Paplepėkim ne į temą V

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 01 Lie 2013, 22:32

Rugiaveide pagooglink- Pocius susituokė

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 02 Lie 2013, 14:45

Labukas 031
Kokią smagią šventę apturėjai, Arūna 038 038 038 038
o mes savaitgalį šauniai pasiplaukiojom su baidarėm :lol: :lol: :lol:
vėl graži ir šilta savaitėlė nusimato :lol:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 03 Lie 2013, 00:33

Laimute,kas tave per bedos uzpuole??? :(
Aruna,berods maciau ne tik bendroj nuotraukoj,ir ne tik tave viena? :roll: O uzstales susodinimo meniu -ir tu ir MB ir dukriukas pasonej jaunuju :lol: Man labai patinka skaityti komentarus,kai ant sios zavios poros nesilieja slykstuku lietuvaiciu komentai 038 Skanumelis 049
Auuuu,kodel taip menkai dalyvaujat vasaros swape?Ar kad as pasivaidenau? :mrgreen: 018
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 03 Lie 2013, 11:12

LABUKAS 031
aš šį kartą praleisiu vasarinį swapuką :oops: , kaupsiuos Kalėdiniam :lol: :lol: :lol: :lol:
geros dienos mielosios 049
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 03 Lie 2013, 14:31

Nicole rašė: O uzstales susodinimo meniu
Nia, jokiu uzstaliu ten nefotkino, niekas jiems ir neleido ir neileido :mrgreen: Tik kieme ir kai baznycios ejom spejo

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 04 Lie 2013, 02:36

Aruna,turejau omeny uzstales susodinimo "meniu",tik kabutes pamirsau :lol: Buvo nuotrauka su jusu vardais-kur kas sedi...bet kazkodel jau pasalinta :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 04 Lie 2013, 08:58

A, taip, kol musu nebuvo - nufotkino. Na ir gerai, kad nebebera

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė sandruca » 05 Lie 2013, 15:48

visos turbut atostogaujat kur prie juros, forumas istustejes visai...... smagaus savaitgalio visosms 049
pasirodau, koks grozis uz lango prazydo :D

Paveikslėlis


Paveikslėlis


Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 06 Lie 2013, 08:09

Labukas 031
tikras GROŽIS pas tave Sandruca 049 049 049
o mes šiandien dumiam į KERNAVĘ 038 038 038 , labai noriu pamatys šį renginį :lol: :lol: :lol:
Geros dienos mergaitės 049
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 07 Lie 2013, 20:44

Sandruca - nuostabu.

O mes šį savaitgalį buvom pagoniškose vestuvėse. Irgi smagu.

Ir su Danute susimatėm, nors ir neilgam, bet kaip fainai 038 038

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė sandruca » 07 Lie 2013, 22:59

Tai Va kur danute pradingus, Lt ilsisi???? 024
O man jau atostogos, dvi Su puse savaites tirli pirli 038 vaziuosim pakempingaut porai dienu, oras super, tikiuosi parveaiu graziu vaizdu 038

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 07 Lie 2013, 23:19

labas visom 031
Sandruca kur kempingausit ?
mes sestad pajury grilinom ir megavomes saules voniomis, o snd namie saslykus kepem....geris tie geri orai 038
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
sandruca
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1143
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:57
Pliusai: 186
Miestas: Airija

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė sandruca » 08 Lie 2013, 10:10

Laurela rašė:labas visom 031
Sandruca kur kempingausit ?
mes sestad pajury grilinom ir megavomes saules voniomis, o snd namie saslykus kepem....geris tie geri orai 038
Pradesim ties Cork, toliau trauksim link Waterford, tadum dienele Wicklow ir su reikalais uzuksim I Dublin..... ir toliau bus matyt-as noriu siaurinej titaniko muzieju pamatyt, bet maniskis mano, kad bus ir taip per daug, reiks sukt link namu.....
Tikrai, kad geras oras yra geris 038 o dar jei atostogos..........
Gero pirmadienio visoms!!!!!!!

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 08 Lie 2013, 10:27

pavyyyydžiu jums tokių atostogų :oops: :oops: 049

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 08 Lie 2013, 11:16

Oi, kaip fainai Sandruca 038 . Reik ir mums į Airiją koją kelt. :D

Man irgi jau atostogos prasidėjo 038 , tai rytais miegu, negaliu nubust- atrodo miegočiau ir miegočiau. Ryškiai organizmas poilsio pasiilgęs

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 08 Lie 2013, 13:07

Sandruca, ar esat buve kilmore quay ? mum cia didziausias sios vasaros atradimas 038
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 08 Lie 2013, 19:22

Pagooglinau kas ten per vieta :D Zuvies jauciu galima pavalgyt

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 09 Lie 2013, 07:54

labas rytas 031 031 031
gal kavos :roll:
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 09 Lie 2013, 12:22

juuurate, as ! kaip tik kavinuos :wink:
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 09 Lie 2013, 13:58

labas :wink:
judu po truputį ir aš,bet kadangi greit pavargstu tai dar bijau važiuoti iki kito kaimo dviračiu ir pėsčiomis toli neinu.Galvojau pradžioj,kad nušokau nuo proto,bet dabar jau žinau kas su manim darosi ir nemiga,padidėjęs nervingumas,bei kūno drebulys rodo,kad liga paliko pėdsakų ir tokia aktyvi kaip anksčiau greitu laiku nebūsiu...streikuoja atmintis ir net pamirštu kas vyko prieš kelias minutes.Paprašė antstolė išrašą iš banko atvežt,prasėdėjau kelias valandas kol 4 lapus atspausdinau ir vistiek negerus nuvežiau...nežinau kaip reiktų eiti į darbą...jaučiu nenueičiau arba pamirščiau ko ten atėjau.Mano palatos draugė net vaistus kad išgėrė rašosi...aš dar bandau atsiminti...džiaugiuosi,tik kad laiku spėjau į ligoninę,nes dar būčiau palaukus tai prasidėjęs meningitas,traukuliai ir finale paralyžius. :cry: Skaičiau,kad persirgę lengvesne forma atsigauna po trijų mėnesių,užtenka gydymo namie,bet aš jau uždelsiau ir jei ne super aukšta temperatūra dar būčiau laukusi,nes nesupratau kad rimtai sergu,galvojau kad pervargau.Tad ko gero jei dar atsigausiu,tai tik po ilgesnio laiko.Matau kad stovi darbai,bet jėgų ir noro nėra... :oops: namiškiai galvoja,kad tingiu dirbt,o aplinkiniai jau erzina,kad apsimetu,nes atrodau visiškai sveika.Nes jie galvoja,kad turėjau grįžti su nučiuožusiu stogu.

ką patartumėt atminčiai gerinti be papildų ir vaistų?galvojau skaityti knygas,bet negaliu susikaupti ir kol perskaitysiu iki galo,neatsiminsiu,kas buvo pradžioj...o skaičiuoti ir spręsti galvosūkius atsibodo,nes tą dariau ištisai ligoninėj...dar gerai,kad rankdarbiai padeda užmiršti,nes kol darau,negalvoju apie bėdas. :cry:

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 09 Lie 2013, 14:46

Kristut,laikykis,sveik! 049 Man labai padeda kryziazodziu sprendimas,bei fiziniai pratimai.Dar labai padeda ausu intensyvus trynimas ne tik nuo mieguistumo,bet pagerejus kraujotakai galvos srityje,pagereja ir tonusas bei "prasvieseja" :lol:
Ikeliau kiek info cia: post216045.html#p216045
Taip pat gali pasiskaitinet cia: http://ispanas.blogspot.de/2008/10/kaip ... tmint.html
O cia kitos dalys: http://ispanas.blogspot.de/search/label/Atmintis
Visoms geros dienos :geles:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 09 Lie 2013, 15:17

ačiū,Nijole 049 pastebėjau,kad naršymas ir ieškojimas informacijos internete man labiau tinka,nei skaityti rimtą romaną.Nes vargau su žurnalais,kol ligoninėj gulėjau,ten prikimšta šlamšto,o skaityti ką nors įdomaus yra tik keli straipsniai.Nežiūriu jokių kriminalų per teliką nei kažkokių nervus gadinančių laidų,geriau paskaitinėju anekdotus ar ieškau kažkokių pamokėlių,darbo eigos,kad įsiminčiau ,nes kitaip paliksiu pati sau našta.Tik va mažosios gaila,tyrimai rodo,kad ir ji sirgo tuo metu. Gyd. sakė,kad vaikai lengviau perneša,deja,dabar liko zirzliukė,greit atsibosta viskas,pavargsta.Rašo internete,kad mokslai blogiau seksis,tai net nežinau,kas dabar bus. Stengiuosi galvot optimistiškai,bet gyvenimas pats kartais priverčia nuleisti rankas,ypač kai nesiseka ir nežinai kaip išsikapstyti :cry:

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 09 Lie 2013, 16:56

kristugne,laikykis... 049 049 049 , as baisiai noreciau padeti,bet neisivaizduoju kuom ir ausko kalnu neturiu, nes man taip sirdi spaudzia skaitant,kaip tau is tikro nelengvai ir mergyciu gaila, jetau. Daug daug daug tau striprybes. Kazkodel as visada tikiu tuo, kad jei gyvenimas pateigia begales isbandymu,tai ne veltui. Juos iveikias supranti,koks stiprus esi zmogus ir po visko vis tiek ateina dziaugsmo akimirkos,kuriuos atperka visas negandas. 049

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 10 Lie 2013, 07:19

Kristugne, kai skaitau net širdį spaudžia. Laikykis, išsisapstysi tikrai. Ot kad arti gyvenčiau, atlėkčiau, kažkaip kažkuom padėčiau...
Kad aplinkiniai galvoja kad tingi, viskas labai suprantama, mane šitas pjauna negyvai. Aš pati namie net grindis išsiplaut man yra didelis darbas, tai ką kalbėt apie išėjimą į normalų darbą. O ką aplinkiniai - meluoji - gerai atrodai. Ir mano šių dienų problema buvo tokia, kad iš 4 sūnų ir 3 marčių likau atsakinga vienintelė už uošvį, kuris rupūžė geria juodai, dar ligos, kai išgeria kerta per kojas išvis nepaeina, namie betvarkė, kaimynai pyksta... o ką man? valgyt galiu nunešt, bet tvarkyt jį niekaip... atsiėmiau nuo kaimynų... O pati einu su subadytu stuburu ir džiaugiuos kad dar einu... išsižliumbiu, dar labiau surakina. Važinėju dabar į Kauną pas sportininkų daktarą privačiai, kol atlieku jo paskirtas procedūras tai nieko, bet taip pastoviai tai eina per kišenę, atsidurt galima palei konteinerius ant galo taip... jau mintyse važiuot pas neurochirurgus galvoju. O tėvas? sūneliams vos ne dzin, tai parašiau prašymą dėl socialinių darbuotojų pagalbos...
Ir kristugne, tikrai tu atsigausi, atsistasysi, tik šiuo metu susigriebk ir spjauk į viską kas ką šneka.

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 10 Lie 2013, 09:19

kaip man nepatinka tokios zeidziancios,nesupratingos,neapgalvotos ir pletku pavydalu zmoniu snekos. Ar cia toks lietuviu bruozas, kad visur tokiu zmoniu pilna. Matyt,su tuo as niekad nesusitaikysiu. Net pas mus name 12 butu, kelios pencininkes motereles ir tai pletku,sneku ir pykciu atsiranda su naujais jaunais gyventojais. Senas prie jaunesnio nesitaikys,nes galvoja,kad jaunimas turi jiems paklusti, o jaunimas tuo labiau nesokines pagal senoliu dudeles,kai supranta,kad jos neteisios.ai...
skaudu,labai skaudu,kai aplinkiniai labiau smerkia,negu padeda,isigilina i problema. Va,tada ir supranti kas yra tikri draugai. Man nei 30 nera,o draugu turiu tik keleta...ir kiek pagalvojus dauguma atsisijoja vien del neteisingu kalbu ir nesupratingumo. Nezinau, o gal as per daug reikli...
Galiu palinketi Kristugnei ir Rugiaveidei tik dideles stiprybes, kaip is dalies suprantu, tik sunku,kad padeti negaliu... 049

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 10 Lie 2013, 12:33

Na visi turi bėdų,todėl ir mažai dejuoju,nes žinau kad yra kam sunkiau nei man.Norėjo ir man stuburo punkciją daryti dėl tyrimų,atseit tikslesnis atsakymas,bet aš kad ir leisgyvė buvau priimamajam pasakiau kad nedursiu ir tirsiu kraują,nes man gryžus namo reiks kaimiškus darbus dirbti ir jei nebegalėsiu,kas už mane ką darys :oops: sunku ir vyrui,aš matau kai kalbu kad jis akylai klausosi,gal galvoja kad durna likau.Su smegenim tai lyg ir viskas tvarkoj,bet jau kokia nervuota palikau,šiandien jau nuverkiau biški,nes nesusikalbėjau su sūnum.Jis su negalia ir mama jam atrodo tokia pat.Mažoji ir zirzliukė,o man naktim nesimiega.Kol dar geriu vaistus gali būti ir nuo to.Viskas paaiškės kitą mėnesį,kai jų negersiu.Bet va su galvos skausmu reiks vargti,seniau ji skaudėjo,o dabar dar labiau ir kitose vietose.Užsimečiau vakar namus sutvarkyti,nors didumą,su voratinklių nuvalymu,grindų plovimu ir užuolaidų perkabinimu.Tai patikėkit visą dieną pražaidžiau ir pusė namų nesutvarkiau.Nes pavaikštai,pasėdi,tada dar pamiršti ką planavai...jau ir taip buvau išsiblaškiusi anksčiau,dabar tai visiškai.Net šiąnakt save sapnavau ir kaip viską dariau ir kalbėjau nesąmones.Atrodo lyg buvau savo vyro vietoj ir mačiau save nusikalbančią.Skaičiau,kad po tokios ligos kai kurie atsigauna tik po trijų metų.Gydytoja ir perspėjo,kad savo šeimos gydytoją teks dažniau matyt,ne taip kaip anksčiau per 2-3 metus vieną kartą pasirodau :( teks su nuskausminamaisiais padraugauti ir jaučiu kokių raminamų pagert. :roll:

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 10 Lie 2013, 19:37

Sunku mūsų visuomenėj. Daugumai taip ir rūpi pasmerkt net neįsigilinus kas ir kaip. O mažuose miesteliuose ypatingai - jiem ne tiek savi, kiek svetimi reikalai rūpi.
Iš vienos pusės nepulsi aiškinti, kas ir kaip, tad geriausia nekreipti absoliučiai dėmesio kas ką šneka, ar vienaip darysi, ar kitaip, vis tiek ras prie ko prikibti. Tad rūpinkitės pirmiausia savim, savo sveikata. 049

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Nicole » 11 Lie 2013, 01:58

Mano prisiminimuose daznai yra jaunas,grazus lieknas vaikinukas...jis ilipdavo i trulika ir atsisesdavo i mamu-vaiku vieta...Meksikietisku "Marianu" laikais,kai dar tais serialais taip,kaip dabar "nemaitino",trulikai budavo perpildyti,kad tik serijos nepraziopsot :lol: Dazna babulka koneveikdavo ji,kad uzleistu vieta,o jis ramiai per langa ziuredavo...kol ateidavo laikas islipti...tada jau as ramiai pasakydavau:"Jau galit uzsiciaupt,o tai dar paspringsit!Atsiseskit ramiai,jis jau islipo..."Kas keisciausia,kad ta vieta ilgai budavo tuscia nuo kraupaus vaizdo,kaip jaunuolis kovoja del kiekvieno zingsnio su dviem ramentais,kuriuos jis visad po atlosu paslepdavo...
Taip,kad ,mergytes,kovokit del kiekvieno savo zingsnio,o priekabes tiesiog ismeskit pro langa...geriausiai is 9 auksto 064 Sveikit,stiprekit,neuzsiskleskit savy... 049
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Tutsi » 11 Lie 2013, 15:10

labas mergaites :wink:
Kristugne laikykis... spjauk i visus kas ka kalba... tegul kalba... nesiversk per galva jei jauti nuovargi net nieko nedirbdama... To niekas niekada nesupras, kol pats nesusidurs su tuo. Man labai padeda qu fermentas q10, nors jis skaitosi pensininku papildas energijai, bet laabai dadeda energijos, kai silpnumas jauciamas ir kai, kaip as sakau.. traukia prie zemes :roll:

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 12 Lie 2013, 07:20

Labas rytukas :)

Tai kur Tutsi keliavai?

Skelbti atsakymą