Paplepėkim ne į temą V

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 30 Lap 2012, 14:09

Danute kažką panašaus ir turėjau galvoj,nes man reikia ten akims išpaišyti,šiaip pakringeliuoti 038 reiks išbandyti ir tekstą parašyti,tai turėtų tikti.
Laurela,o gal tu gali papasakoti smulkiau apie islandiškus Kalėdų senelius,man labai reikia informacijos :)

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 30 Lap 2012, 14:59

Kristugne, as airijoj ne islandijoj gyvenu :wink:
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 30 Lap 2012, 15:23

ai kokia aš višta,nemoku skaityt,va ką reiškia anglų kalbos nemokėjimas :oops:

Vartotojo avataras
antose
Dalyvis
Dalyvis
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 04 Lie 2010, 17:57
Pliusai: 3

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė antose » 01 Gru 2012, 16:03

Su kalendorine žiema,mergaitės 031

Vėl aš su savo mišraine:vištiena,pievagrybiai,cukinijų ananasai,majonezas :D
Prikabinti failai
HPIM0549.JPG
HPIM0549.JPG (77.08 KiB) Peržiūrėta 4638 karus(ų)

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 01 Gru 2012, 16:23

Sveikos mergaitės 031
Su gruodžiu visas ir su žiemos pradžia 038 038 038
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 02 Gru 2012, 18:03

Sveikos gyvos mergaitės 031
Kur gi visos prapuolę :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 02 Gru 2012, 18:45

buvau išlėkus į kaimely pas uošvelius, namuos ten prasedėjau su Ugniuku :mrgreen:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 02 Gru 2012, 21:19

labas mergiukai... man liudesys... nieko nedarau.... beje islyginau visa kalna rubu :roll:

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 02 Gru 2012, 22:37

Labutis, mergaitės 049

Tutsi, kaip tai nieko nedarai? visą kalną rūbų išlyginai :wink:

Turiu klausimuką, jūs čia visos nuostabios šeimininkės, tai manau nusimanot ir apie virykles. Noriu pirkti naują, maniškės jau orkaite nekepa, senuke tokia... tik va nežinau kokia rinktis, kokia čia firma būt geriausia? žinau tik tiek, kad man reikia dujinės su dujine orkaite... jau taip pasiilgau kepinių, artėja šventės, o nieko negaliu išsikept 075

Vartotojo avataras
DanuteL
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1757
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 21:23
Pliusai: 185

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė DanuteL » 02 Gru 2012, 23:09

Labas mergiukai!
Na apie dujines nieko nepapasakosiu... :roll:

aplankem jau tris kaledinius turgelius ir kaledines agles aukcione vakar buvom :-) visokiu nieku prisipirkom :roll: :mrgreen:
snaiges krinta, visai smagu :-)
grazaus pirmo advento vakaro visoms!

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė sandruca » 03 Gru 2012, 01:09

Rugiaveidė rašė:Labutis, mergaitės 049

Tutsi, kaip tai nieko nedarai? visą kalną rūbų išlyginai :wink:

Turiu klausimuką, jūs čia visos nuostabios šeimininkės, tai manau nusimanot ir apie virykles. Noriu pirkti naują, maniškės jau orkaite nekepa, senuke tokia... tik va nežinau kokia rinktis, kokia čia firma būt geriausia? žinau tik tiek, kad man reikia dujinės su dujine orkaite... jau taip pasiilgau kepinių, artėja šventės, o nieko negaliu išsikept 075
o kodel nori dujines orkaites??? As labai dziaugiuosi ismainiusi savo dujine orkaite i elektrine 038 daug ekonomiskesne,greiciau ikaista,kepa labai gerai, jeigu pasakyta kepti pusvalandi tai ir iskepa per tiek... Dar pati issivalo, nereikia nieko grandyt, niekas nepridega viduj... Lygiai taip pat ir kaitlente pakeitem vietoj dujines i indukcine-negaliu atsidziaugt ir prie duju turbut jau negrysiu 031

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 03 Gru 2012, 08:44

labas visoms :wink:
tai va nekokia gruodžio pradžia kai mano merginos pradėjo sirgti,o dar žiema tikra net neprasidėjo :roll:
Jūrate,sėkmės egzamine :wink:
Dėl dujinės,tai man gerai ir dujinė vyryklė,tik va kad pati orkaitė viduj elektrinė tai man labai tiko ir patiko,nors mūsų pati dujinė viena iš pigesnių.Kaip Sandruca sakė ir kaista gerai,ir iš abiejų pusių kepa,dar papildomai visokių funkcijų yra-ventiliatorius,grilius.Man dujnė orkaitė nelabai patiko,kai anksčiau turėjau.Tik kad kepėja ir virėja iš manęs prasta :oops:

Vartotojo avataras
ram-une
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1820
Užsiregistravo: 08 Vas 2008, 14:26
Pliusai: 24
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė ram-une » 03 Gru 2012, 10:27

Labas mergičkos :)

pirma apie viryklę... pas mane senučiukė jau..prieš 12 metų pirkta,,Mora" viršus-dujos, orkaitė -elektrinė. Kadangi tenka daug orkaitėj kept-tai aš tik už elektrinę... lengvai temperatūrą reguliuot gali, priežiūra paprastesnė ir nėr to specifinio kvapo, kai kepi dujinėj
orkaitėj.. vistik ugnis deguonį naudoja... 1999 metais kraustėmės butan...tai kai pirkau- ieškojau kad but čekiška... bent jau dujininkai-meistrai nuo seno čekiškas girdavo.... ( mano tėvelis irgi ) mokėjau tais laikais tikrai brangiai... 1000 litų :mrgreen: bet nesigailiu iki šiol...
tiesa, maniškė su ventiliatoriumi.. bet be grilio :wink:

na o savaitgalis- virtuvėj... prisikepiau meduoliukų pilną dėžę, sausainių pagal Danutę... iškart 3 normas :D

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 03 Gru 2012, 11:08

Labutis 049

Tai kad elektinė elektros ima :( ir taip į mėnesį po 200 kilovatų... tai kas bus kai kepsiu vos ne kasdien orkaitėj??? ar ji elektros visai neima?

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė sandruca » 03 Gru 2012, 11:17

Rugiaveidė rašė:Labutis 049

Tai kad elektinė elektros ima :( ir taip į mėnesį po 200 kilovatų... tai kas bus kai kepsiu vos ne kasdien orkaitėj??? ar ji elektros visai neima?
niu as nekepu kas diena, bet kokius 3 kartus i savaite tai tikrai ir zinok nepastebejau kad saskaita butu labai padidejus.. Rinkdamasi orkaite butinai atkreipk demesi i energijos klase- mes emem A+++. Netgi tas savaiminis issivalymas, kuomet orkaite ikaitinama iki 500laipsniu ir veikia valanda laiko, kainuoja eura(3.50 lito) ir tai yra pigiau negu bet kokia chemija orkaitei valyt. 038

Vartotojo avataras
Amberr
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 484
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 19:56
Pliusai: 6
Miestas: Klaipeda
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Amberr » 03 Gru 2012, 12:43

sveikos :wink: as irgi tik uz elektrine :wink: 038 turim dabar gera, kur nuomojames, tai negali atsidziagti, iskepa zymiai greiciau ;) 038

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 03 Gru 2012, 13:00

Rugiaveidė rašė:Labutis 049

Tai kad elektinė elektros ima :( ir taip į mėnesį po 200 kilovatų... tai kas bus kai kepsiu vos ne kasdien orkaitėj??? ar ji elektros visai neima?
papirkau ir aš nauja vyriklę, dujine su elektrinė orkaitė.. mes irgi elektros kiekviema mėnesi prisukam apie 200 kw, žinok, antra mėnesi stebėjom, nieko daug neprisuko ta orkaitė, o kepiau tikrai nemažai ir viena savaite kiekviena diena. Mastercok pas mane viryklė, orkaitėje yra grilius, tikrai šauniai kepa ir skrudina, tikra palaima. Dujinės orkaitės tikrai nenorėčiau, nebent kepimas joje jums nesureikšminamas 8)
tik reikia nepagailėti pinigėliu geram daiktui, jei tik piniginė leidžia.. Aš rinkausi paprasta. Nuomuojamam bute pasikeisti, kad nebegadint senos šeimininkų dujinės.
Kaip Sandra rašo- labai gera funkcija- pirolizė- savaiminis išsivalymas, tik su šia funkcija dujinės jau bus brangesnės.

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė sandruca » 03 Gru 2012, 14:36

Isia, tu gerai sakai kad jos brangesnes, bet juk investuoji i gera daikta ilgam... O tuo labiau kad prasideda kalediniai ispardavimai, galima imt issimoketinai ;) kitas dalykas i ka as patarciau atkreipt demesi yra ar pavirsius labai tepasi.. Mes velgi ziurejom tokia, ant kurios nelieka pirstu antspaudu.. Nu ner nieko man baisiau kaip sveist dujine :oops:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 03 Gru 2012, 15:25

pas mane orkaite irgi elektrine, super gera, tik jei dabar pirkciau, nebepirkciau su grilium... jis visiskai nereikalingas, o pinigeliu dadeda prie kainos. Jokiais budais neimciau dujines. :roll:

Vartotojo avataras
Neri
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1727
Užsiregistravo: 10 Lap 2009, 00:08
Pliusai: 1

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Neri » 03 Gru 2012, 15:42

Labukas visoms :P
Mes turime elektrine virykle ir orkaite. Uz elektra mokame maziau (neaisku kaip ten sugalvos valdzios vyrai po nauju). Elektros tinklams praneseme, atejo apziurejo ir dabar galime moketi mazesne kaina. Bet cia jei visa elektrine virykle. O kas del daug elektros, tai paskaiciuok kiek laiko gali kepti esant dujinei viryklei kol sudeginsi 1 kuba ir kiek per ta laika suris elektrine orkaite. Pamatysi, kad tikrai pigiau :P
Geros visoms dienos ir naujos savaites 031
Kai manęs pasaulyje yra mažiau, tai daugiau pasaulio atsiranda manyje...''

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 03 Gru 2012, 15:52

Oi, mergytės, dėkui jums už patarimus, o tai tikrai nieko nenusimanau, visai man ku ku... o išsimokėtinai gali imti tik dirbantys normaliai, aš tokių privilegijų neturiu... todel ir noriu dabar kai prasideda akcijos, man kaina labai svarbi :oops:

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 03 Gru 2012, 17:03

sandruca rašė:) kitas dalykas i ka as patarciau atkreipt demesi yra ar pavirsius labai tepasi.. Mes velgi ziurejom tokia, ant kurios nelieka pirstu antspaudu.. Nu ner nieko man baisiau kaip sveist dujine :oops:
tu tikrai teisi. Jei turėsiu savo namus,dėsiu pastangas ir negalėsiu nieko, kad tik gera daiktą įsigyti. :!: Dabar rinkausi kukliau, su ta mintim, kad nežinom, kiek laiko taip gyvensim, o daiktas tikrai nenusidevės taip greitai. Pirkau metalo spalvos- valyti jokio vargo. Baltos labai nemėgstu. Virtuvėj stovi ir šaldytuvas baltas ir skalbimo mašina- pasišiaušiu baisiausiai, kai visur matau kleckus,kai MB prasisuka virtuvėj, o valyt su mažu vaiku ant rankų ne visada viską spėju :oops:
Rugiaveide, belieka tik už tinkama kainą jums gerą daiktą išsirinkti. Ilgai sėdėjau prie pc, kol rinkausi, tiek pasiūlymų ir tiek pasirinkimo, kad reik kartais ir konsultacijų.

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 03 Gru 2012, 20:42

Sveikos mergaitės 031
Įgijau nauja Floristo kvalifikaciją :wink: , ištikrųjų kursais esu patenkinta, tikrai nemažai sužinojau. Kadangi turiu "meno "gyslelę, tai nėra sunku..., o va daugiau praktikos su "gyvom gėlėm" būtų ne pro šalį.......
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 03 Gru 2012, 22:58

Isia rašė:
sandruca rašė:) kitas dalykas i ka as patarciau atkreipt demesi yra ar pavirsius labai tepasi.. Mes velgi ziurejom tokia, ant kurios nelieka pirstu antspaudu.. Nu ner nieko man baisiau kaip sveist dujine :oops:
tu tikrai teisi. Jei turėsiu savo namus,dėsiu pastangas ir negalėsiu nieko, kad tik gera daiktą įsigyti. :!: Dabar rinkausi kukliau, su ta mintim, kad nežinom, kiek laiko taip gyvensim, o daiktas tikrai nenusidevės taip greitai. Pirkau metalo spalvos- valyti jokio vargo. Baltos labai nemėgstu. Virtuvėj stovi ir šaldytuvas baltas ir skalbimo mašina- pasišiaušiu baisiausiai, kai visur matau kleckus,kai MB prasisuka virtuvėj, o valyt su mažu vaiku ant rankų ne visada viską spėju :oops:
Rugiaveide, belieka tik už tinkama kainą jums gerą daiktą išsirinkti. Ilgai sėdėjau prie pc, kol rinkausi, tiek pasiūlymų ir tiek pasirinkimo, kad reik kartais ir konsultacijų.
jau kokiu 10 metu turiu nerudijancio plieno, niekada daugiau tokios nepirkciau... blizginu ir blyzginu, nes dregnu nuvalius matosi, lasas nukrito- matosi.... :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 03 Gru 2012, 22:58

juuurate rašė:Sveikos mergaitės 031
Įgijau nauja Floristo kvalifikaciją :wink: , ištikrųjų kursais esu patenkinta, tikrai nemažai sužinojau. Kadangi turiu "meno "gyslelę, tai nėra sunku..., o va daugiau praktikos su "gyvom gėlėm" būtų ne pro šalį.......
sveikinu Juratuk :geles: :geles:

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 03 Gru 2012, 23:09

Tutsi, na,kad pas mane nesimato taip, kad jei koks riebalai užtiško, tik tam tikru kampu blizga... :roll: :oops:

Jurate, su naujais pasiekimais :geles:

prisikepiau šiandien kibinų, pirmą kart mėginau 038 , pavyko.
Ką dabar pasiūlysit lengvo ir skanaus išmėgint? :mrgreen:

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė sandruca » 04 Gru 2012, 00:11

Kas del to tepimosi, tai labai gerai pasimato parduotuveje, kur per diena apsilanko daug klientu ir viska nuciupineja-butent tokio vaizdo tada galima tiketis namie... Mes irgi emem nerudijancio plieno, bet ant jo nelieko jokiu jokiu antspaudu, jokiu jokiu 'klecku' nesimato... as dar tik pora menesiu nepilnu ja naudojuosi, bet pavirsiu teko valyt tik viena karta po maniskio eksperimentu :lol: Tarp kitko, paslaugus pardavejai isdave 'paslapti', sako uztenka karta per menesi besitepancius pavirsius pavalyt tuo kudikiu aliejuku ir bus kaip nauja 024 gal tai ir veikia, bet kai as vaiku neturiu tai del orkaites tokiu dalyku tai tikrai nesiruosiu pirkt, sakau duokit man nesitepancia :lol: :lol: :lol: as be galo esu patenkinta savo Electrolux EOC5440AOX.. Lietuvoj tokia kainuoja kiek maciau apie 1100 litu, tai net nezinau ar cia daug, ar mazai :oops:
Prikabinti failai
EOC5440AOXSS.JPG
EOC5440AOXSS.JPG (8.71 KiB) Peržiūrėta 4509 karus(ų)

Vartotojo avataras
DanuteL
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1757
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 21:23
Pliusai: 185

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė DanuteL » 04 Gru 2012, 11:38

Labas visoms! 031

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 04 Gru 2012, 12:15

Labutis 049

Na tikrai jūs man padėjot su virykle :) reiks šią savaitę lėkt apžiūrėt visur kur kokių yra.

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 04 Gru 2012, 13:09

Kalbant apie virykles, tai pas mane irgi elektrine orkaite su kaitlente, man viskas super...
Sandruca, kuria vieta su tuo kudikiu aliejuku reiki istepti nelabai supratau? kaitlente?
o kas del nerudijancio plieno tepimosi tai as irgi ilgai vargau su kleckais, niekuo nesivale, paskutinis siaudas buvo actas maisytas su vandeniu, super nuvalo, pameginkit, tikrai nereikia jokios chemijos, ir vel blizga visas pavirsius :wink:

Labas rytas visom 031 pas mus ziemos nei kvapo, oras gaivus bet nesala dar :wink:
Su Meile - www.laurela.eu

Skelbti atsakymą