Paplepėkim ne į temą V

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 27 Vas 2012, 12:44

aha,liūdna kai miršta jauni žmonės,bet ką padarysi...tokia jau Dievo valia... :cry:

o man pikčiausia ne tada kai žmogus klysta rašydamas (man pvz nesiseka matematika :oops:), bet kai vaidina kad gerai kalbą išmano,pažįstu iš savo rato žmonių,kurie tiesiog liežuvį laužo kalbėdami gramatiškai pamatę kokį svarbų asmenį,o po to pasipila vėl žargonai ir visos kitos gramatinės šiukšlės.Pati stengiuosi būti vienoda tiek su savais,tiek prie svetimų.

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Sandriuke0422 » 27 Vas 2012, 12:53

As taip pat esu tos nuomones, kad savo kalba reikia moketi. Bet...Internete kai rasau, tai man zymiai greiciau ir paprasciau rasyti ne jokiu nosiniu, ilguju...Nes mano kompe sunkiai kalba persivercia is skaiciuku i nosines ir atvirksciai. Todel ir nevargstu... :mrgreen: O ir greitai spausdindama daznai klaidu priveliu...Neteisinu as saves, kad taip rasau, tiesiog man taip greiciau ir patogiau.
Beje, lietuviu kalba mokykloje sekdavosi gerai. O ir dabar kur reikia ka parasyti neturiu bedu nei su gramatika, nei su skyryba,Ir B kai kazka raso duoda man, kad istaisyciau klaidas...Bet internete rasydama vistiek ju priveliu... :lol:
Esu kilusi is siaures lietuvos, tai ten irgi turi savo tarme, nukerta galunes, kircius deda ne ten, kur reikia, taciau taip nerasau. Teko susirasyneti su viena mergina is zemaitijos, tai labai jautesi ,,tarmiskumas"raste. Bet cia gal kam kaip patogiau, tas taip raso, kitas kalbedamas savo tarme vistiek raso taisyklingai, o kitas tarmiskai. :roll:

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 27 Vas 2012, 13:10

Labas rytas merginos 031 (pas mane dar rytas )

visom geros savaites pradzios 049

o del diskusijusios tai man atrodo Nicole ne apie tai visai klause apie ka cia diskutuojama dabar :mrgreen:

savaitgali buvom siaures airijoj, visi sako ten viskas pigiau nei pietinej pusej, bet mes didelio stebuklo neradom. Alkoholis net puse kainos pigiau, bet visas maistas nera daug pigiau, net kai kurie produktai pas mus pigiau. Bet patys pabandem, isitikinom ir kazkaip kitaip praleidom diena nei butume namie prasedeje.
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 27 Vas 2012, 13:19

nu truputį išsiplėtėm plačiau,o Nicole klausė apie tarmes turbūt :roll: mano sūnus visada vietoj trumpųjų kai šneka taria ilgąsias,bet nesuprantu ar čia tarmėj bėda,ar specifinėj jo kalboj...

avinas
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 14 Lie 2011, 17:25

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė avinas » 27 Vas 2012, 13:36

Sveikutės,
Oi kokia "arši" tema čia "verda".Aš tai pat stengiuosi kiek įmanoma rašyti teisingai, bet kartais kaip kažkuri čia rašėte, parašai, neperskaitei ir tik po to pamatai kokias klaidas padarei.
Aš visada galvoju, kad tik tokios problemos gyvenime būtų tai niekai.....

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 27 Vas 2012, 14:01

ką gero veikiat?gavau pakvietimą prekiauti Kaziuko mugėj Pasvalyje,deja,nieko doro neturiu,o ir laiko nebedaug liko,galva tuščia... :oops:

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 27 Vas 2012, 14:33

Kristugne, kaip fainiai, gal dar spesi kazka sukurpti :wink:
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 27 Vas 2012, 14:49

daida rašė:Labas rytas visoms, bet mums šis rytas nelabas :( Mirė mūsų kamynas, tas kuris avarijoje nukentėjo :( Vakar buvo gimtadienis - 22 metai, o šiandien ryte paskambino iš ligoninės ir pranešė, kad jau iškeliavo... Visi kaimynai ruošiasi laidotuvėms :cry:
049 049 049 049 049 :(
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 27 Vas 2012, 15:10

Isia rašė: aš tai kuo puikiausiai supratau Nicole, ji tiesiog labai pastabi ir pagalvojus, gal mes čia rašom tarmiškai kaip kad ir gyvai bendraudamos su žmonėmis... :mrgreen:
Teisingai supratai,Isia :geles: Laurela irgi teisingai suprato :geles:

Labas,merginos 031 Gal kavos kas su manim? :lol:
Prikabinti failai
7b831d904dafafdd31c3a97aeaea929f620.jpg
7b831d904dafafdd31c3a97aeaea929f620.jpg (92.36 KiB) Peržiūrėta 4019 karus(ų)
Paskutinį kartą redagavo Nicole 28 Vas 2012, 12:03, redaguota 1 kartą(us).
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 27 Vas 2012, 15:50

as su malonumu jungiuos prie kavos :aciu2:
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 27 Vas 2012, 16:15

ir aš iš tokio puodelio gerčiau :D

Vartotojo avataras
gutiss
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 14:28
Pliusai: 76

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė gutiss » 27 Vas 2012, 16:19

Mielai,Nicole ............. 038 038 :P :P
TIK TIKRAS DRAUGAS SUPRANTA APIE KA TU TYLI

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Aguona*** » 27 Vas 2012, 16:20

daida rašė:Labas rytas visoms, bet mums šis rytas nelabas :( Mirė mūsų kamynas, tas kuris avarijoje nukentėjo :( Vakar buvo gimtadienis - 22 metai, o šiandien ryte paskambino iš ligoninės ir pranešė, kad jau iškeliavo... Visi kaimynai ruošiasi laidotuvėms :cry:
baisu:(( taip keista man. jau kelintas kartas pastebėjau kad žmogus arti gimtadienio jautrus, pažeidžiamas labiau būna...
kas liečia rašybą tai ar švepluoti ar samoningai rašyti netinkamas raides tai skaitomos klaidos . Manau :D
kas liečia y ir i raides tai paprastai tarp jaunimėlio tai paplitę daugiau. O jai paprasčiausiai tingisi persijungt klavetūrą lietuvių kalba, tai manau čia jau žmogaus būdas kokis tai :D

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 27 Vas 2012, 17:07

Aguona, nesitingi persijungt :mrgreen: , pas mane tiesiog nera tos LT kalbos ( gyvenu ne LT) , darbo kompe nera kitu kalbu kaip tik anglu :)
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 27 Vas 2012, 17:49

Labai įdomu po to, ką parašiau, pasiskaityti. :mrgreen:
Dar būtų įdomiau paklausyti - būtų dar kitaip - plačiau. O rezultatas, kad vis tiek bandom teisintis :mrgreen:
Niekas tikrai niekam nesiųs žinučių tikrinti, ar dar kaip apdoroti, o ir nereikia. Ne tame esmė. Mano dukra irgi tiksliukė, bet tai nereiškia, kad savo kalbos neturi mokėti.

Kai žmogus rašo skubėdamas, tai visiškai kitokios klaidos jo rašyme matosi, bet kai vietoj pliažas, rašo pležas, vietoj nusilekei, rašo nusilenkiai, - čia jau ne skubėjimo klaidos.
Ir apskritai pas mus pradeda augti analfabetų karta, kurie rašo bet kaip , knygų neskaito ir tuo didžiuojasi.


O rašau apie todėl, kad tenka nemažai peržvelgti žmonių rašomų CV ir šiaip daug bendrauti el.paštu. Tai kai pažiūri tokį CV su gramatinėm klaidom, tai kaip jums atrodo, ar tinka toks žmogus darbui, kur tenka daug rašyti įmonėms, jų direktoriams ir pan.?????

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 27 Vas 2012, 19:33

Na joooo....čia diskusija kaip turi būti užvirė :hypno: pritariu Arūnai savo kalbą reikia mokėt, neveltui nuo pirmos klasės kalamos gramatikos taisyklės 075 ....
Gaila Daida jauno žmogaus..... 049 049 049 .....o ypač kai tėvams reikia laidoti savo vaikus... :( 049 ...tokia dievo valia....nors tokioj situacijoj pagalvoja ne vienas, ar aplamai jis "ten" yra....
O mano didžioji pusmečiui išvažiuoja į Kiprą dirbt.... :( :( :( ....čia Lietuvoj nei padirbsi, o tuo labiau neužsidirbsi....Įgaus patirties...kalbą pralavins....liūdna kad tokiam ilgam laikui.... :( :( :( , bet sezonas ten iki spalio pabaigos, trumpiau ir neišeina.....
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 27 Vas 2012, 19:55

Jūrate, didelės sėkmės tavo dukrai, kad tik užsidirbtų...
mano sesuo vargsta Kaune, niekai darbuko neranda, kad ir paprasčiausio. Patirties daug neturi, nes nėra iš kur jos gauti, kai niekas ir nepriima be patirties. Jaučiasi ji beviltiškai, kai nebežino kur kreiptis ir ką daryti... paramos iš tėvų neturim, taip ir sukames patys. Aš ją šiuo metu tik morališkai galiu palaikyti ir vis įtikinėti, kad nenuleistų rankų paieškose, kad ir kaip sunku jai bebūtų...

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 27 Vas 2012, 20:02

taigi va kad Lietuvoj be patirties nieks nelaukia, juo labiau jaunimo.... :( Visa laimė kad maniškė angliškai laisvai kalba, va čia privalumas :luks: , norėjo jos su drauge kartu važiuot, draugė atkrito dėl kalbos :( , o maniškei pasisekė :D
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Ramunė » 27 Vas 2012, 20:06

Sėkmės dukrytei, Jūratėle. O tau ištvermės laukiant jos 060

O aš, mergaitės, rašau scenarijų :evil: Bus dešimtokų šventė, maniškiai rengia, pradėjau"pamatus" dėt, nes panelės pasimetusios, nežino nuo ko pradėt :? . Tuo labiau, kad klasėje tik 4 mergaites turiu, visi kiti - vyrai. Bent su techniniais darbais problemų nėra, o su ta "lyrika" jau sudėtingiau :mrgreen:

:help: Gal kokių žaidimų žinote :aciu1:

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė jurate-13 » 27 Vas 2012, 21:02

:| ziaurus tas gyvenimas ,, nors vienas kunigas sake - TEN, AUKSTYBESE IR REIKIA JAUNU PROTINGU IR GABIU ZMONIU - bet mes esame bejegiai tokies dalykams ,,, Is ties yra pats baisiausias ir skaudziausias dalykas- tevams laidoti savo vaikus . Belieka uzjausti Tevus ,nors tokiais atvejais nezinai net ka pasakyti ,nes manau bet kokia uzuojauta yra tik tusti zodziai .

049 Jurate - sekmes Tavo dukrai,,, isivaizduoju ir Tavo busena kai reikia vaika isleisti toli i nezinoma sali,, nors jaunimas dabar toks spontaniskas ir dziaugias manau kad tures proga pakeliaut ir padirbti svetur ,,, tai geros gyvenimo pamokos . Lauk zento kokio juoduko :lol: :lol: :lol:

031 Atsiprasau - rodos savo gimta kalba zinau gana gerai ,gerbiu ja ir myliu ,,,bet rasau be "varnyciu" be "nosiniu "ir be "u" ilguju,,
nes as taip kaip jaunimelis varau isijungus angliska srifta :lol: :D :D :D

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Aguona*** » 27 Vas 2012, 22:04

Pas mane nustatyta lietuvių rašyba ir viskas. O rašiau kadaise ir aš taip, belekaip. Paskui kažkaip nžnk kaip :roll: kliūt man tos klaidelės pradėjo ir ėmiausi pati save auklėtis :D kas dabar man ir patinka :D (nors trumpiniai tai patinka man. pvz- nžn
dėl diskusijos užvirusios, tai aš bent- nebloguoju. kėkvienas savaip. ne man ką aiškint ar auklėt tuo labiau :D

Vartotojo avataras
Danute
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1796
Užsiregistravo: 14 Geg 2011, 22:47

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Danute » 27 Vas 2012, 22:34

Juuurate, sekmes tavo dukriukui! Nepajausi, kaip tas laikas praeis!
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 27 Vas 2012, 23:44

na, kas dar naktinejat :roll:

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 28 Vas 2012, 02:02

Kol as parejau,tai jau turbut nei vienos nebeliko :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Ramunė » 28 Vas 2012, 08:19

Sveikos. Gero antradienio :P

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Sandriuke0422 » 28 Vas 2012, 09:15

Arūna rašė:Labai įdomu po to, ką parašiau, pasiskaityti. :mrgreen:


Kai žmogus rašo skubėdamas, tai visiškai kitokios klaidos jo rašyme matosi, bet kai vietoj pliažas, rašo pležas, vietoj nusilekei, rašo nusilenkiai, - čia jau ne skubėjimo klaidos.
Ir apskritai pas mus pradeda augti analfabetų karta, kurie rašo bet kaip , knygų neskaito ir tuo didžiuojasi.


O rašau apie todėl, kad tenka nemažai peržvelgti žmonių rašomų CV ir šiaip daug bendrauti el.paštu. Tai kai pažiūri tokį CV su gramatinėm klaidom, tai kaip jums atrodo, ar tinka toks žmogus darbui, kur tenka daug rašyti įmonėms, jų direktoriams ir pan.?????
Sutinku...Kai zmogus raso skubedamas - dazniausios klaidos ir buna tai raide kokia praleista, arba raides ,,susikeitusios vietomis". Man tas ypac aktualu... :mrgreen: O ir lietuviska klaviatura kai sunkiai persijungia, tada isvis jos ir nejungiu. Va tai tinginyste... :D
Kai rasoma ne del skubejimo su klaidomis - matosi. Ir tikiu, kad darbdaviai irgi i tai labai atsizvelgia matydami busimo darbuotojo gyvenimo aprasyma.

Daida, stiprybes teveliams. Labai nesmagu kai jaunas zmogus iseina...Tiksliai Aguona pasake, daug zmoniu buna maziau atsparus pries savo gimtadienius. Kadaise ir mano dede isejo is sio pasaulio pries pat savo 34-aji gimtadieni...

Vartotojo avataras
Freda
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 07 Rgs 2010, 17:54

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Freda » 28 Vas 2012, 10:13

Sveikos mergaites,gera diskusija uzvedet,na as manau kad rasybos klaidos irgi priklauso nuo tarmes,mes su Tutsi
is Panevezio,siaip as gryna zemaite,bet zemaitiskai nerasau,o rasau taip kaip moku,nors sakoma ka ismokstama
to neuzmirstama,man tai netiesa,nes as mokejau daugybos lentele labai gerai,o dabar su metais labai reikia pagalvoti 024

Vartotojo avataras
ram-une
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: 08 Vas 2008, 14:26
Pliusai: 24
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė ram-une » 28 Vas 2012, 10:24

labukas,

Ramunėle, pamenu vieną žaidimuką-bajeriuką, gal tiks :)

reik 2 mergaičių vedėjų ir būrio vaikinukų (kaip tik taviškė klasė :roll: ) ir žinoma žiūrovų...
tai va, viena mergaitė išsiveda visus vaikinukus į koridorių ir paaiškina, kad jiem atėjus klasėn (ar salėn, na ten kur renginys vyksta ) bus sustatytos kėdės ir jie turės vaizduoti be žodžių, kaip sėda ant motociklų ir važiuoja. Visos mimikos, gestai ir įvairūs garsai yra leidžiami .
Tuo tarpu kita mergaitė sustato pusračiu kėdes ir paaiškina žiūrovams, kad kėdės-tai naktiniai puodukai.... na o jau sugužėję vaikinukai demonstruoja savo sugebėjimus užvest motociklą, vairuot, burgsti birbti ir t.t..... o žiūrovai leipsta juokais... paskui , pasibaigus ,,važiavimui" mergaitės paaiškina, kad atsiprašo, įvyko klaida...tai buvo ne motociklai, o..... ir geriausiai pasirodžiusį apdovanoja.... :D
Tinka? :lol:

Vartotojo avataras
gutiss
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 14:28
Pliusai: 76

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė gutiss » 28 Vas 2012, 10:24

Labas rytas 031
Ir vel ziema................... :mrgreen:
Prikabinti failai
s1941.jpg
s1941.jpg (31.18 KiB) Peržiūrėta 4027 karus(ų)
TIK TIKRAS DRAUGAS SUPRANTA APIE KA TU TYLI

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Ramunė » 28 Vas 2012, 10:33

ram-une rašė:labukas,

Ramunėle, pamenu vieną žaidimuką-bajeriuką, gal tiks :)

reik 2 mergaičių vedėjų ir būrio vaikinukų (kaip tik taviškė klasė :roll: ) ir žinoma žiūrovų...
tai va, viena mergaitė išsiveda visus vaikinukus į koridorių ir paaiškina, kad jiem atėjus klasėn (ar salėn, na ten kur renginys vyksta ) bus sustatytos kėdės ir jie turės vaizduoti be žodžių, kaip sėda ant motociklų ir važiuoja. Visos mimikos, gestai ir įvairūs garsai yra leidžiami .
Tuo tarpu kita mergaitė sustato pusračiu kėdes ir paaiškina žiūrovams, kad kėdės-tai naktiniai puodukai.... na o jau sugužėję vaikinukai demonstruoja savo sugebėjimus užvest motociklą, vairuot, burgsti birbti ir t.t..... o žiūrovai leipsta juokais... paskui , pasibaigus ,,važiavimui" mergaitės paaiškina, kad atsiprašo, įvyko klaida...tai buvo ne motociklai, o..... ir geriausiai pasirodžiusį apdovanoja.... :D
Tinka? :lol:
ACIUUUUU :aciu1: :geles: kai tik pareisiu namo, ikelsiu i scenariju 038

Skelbti atsakymą