Paplepėkim ne į temą V

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 24 Rgp 2013, 20:23


Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 26 Rgp 2013, 07:47

Labas rytas 049

Arūniuk, nu kaip faina, kaip žiūriu jūs nemažai keliaujat. Smagu 038

O aš išsiritau iš lovos, sėdžiu su kava ir galvoju, ką šiandien skanaus padarius. Grįžta mano sūnelis iš anglijos, prisiminsiu valgio gamybą :D
Ir dar galvą sukt kas nukraustys jį į Vilnių, net neįsivaizduoju ką reiks daryt...

O dukra jau darbuojasi naujoje H&M parduotuvėje. Labai mėgau šią parduotuvę, kai būdavau anglijoje. Nes tik joje pasijusdavau žmogumi 049 ir dauguma mano rūbai iš jos. Tai dabar kai prabagotėsiu mausiu apsipirkt. O ji nuo rugsėjo derins darbą su paskaitom.

Geros dienos, mergytės 049

Gal mestelsit kokią skanią ir greitą maisto idėją?

Vartotojo avataras
DanuteL
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1757
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 21:23
Pliusai: 185

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė DanuteL » 26 Rgp 2013, 09:07

Labas mergaiciukes!
Rugiaveide, smagu cia tave dazniau uzsukancia matyt!!!!!
Aruna, suskaiciau jusu kopima per kalna :shock:
Siaip vaizdai tai nepakartojami! Bet visko dar neperskaiciau...

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 26 Rgp 2013, 09:15

DanuteL, kad kažkaip ant bendravimo traukia... matomai labai vieniša pasijutau... iš tikro dabar aš viena, viena būsiu...

Vartotojo avataras
DanuteL
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1757
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 21:23
Pliusai: 185

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė DanuteL » 26 Rgp 2013, 13:01

Svarbu neuzsidaryt savy... o vienas, tai nebutinai vienisas 031
O siaip smagu, kai kas ka paraso forumiuke 038
nors as ir pati apsileidau, mazai ka naujo gaminu (vasara kazkaip nesinori toj virtuvej tupeti)...
o ir kitos kazkur prapuole :roll:
auuuuu merginos!!!!! 064 064 064

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 26 Rgp 2013, 13:11

Tikrai, labai apsnūdęs forumiukas, kalta ir aš, mėgstu daugiausia skaityt nei rašyt... bet pažadu taisytis :)

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė juuurate » 26 Rgp 2013, 14:07

sveikos mergaitės 031
o pas mane scenarijus kartojasi, kaip prieš tris metus... 075 , vėl visas ūkis ant mano pečių...., bulviakasis, malkos, žolė....., vakar išoperavo lūžusią maniškio koją..., ta pati kojytė kaip prieš tris metus, tik ne kulnas, o blauzdos abu kaulai...., neberiizikavom Utenoje, vežiau į Vilnių, vakar sulipdė :( , ryt gal jau ir paleis....
geros dienos mergytės 049
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 26 Rgp 2013, 14:52

Labas visom 031

Juuurate, kad greiciau sveiktu TB :wink:

as ir daugiau prie tu tyliuju skaitytoju, nors pastaruoju metu tikrai mazai ir yra ka skaityti :roll:

nieko, manau nuo rugsejo viskas bus kaip buve, dabar dar visos bando sugaudyt paskutinius saules spindulius ir t.t
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 26 Rgp 2013, 15:08

Juuuratuk, sveikatytės ir stiprybės, viskas bus gerai 049

Vartotojo avataras
Grite
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 04 Geg 2011, 22:49
Pliusai: 0

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Grite » 26 Rgp 2013, 16:27

Labas :P Tiek to ir aš išlysiu į dienos šviesą :oops: Tyngiu rašyt labai ,labai :oops:
Kompą dar savo išvežiau taisyt.....viskas buvo gerai ,o ryte nebeįsijungė........pamiro :evil:
Laukiam labai rugsėjo -1 :D Eis maniškė į pirmą klasę tai laukia labai,o dičkė tai sako vasaros nepajutau ir vėl į mokslus :shock:

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 26 Rgp 2013, 17:22

Na va, judinames mergaitės :) vieni į pirmą klasę, kiti į pirmą kursą :D

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 26 Rgp 2013, 17:55

Juratuk, joo darbeliai uzgrius tave, bet svarbu, kad koja sugytu. Darbai, tai zinai, kaip sako,i miska nepabegs :D :D


Rugiaveide, tai, kad iseina keliaut tik per atostogas, ar jei nusimato koks ilgesnis saviatgalis, ir tai tada ne visada gali. O as
kaip tik i kelione vaziuodama ir jau griztant apie tave pagalvojau. Juk vaziuojam per Alytu :mrgreen: , Sakau, riek i svecius uzgriut, bet adreso nepasiemus, o ir turbut labai neapsidziaugtum sveciais po 5 ryto :lol:
Valgymu cia panarsyk- visokiu skanumynu pilna . As dar nebuvau naujoj pardej, nors megstu ja seniai- vosur Europoj jos pilna, bet is tikruju tai labai skirtingas asortimentas skirtingose salyse. Idomu, kaip pas mus kainos bus, nes siaip tai viena is pigesniu kitur. Va Ikea atidare, o kainos tokios kaip Lenkijoj, tik ten zlotais,o cia litais 064

Grite- smagus jauduliukas laukia :D

Danute, o jus irgi per ta kalna pabandykit, manau jum tai juokas kopinetojams butu :arrow:

Vartotojo avataras
vijole1972
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 641
Užsiregistravo: 28 Spa 2011, 14:36
Pliusai: 10
Miestas: Ukmergė

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė vijole1972 » 26 Rgp 2013, 18:17

juuurate sveikatos tavo vyrui :geles:
aš tai laikinai darbuką susiradau ir laiko stoka atsirado :mrgreen: dar reikia ruoštis rugsėjo pirmąjai kas į mokyklą keliaus kas į darželį, bet reiks visur suspėti vaikus nutempti :oops: ateis ruduo tai sugūžės visos į namus ir tada prdės plepėti tai kad nespėsim skaityti kas ką parašys :mrgreen: :mrgreen:

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 26 Rgp 2013, 19:13

Arūna, nu kad ir 5 ryto, būtumėt padėję rytinę kavą išgert :D aš vyturys gi , nemėgstu ilgai miegot :D
Naujoj pardėj sakė visokios kainos, yra normalių yra brangių. O Ikea jau buvau, antrą dieną po atidarymo. Pradžioj kampo nepagavau, ėjau ėjau, ėjau ėjau, ir kaip išeit? ėjau paskui dukrą ir viskas. Tik kai grįžom išsiaiškinau, kad nori nenori turi pereit per viską iki išėjimo :D Mano kaimynkutė dukros draugė ten Pepę vaidino , ir įsivaizduok, nesugebėjom rast jos :(

Vartotojo avataras
DanuteL
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1757
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 21:23
Pliusai: 185

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė DanuteL » 27 Rgp 2013, 10:15

Labas visoms! 031
Juuurate, linkiu kuo greiciau atsistot ant koju TB!
Aruna, nu gal ir kopinejam po tuos kalnus, ale ne tokiam karsty :shock:

Maciau pakelese jau pilna moliugu prideta - negi ruduo jau... :roll: nepajutau tos vasaros....

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 27 Rgp 2013, 10:58

Tu matai, Rugiaveide, nezinojau. Jei jau taip, tai reiks kita karta uzsukt- arba bent jau griztant. Bet mes kai su kompanija paprastai vaziuojam, tai pasiruost teks daugiau puodeliu :mrgreen:

O Ikea, ten tai joo- Varsuvoj buvom pasiklyde, vos radom isejima, tai cia tas pats, kaip matau :D , bet kiek zinau yra funikulieirus, tai juo galim prie isejimo nukeliaut .

Danut, aha, karscio nenori??? :mrgreen: Zinok, tikrai galvojau, kad apalpsiu ant kokio laiptelio. As dar kai tokia kopeja- pati paskutine :mrgreen:

Ruduo, jau, viskas, silumele baigesi- dar geria saulute sviecia, bet savaitgali zada su lietum. Kaip gera buvo, kai silta

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė daida » 27 Rgp 2013, 11:31

Sveikutės :)
kažkaip vakar neužbėgau, tai net nustebau,kad čia šiandien tiek prirašyta :D
mes irgi ruošiames į mokyklą, gerai, kad vakar dieną pasakiau savo mergaitė, kad pasimatuotų sportinę aprangą - nesitikėjau, kad per vasarą tiek ūgtelėjo, važiavom pirkti naujos sportinės aprangos. O maniau prėjusiais metais nupirksiu didesnę, tai keliems metams užteks... :oops:

jei galit prabalsuokit už 1 numerį :) http://www.lnk.lt/lietuvosbalsas/rc-atranka

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 27 Rgp 2013, 12:56

Labas visom snekutem ir nesnekutem 031 :mrgreen:

Daida, pabalsavau :wink: mano balsiukas 300-tasis :mrgreen:

pas mus nors ir apsiniauke nuo pat ryto, bet as dar vistiek vasara gyvenu, atvariau i darba trumpom rankovem,biski drebu,bet tai nieko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 27 Rgp 2013, 14:07

Sveikutės :) šiandien tiek užsilaksčiau, kad jau pietūs, o aš dar be pusryčių...

Daida, prabalsuota :)

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė kristugne » 27 Rgp 2013, 17:53

o je kad prirašyta,net pavargau skaitydama :lol:

Jūratuk,linkiu tavo vyrui greičiau atgauti jėgas,bet vistiek praeis nemažai laiko. 049
Aš ir dar prasta darbininkė,vis dar gyvenu su vaistais,maniau kad raminančių pakaks mėnesį vartot,bet kelias dienas pabuvau be jų ir supratau,kad reikia dar vartoti,kad ta prakeikta depresija išnyktų visam laikui.Vakar apsipirkinėjom mokyklai,sūnus jau aštuntokas,dukra pirmokė.Mažoji iš pavydo sakė ir eis į mokyklą šiemet :D turiu kelis prašymus prie rankdarbių,bet jau nebe su ta naktinėtoja,tad darau kiek galiu.Tiesa,vakar buvau rankdarbių klubo susirinkime prašė rugsėjo 14d prekiaut savo miesto šventei ir jei ką turėsiu gal ir dalyvausiu,neprisižadėjau labai.Neaišku kokia savijauta bus,nes vakar vėl širdis nuo ryto permušinėjo,o kai paskambinau savo gyd pasakė,kad turiu ateiti tada,kada taloną turėsiu.Aišku jį gavau tik rugsėjo 9,nors skambinau registruotis prieš savaitę...reikia vėl alpsatančiai važiuot tai gal priims,kitu atveju niekam neįdomu...

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 27 Rgp 2013, 19:18

Kristugne, paskutiniai tavo sakiniai labai liudni ... nesuvokiu protu, o tai ka tau daryt iki tos rugsejo 9 ???? :|
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 27 Rgp 2013, 19:36

Laurela, man oi kaip pažįstama... pvz iš paskutinio atvejo.. liepos pradžioj taip skaudėjo rankų riešus, kad plito iki alkūnių ir skaudėjo pirštus. Kadangi gėriau nuo stuburo stiprius nuo skausmo, tai ką čia daugiau pati besugalvosi... paskmabinu pas savo daktarę, kad išrašytų siuntimą pas reumatologą. O man buvo pasakyta - už dviejų sav. išeinam atostogų ir nėra kur įterp... o ką sakau daryt? laukit kol bus pavaduojanti tada ir registruokitės...

Kristugnes atveju, tai reikia jau labai stipriai pavaidint, arba vakare važiuot į priėmimą, kai jau nedirba poliklinikos ir alpt... kitaip niekaip...

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 27 Rgp 2013, 20:16

chm... nsuprantu tokiu sistemu,kai reikia pas daktarus registruotis i prieki, kai sergi dabar. Organizmui nepasakysi : nesirk dabar,nes eile didele..
pas mus gal pliusas tas,kad mazas miestelis, tai ateinu,pasakau,kad noriu pas daktarus papulti ir be vargo priima.

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 27 Rgp 2013, 21:06

Niekam pas mus neįdomu, kada tu sergi ir kas tau yra.

Turėjau tokį džiaugsmelį, kai po ligoninės reikėjo į polikliniką su vienu aparatu stebėjimą padaryt. Užrašyt jie gali tik po 3 savaičių. Netinka, nes reikia dabar,po 3 savaičių visai kiti parodymai bus. Tai sako, jei norit po trijų dienų mokėkit.
Vat taip va- mokamų vietų yra, o nemokamų nėra - čiut ne po mėnesio pateksi. Ir taip visur :evil:

Vartotojo avataras
DanuteL
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1757
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 21:23
Pliusai: 185

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė DanuteL » 28 Rgp 2013, 09:41

Labas mergikes!
Oi Kristugne laikykis! Ziurek saves, tos sventes palauks!

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 28 Rgp 2013, 10:39

Labas rytas 031

nu baisu ka jus cia priraset :| vienzo neveikia sistema, nebent pamoki pinigeliu :|

megaujuos kava ir lekiu darban, geros dienos visom 031
Su Meile - www.laurela.eu

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Arūna » 28 Rgp 2013, 14:24

Laurela, čia pas mus kasdienybė. Ir taip beveik visur.

vakar su drauge šalia darbo nutarėm į kavinę šalia mano darbo nueit kartu paietaut. Ji užsisakė dienos pietus, o aš kokteilį. Pralaukėm valandą, kol pagaliau jai sriubą atnešė, po visokių klausinėjimų kada gi bus pagaliau užsakymas. paskui šaiaip ne taip nartą išsisprašė, o man kokteilio taip ir netanešė. sąskaitą apmokėt pačios nuėjom, tai sugebėjo 50 litų neduot grąžos. gerai, kad apsižiūrėjo tarpdury- ką paskui rodytum. Ir dar toną reikėjo girdėt merginos. Tai paėmiau ir susižinojau grįžus kavinės direktorės telefoną, ir paskambinau. Aišku, čia jau privatus verslas, tai šiandien mus pietumis PAVAIŠINO. Bet kitas žmogus sakytų, ai, ką čia, tiek to. O kodėl tiek to, dar akis drasko. Mergina nuo vakar nebedirba ten.

Vartotojo avataras
Rugiaveidė
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 797
Užsiregistravo: 16 Geg 2010, 18:17
Pliusai: 3
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Rugiaveidė » 28 Rgp 2013, 14:55

Maladec, Arūna :)

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Isia » 28 Rgp 2013, 16:10

o jetau, Arūna :shock: , tai kas per žiopla merga ten darbavosi? :shock:

Vartotojo avataras
Laurela
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1464
Užsiregistravo: 17 Lap 2011, 14:34
Pliusai: 44
Miestas: Ireland

Re: Paplepėkim ne į temą V

Standartinė Laurela » 28 Rgp 2013, 16:28

savotiskai gaila ir merginos,kad liko be darbo, bet kaip savo darbo tinkamai neatlieka, tai kas tada belieka :roll:
Su Meile - www.laurela.eu

Skelbti atsakymą