciu, kuom as ja nustebinsiu, ir tikiuosi nenuvilsiu. Ir svarbiausia-jokio streso! Taip ir niezti rankos greiciau viska pradet gamint! Labai geras jausmas, linkiu kad jis visas jus aplankytu 049

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Nicole » 06 Lap 2012, 22:59

Man patinka viskas,ypac nebandytos technikos!Tada paciupineju,apziuriu vizualiai ir man kazkiek aiskiau daros-sugebeciau ar ne?Bezdzioniausiu ar ne?! :mrgreen: Taip buvo ir su pirmais aprengtais muiliukais :lol: kol negavau nuo Ausrines dovanu,tol man ten intikas kreivai rode ka ir kur daryt :lol: paciupinau ir gavos 038
Vijole,man patinka tavo kalendoriai,nepergyvenu ir del magnetinio-pasuksiu galva ir vistiek rasiu iseiti kur ji pakabint 038 Kad ir baidosi jis apkabineto saldytuvo,vistiek pasiekiau savo ir Atiles dovanotas grazuolis magnetukas su uzrasu lapeliais neliko imestas i stalciu-gyvena ant saldytuvo,kur jam ir vieta 064
Buvo dovaneliu,kuriu negalejau panaudoti,kurios tebera supakuotos,bet negarantuoju,kad po menesio kito stalo nekeisiu ir ji man bus kaip tik ten pati paciausia! 049 Nera taip,kad ji uzmirsta ir man nieko nereiskia 064 O buvo ir tokiu dovaneliu,kurios mane ikvepe namuose kazka pakeist-perstumt baldus,nuspalvint fona,pertvarkyt rasomaji stala,susitvarkyt savo virbalu-vaseliu "kolekcija" :mrgreen: Juk tai saunu! 049 Kam nepatiks dovanele-siuskit man tikrai priimsiu 031 Dar geriau- su autores autografu! 049
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vijole1972
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 641
Užsiregistravo: 28 Spa 2011, 14:36
Pliusai: 10
Miestas: Ukmergė

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė vijole1972 » 06 Lap 2012, 23:00

sandruca rašė:ogo kokios eilini kart diskusijos 024
niu man tai tinka ir patinka viskas-bmw, mersai, gali buti ir audi, spalvos nesvarbu, svarbu blizgetu... taip pat nesupykciau gavusi dovanu buta, bet ne vieno, o dvieju kambariu... o dar geriau kad butu svetaine sujungta su virtuve...kas dar??? ai, nu nepatiktu gauti buta kur islandijoj, geriau ispanijoj jeigu ka...ir prie juros... ir kad be uzuolaidu, o su medinem zaliuzem langai butu.. :merg2: oi pamirsau-nenoreciau vel kelialapio i amerike gaut-anam swapuke jau buvau gavus, tai nebenoriu ... :lol:
o dabar rimtai- gal sita tema reiktu pervadint i 'ispildyk mano norus'?! as prisipazinsiu atvirai-gavau viena anketuke ir is karto ausrines paprasiau, kad leistu pertraukt ( ausriuk, nepyk, kad isdaviau), nes:
1. nesiruosiu stresuot pries Kaledas galvodama kaip padaryti tai, ko mergaite nori, o as nesugebu,
2. noriu darydama swapuka atsipalaiduot, o ne keikt save, kam sutikau dalyvaut, o dar blogiau keikt savo mergaite uz isrankuma...
Pertraukus anketele is tikro apsidziaugiau-mano mergaite yra ta, kuriai irgi viskas tinka ir patinka, o tai man ikvepe minciu, kuom as ja nustebinsiu, ir tikiuosi nenuvilsiu. Ir svarbiausia-jokio streso! Taip ir niezti rankos greiciau viska pradet gamint! Labai geras jausmas, linkiu kad jis visas jus aplankytu 049
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: pralinksminai

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Nicole » 06 Lap 2012, 23:06

vijole1972 rašė: jau geriau lai buna kokia nors priemonė atvirukams daryti :D :D :D
Sutinku!Jei jau isrankus zmogus,ar negali del kazkokios priezasties padaryt rankdarbio ir tenka pirkti-geriausias atvejas atkreipt demesi i pomegius 038 Man ir vijolei-popierkom gaminti bele ka ir kuo daugiau,man ir Tutsi-prieskoniu ir kuo daugiau,man ir Ausrai servetku ir kuo daugiau....ai,gal nevardinsiu,bet nepamirskit priedo "Man" 064
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Kaledinis swapas.

Standartinė Sandriuke0422 » 06 Lap 2012, 23:21

Nicole rašė:
vijole1972 rašė: jau geriau lai buna kokia nors priemonė atvirukams daryti :D :D :D
Sutinku!Jei jau isrankus zmogus,ar negali del kazkokios priezasties padaryt rankdarbio ir tenka pirkti-geriausias atvejas atkreipt demesi i pomegius 038 Man ir vijolei-popierkom gaminti bele ka ir kuo daugiau,man ir Tutsi-prieskoniu ir kuo daugiau,man ir Ausrai servetku ir kuo daugiau....ai,gal nevardinsiu,bet nepamirskit priedo "Man" 064
Del to ir kalbu, kad as esu UZ pilnesnes anketas. Pvz:zinau, kad Nicole megsta melyna spalva, raganas, Isia, berods, jei gerai pamenu, varles, Kristinugne dievina laumzirgius...Kai kazkiek zinai kas patinka zmogui tai ir lengviau. Anam swape dariau dovanele Tutsi, tai irgi iskart apsidziaugiau. Ir kai zinai kuo zmogus uzsiima ir ka labiau megsta, tai lengviau jis...O kai apie zmogu nieko nezinai ir anketa nieko nepasako?
Paskutinį kartą redagavo Sandriuke0422 06 Lap 2012, 23:24, redaguota 2 kartą(us).

Užrakinta