Alkogolio vartojimas - mada ar butinybė

Kaip reikėtų valgyti bei elgtis prie stalo...
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 25 Spa 2006, 13:37

Andron rašė:Tik vienam norma yra 0, okitam kažkiek šimtų gramų (o gal ir litrų :wink: ).
Sutinku su šia mintim, nes man jau galva svaigsta nuo 150 ml vyno, o mano brangusis išgeria 0,5 l baltos ir vaikšto visas raudonas kaip burokas, bet net nesusiubuoja :shock: Aisko jo ir svoris atitinkamas ir labai daug valgo gerdamas, kartais net stebiuosi kur jam tiek telpa :lol:
Mara rašė:Gal as per sena? O gal as girtuokle :roll:


Jei butum girtuoklė tai taip neklausinėtum :lol: o iš kart neigtum jog tokia esi. Tiesiog kai kurie žmonės moka gerti, o kiti ne. Aš iš tokiu kurie gerti nemoka 8)

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 25 Spa 2006, 13:39

Mara rašė:Gerimu kieki skaiciuojame taip: vyrams-po 0,5 degtinės kiekvienam, moterims - po 0,7 vyno. :hubba:
O moterys tiek vyno išgeria :shock: Aš jau tada net neatsistočiau :?

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 25 Spa 2006, 13:39

Lilina rašė:Bet kenkia sveikatai nuolatinis alkoholio vartojimas :? Ir su amžium sunkiau pakeli tą pačią dozę. Kai buvau studentė po gero vakarėlio pahmelas praeidavo per pusdieni. Dabar iki neštumo kai padaugindavau, tai jau visą kitą dieną buvo skaityk skirta gulėjimui , vėmimui ir atspaipaliojimui 078
Gal anksčiau degtinė buvo geresnė, arba organizmas geriau skaidė alkoholį :wink:
Šiaip, esant reikalui, stengiamės vartoti geresnės kokybės alkoholį. Dabar ir kainos ne tokios kandžios.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 25 Spa 2006, 13:40

daida rašė: O moterys tiek vyno išgeria :shock: Aš jau tada net neatsistočiau :?
Žinok išgėria kaip nieko, paskui bloga buna, bet pakelia.

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 25 Spa 2006, 13:42

Lilina rašė:Žinok išgėria kaip nieko, paskui bloga buna, bet pakelia.
Ir vėl kažko nesuprantu :? Kam gerti, kad paskui būtų bloga?

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 25 Spa 2006, 13:43

Andron rašė: Gal anksčiau degtinė buvo geresnė, arba organizmas geriau skaidė alkoholį :wink:
Šiaip, esant reikalui, stengiamės vartoti geresnės kokybės alkoholį. Dabar ir kainos ne tokios kandžios.
Šiaip budama studentė pinigu nebūdavo, tai gėrėm ir degtinė su alumi kad pinigu sutaupyti :oops: Ir naminio vyno iš tėvu atvėžta tvarkydavom. O dabar su amžium gėrimai tai žymiai pagėrėjo, brangesni, gersni, bet ateina ryba, kai jau nebesupranti kad maišai juos tarpusavyje :oops:

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 25 Spa 2006, 13:43

daida rašė:
Mara rašė:Gerimu kieki skaiciuojame taip: vyrams-po 0,5 degtinės kiekvienam, moterims - po 0,7 vyno. :hubba:
O moterys tiek vyno išgeria :shock: Aš jau tada net neatsistočiau :?
Niekas gi negeria tiek vyno iš karto :wink:
Per 4 valandas tas vynelis jau būna įvairiais būdais pašalintas iš organizmo :roll:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 25 Spa 2006, 13:44

daida rašė: Ir vėl kažko nesuprantu :? Kam gerti, kad paskui būtų bloga?
Ne tam aišku geria. Tik stabdžiai veikia iki tam tikros ribos, ir svarbu ta rybą ne praleisti...o paskui kai praleidai ...................

Vartotojo avataras
Mara
Dalyvis
Dalyvis
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 04 Rgs 2006, 10:35
Pliusai: 0
Miestas: Klaipeda

Standartinė Mara » 25 Spa 2006, 13:44

Lilina rašė:Bet kenkia sveikatai nuolatinis alkoholio vartojimas :? Ir su amžium sunkiau pakeli tą pačią dozę. Kai buvau studentė po gero vakarėlio pahmelas praeidavo per pusdieni. Dabar iki neštumo kai padaugindavau, tai jau visą kitą dieną buvo skaityk skirta gulėjimui , vėmimui ir atspaipaliojimui 078
As, kaip turinti dideli patirti :hypno: galiu pasakyti, kad nekada neturejau pahmelo. Yra taisykle - nekada nemaišyti gerimus. Pas mane, pvz, atsiranda blokas organizme. Jis neleidzia man isgerti virs normos. Neduoda net isziuoti burna. Ir mano vyrui taip pat.
Sutinku, kad su amzium sunkai pakelti tą pačią dozę. As anksciau per sventes geriau degtine, o dabar vis dazniau vyno.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 25 Spa 2006, 13:46

O aš dabar kolkas visai negeriu taip kad ramu :))) Tik nuobodu vakarėliosė :roll:

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 25 Spa 2006, 13:50

Mara rašė:As anksciau per sventes geriau degtine, o dabar vis dazniau vyno.
Degtinės visai negaliu gerti, nes jima dvokia degtine :idea: Net pauosčius pradeda negera darytis, o kaip dar tą daiktą į burną įsipilti :shock:
Kažkada norėjo draugai papokštauti ir padarė atsuktuvą: apelsinų sultis su degtine :x manė neužuosiu :evil: Taip ir liko gėrimas nepaliestas...

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 25 Spa 2006, 13:50

Lilina rašė:
Andron rašė: Gal anksčiau degtinė buvo geresnė, arba organizmas geriau skaidė alkoholį :wink:
Šiaip, esant reikalui, stengiamės vartoti geresnės kokybės alkoholį. Dabar ir kainos ne tokios kandžios.
Šiaip budama studentė pinigu nebūdavo, tai gėrėm ir degtinė su alumi kad pinigu sutaupyti :oops: Ir naminio vyno iš tėvu atvėžta tvarkydavom. O dabar su amžium gėrimai tai žymiai pagėrėjo, brangesni, gersni, bet ateina ryba, kai jau nebesupranti kad maišai juos tarpusavyje :oops:
Guinness alus + Finlandia = įprastas "joršas" :lol:
Ir pasėkmės tos pačios :wink:

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 25 Spa 2006, 13:51

Lilina rašė:O aš dabar kolkas visai negeriu taip kad ramu :))) Tik nuobodu vakarėliosė :roll:
Ir aš negeriu, bet man nenuobuodu, tik su manim visiems nuobodu :lol:

Vartotojo avataras
Mara
Dalyvis
Dalyvis
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 04 Rgs 2006, 10:35
Pliusai: 0
Miestas: Klaipeda

Standartinė Mara » 25 Spa 2006, 13:56

Andron rašė: Per 4 valandas tas vynelis jau būna įvairiais būdais pašalintas iš organizmo :roll:
Musu sveciai po 4 val nekada neiseina namo.
Viena karta buvo rekordas - 5 val. ryto sveciai pasiule papusryciauti ir vaziuoti prie juros paziureti kaip svista :lol:
Bet tai buvo senai, kada buvome jaunesne :cry:

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 25 Spa 2006, 13:59

Mara rašė:Viena karta buvo rekordas - 5 val. ryto sveciai pasiule papusryciauti ir vaziuoti prie juros paziureti kaip svista :lol:


Kaip gerai, kad jus turite jurą :merg:

Vartotojo avataras
ade
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:55
Pliusai: 0

Standartinė ade » 25 Spa 2006, 14:12

Na ir prirašėte :shock: Tikriausiai įkvėpimas buvo :lol:

Pas mus baliai daromi iš vakaro ir dažniausiai tęsiasi iki paryčių :roll:
Oi kaip dabar baliaus norėtusi :hubba:

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 25 Spa 2006, 14:21

Mara rašė:
Andron rašė: Per 4 valandas tas vynelis jau būna įvairiais būdais pašalintas iš organizmo :roll:
Musu sveciai po 4 val nekada neiseina namo.
Viena karta buvo rekordas - 5 val. ryto sveciai pasiule papusryciauti ir vaziuoti prie juros paziureti kaip svista :lol:
Bet tai buvo senai, kada buvome jaunesne :cry:
O ką, Baltijos jūra kaip Aralas ?
Lygtai dar buvo vietoj šią vasarą :wink:
Nebent tikrai senatvė :wink:

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 25 Spa 2006, 14:25

Andron rašė:O ką, Baltijos jūra kaip Aralas ?
Prie ko čia Aralas :? Jei eiti tingisi :lol:

Vartotojo avataras
Mara
Dalyvis
Dalyvis
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 04 Rgs 2006, 10:35
Pliusai: 0
Miestas: Klaipeda

Standartinė Mara » 25 Spa 2006, 14:37

Andron rašė: O ką, Baltijos jūra kaip Aralas ?
Lygtai dar buvo vietoj šią vasarą :wink:
Nebent tikrai senatvė :wink:
Jura tai vietoj
Draugai paseno :cry:

vieshnia

Standartinė vieshnia » 25 Spa 2006, 21:35

:) , na o as turiu darbe problema, pas mane mano vir vireja buvo darbsti bitute ir zinot ka... ogi eme ir pradejo gert, bet taip, kd turbut net pati neypac suvokia ka daro, nes visi darbuotojai susirenka, o jos nera, visi uz duru... tai lauzemes i savo darbo vieta, tada jos vyras raktus nuo visko atveze, i virtuve ilindau pro maistui paduoti langeli.... na zodziu ir kelias dienas dirbom visi po truputi uz ja, as prekes priiminejau, darem padazus visokius, tarnybinius pietus darbininkam, buvo sunku, o dar savaitgalis... taigi daug zmoniu :(, o ji jau kelinta diena buvo taip... na tai didele problema, seip paskanaut gerimų prie atitinkamo maisto ir seip ... na galima, gi kartais tai praturtina skoni, pagerina ir tt, arba kartais tiesiog seip po laseli, progai esant sompano... o seip manau kad kaikurie laiko tai kultura, ziurek nueini kad ir i koki furseta, be vyno taures neissisuksi, tuoj pasamdytas padavejas ikyriai tau įsiūlys, seip nei geriu nei rukau, esu pries tokius dalykus, nes mano seimoj butent visi gere, ruke ir dar teberuko, tetis uzsikodavo o motina nusigere, bet esu pareiginga paaugle, nenusigerineju, studijuoju ir dirbu virejos darba, a taip kad nelyginkit visu zmoniu su statistika ;), o seip artais kokio gero vyno taure ar kito gerimo(bet kokybisko) pakelti netgi sveika :)

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 25 Spa 2006, 23:42

vieshnia rašė:...esu pareiginga paaugle, nenusigerineju, studijuoju ir dirbu virejos darba, a taip kad nelyginkit visu zmoniu su statistika
Džiaugiuosi už jus :geles:
Tikiuosi neprarasite blaivaus proto ir toliau :)

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Spa 2006, 10:55

daida rašė: Džiaugiuosi už jus :geles:
Tikiuosi neprarasite blaivaus proto ir toliau :)
Va, va, ir aš to paties linkiu viešniai ;)

Vartotojo avataras
silsta
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1706
Užsiregistravo: 19 Spa 2006, 13:45
Pliusai: 5
Miestas: Kaunas

Standartinė silsta » 26 Spa 2006, 11:19

Lilina rašė:O aš dabar kolkas visai negeriu taip kad ramu :))) Tik nuobodu vakarėliosė :roll:

Prisiskaičiau čia apie gėrimus... Aš manau, kad gero vyno taurė ar dvi retkarčiais išgerti visai nekenkia.. O ir stipresnio per balius paragauju, nors jūs man pagal metus tiktumet į dukras ir anūkes. Tik nereikia padaugint. Mano vyras visiškai negeria, ir jam niekad nebūna nuobodu geroj kompanijoj :hypno:

Vartotojo avataras
ade
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 254
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:55
Pliusai: 0

Standartinė ade » 26 Spa 2006, 13:58

silsta rašė:.. O ir stipresnio per balius paragauju, nors jūs man pagal metus tiktumet į dukras ir anūkes. Tik nereikia padaugint. Mano vyras visiškai negeria, ir jam niekad nebūna nuobodu geroj kompanijoj :hypno:
Malonu, kad jus forume bendraujat :roll:
Kažkaip vyresni žmonės nelabai mėgsta tokį bendravimą 8)
Aš turėjau draugę, kuri gerė nedaug, bet vakarėlių metu apsimesdinėjo labai girta, tam kad neišsiskirtų iš kitų :lol:
Paskutinį kartą redagavo ade 26 Spa 2006, 13:58, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 26 Spa 2006, 13:58

Mano vyras irgi nebegeria, :( tik problemytė, kad į mane skersas per balius žiūri ir taureles skaičiuoja :evil: . Kaip jam paaiškinti, kad keletas taurelių - nieko bloga? :!:

Ryta

Standartinė Ryta » 26 Spa 2006, 15:04

Negeriu visiškai, esu paauglė. Tik vakarėliuose yra sunkiau - visi geria, o aš blaiviom akim žvelgiu į padėtį. Tačiau mėgstu šokti ir niekam tikrai negadinu nuotaikos surauktu veidu, nes nusiteikiu linksmai. Nesuprantu, kai žmogus sako: "Imu ant linksmumo!". Ką aš žinau... Man apskritai kvaila atrodo save svaiginti, kad paskui būtų bloga ir nesmagu... Nieko niekada neteisiu ir neteisinu, bet alkoholis nėra būtinas mūsų gyvenime. Yra daugybė kitų sveikų būdų atsipalaiduoti. Gyventi be karčiųjų gėrimų įmanoma, tik reikia pasakyt:"Aš negeriu". Kai siūlys, keletą kartų pakaks atsisakyti ir iš pagarbos Jums nebesiūlys...

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Standartinė Ramunė » 26 Spa 2006, 15:26

Ryta rašė:Negeriu visiškai, esu paauglė. Tik vakarėliuose yra sunkiau - visi geria, o aš blaiviom akim žvelgiu į padėtį. Tačiau mėgstu šokti ir niekam tikrai negadinu nuotaikos surauktu veidu, nes nusiteikiu linksmai. Nesuprantu, kai žmogus sako: "Imu ant linksmumo!". Ką aš žinau... Man apskritai kvaila atrodo save svaiginti, kad paskui būtų bloga ir nesmagu... Nieko niekada neteisiu ir neteisinu, bet alkoholis nėra būtinas mūsų gyvenime. Yra daugybė kitų sveikų būdų atsipalaiduoti. Gyventi be karčiųjų gėrimų įmanoma, tik reikia pasakyt:"Aš negeriu". Kai siūlys, keletą kartų pakaks atsisakyti ir iš pagarbos Jums nebesiūlys...
041 Šaunuolė :!: Ir toliau taip :P

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Standartinė daida » 26 Spa 2006, 23:11

Pasirodo negiariančiu yra daugiau nei maniau :roll:
Atsirado vilties, kad vis gi neprasigersime :laugh:

Vartotojo avataras
bamboocha
Dalyvis
Dalyvis
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 31 Rgp 2006, 11:23
Pliusai: 0
Miestas: S.Trakai

Standartinė bamboocha » 27 Spa 2006, 14:28

oj kiek cia daug paraset...tingiu viska skaityt...
tad jai pradesim nuo geru gerimu...gerai uzkipsim..tai baigsim babatuku (oj kaip man tatinka jo pavadinimas...babu batukaiPaveikslėlis )

Vartotojo avataras
Andron
Site Admin
Pranešimai: 1175
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 13:18
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Andron » 27 Spa 2006, 14:57

bamboocha rašė:oj kiek cia daug paraset...tingiu viska skaityt...
tad jai pradesim nuo geru gerimu...gerai uzkipsim..tai baigsim babatuku (oj kaip man tatinka jo pavadinimas...babu batukai )
Kas tas babatukas :?:

Skelbti atsakymą