Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
angeliuke
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1931
Užsiregistravo: 15 Lap 2007, 18:10
Pliusai: 1
Miestas: Boston

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė angeliuke » 13 Gru 2008, 18:59

Cia pozavom kumai. Svenciu proga siusim nuotraukyte. Nes kum mus mate tik 3 menesiuku, kadangi siuo metu uzdarbiauja Anglijoj ir labai musu ilgis...

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė daida » 14 Gru 2008, 23:42

Kokia gražuolė :D 049

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė Lilina » 16 Gru 2008, 20:09

tai va, pasiėmiau saviškė iš daržo, ta prasmė išrašiau. Sako jos vieta iš karto atiduos kitam vaikui. Bet manau, kad gal visai nevesiu iki mokyklos. Bet mane darželio vedėja prigasdino, kad jeigu neišsisirgs darželyje, tai tipo sirgs mokykloje. Nes imunitetas turi susiformuoti. Ką manot apie tai?
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė Forelle » 16 Gru 2008, 20:15

Manęs nevedė į darželį, nes ten vis apsirgdavau, mokykloje sirgdavau vieną kartą metuose, ir tai angina, ir dar vasarą.

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 16 Gru 2008, 20:30

na nezinau, manau imuniteta stiprinti ir kitais budais galima, be to cia individualu ir kazkokis taisykles tikrai ner.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė Lilina » 16 Gru 2008, 20:31

Ai, apseisim kolkas be darželio :roll: kai reikės , vėl užsirašysiu į eilę :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 01:00

oi, kokios naujienos :) Tikrai dziaugiuosi, Lilina, kad musu aukso nebevesi i darzeli. Darzelis ne namai, as jo nemegdavau net kai labai geros aukletojos budavo... Juk draugai turi vaiku, ir ji tikrai turi su kuo pabendrauti - taigi, su kolektyvu tikrai mokes sutarti ateity. Nera ko vaiko knkinti, jeigu vien ligos is to :) Per maza dar musu mazoji, reiskias: juk lyg ir uzgrudinta, ir ne per daug islepinta, o virusams jautri - tai pasaugok, o mokykloj tai tikrai bus didesne, ne tokia trapute, bent pati detaliau pasisakys, kur jai skauda ir kaip jaucias.

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė AIRENE » 17 Gru 2008, 01:46

O mano svajone yra pasistiprint iki tiek,kad galeciau isirengt namie darzeli.su tevais kartu viska apskaiciuotume,salygos puikios,netgi muzikini isilavinima ankstyvaji gautu ir sportini.Taciau ,pirma .te
reikia pasitaisyt patiems sveikata. Nors mano mintis patiko sunaus panikei.Ji 3 ek kurse.Sakau,atidarykit privatu darzeli,salia-superine kavine-nera 20m-nuvesti vaikus galima.pagal visus europinius standartus.Reikia atremontuot tevu namuka.ir irengt normalias salygas.pelno nebutu didelio,bet jis butu patikimas ,vaiku visad buvo ir bus.Tai mano gyvenimo svajone,jei netapsiu gydytoja,atsidarysiu privatu va iku darzeli.\\\\\\\neteks man.svarbu mintis yra!
O kavine ir kainas sumazintu ,ir plautu indus,su viskuom sutinka.,,Ech,mano jaunystes zirgai,kur ta mano jaunyste isbarstet?"juokauju.Bet ,manau kazka kursim.Arba tai,arba ratu balansavima ir keitima. masinoms.Kad vaikuciai turetu kuom vazineti. :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė Tutsi » 17 Gru 2008, 09:22

IS RATU BALANSAVIMO NEPRALOBSI, PATIKEK :roll: ne pirmi metai su serviso vadovu gyvenu 8)

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 13:25

Graži mintis darželį įkurti. :) O ką, kas uždraus pasvajoti, gal pavyks su laiku? :D

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 17 Gru 2008, 13:49

skambinsiu siandien gydytojai. Didysis jau po paskutinio gydytojos vizito visa savaite vis dar kosti. kosti atsigules a miegodamas, normalioje busenoje beveik nekosti. sake plauciai ir bronchai svarus, pradedu galvoti kad koks alerginis kosulys gali buti...va ir dabar - paguldziau ir kosti. jokiu kitu ligos pozymiu nerasta, nei sergam nei sveiki, kad as zinociau kas jam.

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 14:06

Zivicib, o būna ir man, kad kosiu tik naktį... Tikrai kažkokia peršalimo forma - farengitas koks nors ar dar koks velnias. Aš irgi nuo tokio bieso sunkiai gydydavausi: dieną lyg ir simptomų nejauti, viskas ramu, o paskui kaip užgriebia, tai oioioi... :(

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 17 Gru 2008, 14:07

tai va gydytoja buvo diagnozavusi faringita lyg tais, nu gerkles paraudimas buvo, bet antra kart kai ejom sake nebegerti vaistu, vot ir nezinau, eisim vel, tegul ziuri.

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 14:16

O kaip balselis? Kalba neužkimęs?

Aš šiaip tai su kosuliu kovoju tokiu purškiamu daiktu "Jox", bet tas farengitas man ir be vaistų galiausiai praeidavo, tai gal gydytoja tiesiog nenori šalutinių efektų rizikos - beveik bet koks vaistas numarina tiek pat, kiek pagydo.

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 17 Gru 2008, 14:19

tai kad neuzkimes, musiskis labai "megsta" tantum verde, tai purskemes juo kai raudona gerkle buvo, dabar jau nerausta, tai ir nezinau. galvoju apie oro drekintuva dabar, kazkas skaiciau rase turi...

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 14:22

Tantum verde - geras daiktas.
Jeigu naktį prabunda, tai galima su "Tantum verde" paskalauti ar papurkšti-tai bent laikinai sušvelnins dirginimą, gal užmigs bet tą laiką... Tas "Tantum verde" berods visai nekenksmingas, tai galima dar ir papurkšti jeigu padeda. Tikra kančia toksai kosulys, miegučio vaikas mažai begauna... :(

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 17 Gru 2008, 14:24

nu zinok nemiegu tai daugiau as nei jis. nueinu i kambari, o tas kosedamas sapnuoja sau, nepakelsi. einu, isverdu ciobreliu arbatos, kad pagertu, pasizadinu, o jis mazdaug - ko cia parinies, miego as noriu :!:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 14:28

a, tai tada ne tokia bėda :lol: Man tai tas kosulys miegot neduoda, kai susergu. O jeigu miega - tai kančių iš to nepatiria. Aišku, su gydytoja reikia tartis, bet turėtų praeiti, nemirtina tai. :) Farengitas visuomet ilgai praeina - iš patirties žinau, sergu po kartą-du per metus.

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 17 Gru 2008, 14:37

tikiuosi dasikasim iki gydytojos siandien, ziuresim ka sakys.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė Lilina » 17 Gru 2008, 15:41

Citatą paemiau iš "ne į temos"
aksele rašė:...
Lilina,del vaiko kiek siaip esu girdejus kad vaikai pripranta,prie darzelio ir ligos baigesi,gal reikejo dar pabandyt.Maniske tai jau gal priprato,eilerastuku daug ismoko ir jau gal 3 savaites neserga.Rytoj jai bus kaledu senelis,tai saule bus pasipuosus boruzele.
Nėra būtina lankyti darželį, ne mokykla :) Aš jau atkaliau vaiko priežiūros sistemą, dirbu vakarais, kai anytą žiūri ;) Tai manau, jeigu ji to daržo nenori, tai ir nevesiu.Bus dar pakaknkamai prievolių per gyvenimą. Man pačiai dirbti nuo 8 ryto iki 5 vakaro - kančia. jau geriau laisvas grafikas, kaip dabar. bet aišku negaunu garantuotai atlyginimo kas mėnėsį, bet tai ką uždirbu - per akis užtenką ne tik duonai ;) Manau , kad rutina ir priverstinis grafikas - nėra būtinybė mūsų gyvenime. :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 15:55

Bravo, sesute, aš irgi taip sakau ;) Nėr čia ko aštuonias valandas pe dieną kažkur tūnot ir vaiką tampyti aštuoniom valandos į vieną ir tą pačią vietą. Aš - už, palaikau :)

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 17 Gru 2008, 15:58

as jei galeciau tai vaikai tik namie iki mokyklos su teveliais sedetu, aisku lavinant papildomai pagal isgales, istaigu yra daug, be darzeliu turiu minty

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 16:10

ajo, mūsų angeliukas tai man atrodo šokti labai norės...

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 17 Gru 2008, 21:01

penktadieni esam uzrasyti pas imunloga, kosulys veikiausiai alerginio pobudzio :!:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė la major » 17 Gru 2008, 21:47

nu va :shock: Nu tai linkim, kad nustatytų, nuo ko alergija, ir visi nerimai pasibaigtų :wink:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė Lilina » 18 Gru 2008, 18:01

zivicib rašė:as jei galeciau tai vaikai tik namie iki mokyklos su teveliais sedetu, aisku lavinant papildomai pagal isgales, istaigu yra daug, be darzeliu turiu minty
Gaila, ne visi sau to gali leisti. Bet augimas su teveliais iki mokyklos, taigi nereiškia kitų vaikų nematymas :roll: ne izoliuoji gi vaiką. Pas mus atsirado krūvą draugų, kurie irgi vaikų turi, tai mes su jais susibėgam ir vaikai saveikauja. :roll: Aišku dar vėliau pradėsim kokią nors mokyklėlę lankyt. Ne laikysiu izoliatoriuje nuo kitų vaikų, tikrai ;)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė Tutsi » 18 Gru 2008, 18:53

kuo labiau laukysi vaika silknamio salygomis, tuo jis bus lepesnis :!:

Vartotojo avataras
ingrida9
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 12 Lie 2007, 06:48

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė ingrida9 » 18 Gru 2008, 19:17

vat cia as nesutinku.Kuo dazniau vaikai serga,geria antibiotikus,tuo ju imunitetas labiau silpsta.Jei tik yra galimybe,i darzeli isvis geriau neleisti,nes imunitetai susiformuoja kazkur apie septintus metus[kaip liaudyje sako:isauga is ligu]Serga,aisku ir vyresni,bet ne taip,kaip maziukai,i menesi vos ne po du kartus.o kad ir nelanke darzelio,vaikai,ateje i mokykla,labai greit adaptuojasi,pripranta prie kolektyvo ir pasiveja bendraamzius 8)

Vartotojo avataras
zivicib
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2041
Užsiregistravo: 16 Gru 2007, 13:48
Pliusai: 171
Miestas: Vilnius

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė zivicib » 18 Gru 2008, 19:21

na cia kiekvienas savo patirti turi, ir vaikas kiekvienas yra individualus. as labai dziaugiuosi, kad iki 3.5 didysis gales buti namie, mazajam maziau pasiseke bet i darbus juk reikia iseiti galu gale. bet musu atveju buvimas namie tai tikrai nereiskia sio zodzio tiesiogines prasmes. nuolat lankeme kazka jau nuo 8 menesiu amziaus, esam kolektyviniai ir be darziuko. nesu pries darzelius, tik tiek kad "geru" darzeliu oi nedaug...

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Laukiam gandrų ir.....kas po jų

Standartinė Lilina » 18 Gru 2008, 20:12

Tutsi rašė:kuo labiau laukysi vaika silknamio salygomis, tuo jis bus lepesnis :!:
ne šilkinės mano sąlygos ;) manau turiu galimybė į daržą nevesti, tai ir pasinaudosiu tuo :) Pati save kiek prisimenu, nuo darželio ne kaifavau. :roll:
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą