Paplepėkim ne į temą II

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 12:24

Šaunuolė, Tutsi :!: Aš šiandien ypatingai tingiu kažką kuopt. Išsikepiau pyragą ir doroju. Paskui ir jums įmesiu. Tik labai trūksta ledų, galvojau, akd yra šaldiklyje, bet atrodo slibinėlis naktį patvarkęs bus

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 26 Bal 2008, 12:36

saunuole ne saunuole,bet neturiu ka veikti...mazylis gryzo is gimtadienio ir nuejo miegoti,slibinas dirba....taip,kad va :wink:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 12:53

Pas mane yra darbų milijonas, bet tinginiauju. Pavalgiau saldžius pietus :D dabar užsidėjau mėsą kepti, bus pavakariams

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Bal 2008, 14:53

O mano dukra rota virusa pasigavo :( Naktis buvo bemiege dėl jos vemimo, ir dabar vaistus per pipete girdau :( jeigu į vakarą nenustos vemti, tai teks į ligoninę gultis ...

Kaip bjauru kai vaikai serga :(
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 15:10

Lilina rašė:O mano dukra rota virusa pasigavo :( Naktis buvo bemiege dėl jos vemimo, ir dabar vaistus per pipete girdau :( jeigu į vakarą nenustos vemti, tai teks į ligoninę gultis ...

Kaip bjauru kai vaikai serga :(
Kaip liūdna :( tikėkimės, kad pagerės.

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 26 Bal 2008, 15:54

Lilina rašė:O mano dukra rota virusa pasigavo :( Naktis buvo bemiege dėl jos vemimo, ir dabar vaistus per pipete girdau :( jeigu į vakarą nenustos vemti, tai teks į ligoninę gultis ...

Kaip bjauru kai vaikai serga :(
sveikit :geles:

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė pyp » 26 Bal 2008, 16:00

as laukiu saviskio griztant is vilniaus ir minsim pas mano tevus i pirti :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 26 Bal 2008, 16:03

o kas zino,ar sendien pilna darbo diena ar kaip? :roll:

Vartotojo avataras
Mille
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1925
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 23:06
Pliusai: 52
Miestas: Vilnius

Standartinė Mille » 26 Bal 2008, 16:11

Tutsi rašė:o kas zino,ar sendien pilna darbo diena ar kaip? :roll:
Tokia, kokia ir priklauso šeštadieniui. Jei tu apie atidirbimą už ateinantį penktadienį, tai reiks gegužės 10d. atidirbt. O šiandien eilinė šeštadieninė darbo diena, kaip kam priklauso, tiek ir dirba.

Lilina, sveikit greičiau. Baisus tas Rota virusas mažiukams. Aš saviškę skiepijau, tai labai tikiuosi, kad jei ir susirgs, tai lengva forma.

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 26 Bal 2008, 16:34

aciu uz info :!:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Bal 2008, 17:44

Mille rašė:
Tutsi rašė:o kas zino,ar sendien pilna darbo diena ar kaip? :roll:
Tokia, kokia ir priklauso šeštadieniui. Jei tu apie atidirbimą už ateinantį penktadienį, tai reiks gegužės 10d. atidirbt. O šiandien eilinė šeštadieninė darbo diena, kaip kam priklauso, tiek ir dirba.

Lilina, sveikit greičiau. Baisus tas Rota virusas mažiukams. Aš saviškę skiepijau, tai labai tikiuosi, kad jei ir susirgs, tai lengva forma.
Nesusimasčiau kažkaip paskiepyt. :roll: Na jau nebevemia, bet miega. tai dabar galvoju kokiu budu miegančiai arbatų įbrukti, nes gydytoja pasake kad per šiandien ne mažiau nei 1,5 l skysčiu turi išgerti :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 17:54

O skiepas ar veiksmingas? nes draugė mergytę paskiepino, o vistiek buvo labai prastai, ligoninėj ilgai gulėjo, kaip ir kiti neskiepyti. Skiepas juk brangiai kainuoja, o jeigu vistiek susirgs, tai ...

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Bal 2008, 17:56

O tas virusas ne mutuoja kaip gripas kasmet? Nes girdejau kad skiepai nuo gripo nėra veiksmingi, nes kiekvienais metais vis mutuoja.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 18:14

Lilina rašė:O tas virusas ne mutuoja kaip gripas kasmet? Nes girdejau kad skiepai nuo gripo nėra veiksmingi, nes kiekvienais metais vis mutuoja.
Kiek žinau yra daug atmainų to viruso, o skiepas veikia lyg 5, ir tai negarantuoja, kad nesusirgsi nuo jų, bet atseit bus lengvesnė forma. Aš pati visokių virusų bijau, verčiu visus rankas plautis, o dabar kai mažoji savo rankas atrado ir pirštukus čiulpinėja, tai man iš vis baisu, plaunu ir plaunu jos tas rankutes

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Bal 2008, 18:16

Dėl tokių mažiukų dar nebijok. Nu ką jį čiupinėja? Tik tai ką paduosi. Vat kai lakstys ir akmenukus nuo grindinio kiš į burną, tada gal ir vertėtų sunerimti.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 18:21

Lilina rašė:Dėl tokių mažiukų dar nebijok. Nu ką jį čiupinėja? Tik tai ką paduosi. Vat kai lakstys ir akmenukus nuo grindinio kiš į burną, tada gal ir vertėtų sunerimti.
Man visur mikrobai, virusai vaidenasi, juk ir į mankšteles vaikštom, ten su žaisliukais žaidžia, o ką gali žinoti kas juos prieš tai lietė? Juk nedezinfekuoja po kiekvieno vaiko. O apie laikotarpį, kai lakstys ir kiš viską į burnytę, man baisu ir pagalvot

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Bal 2008, 18:26

Negali gi vaiką nuo mikrobų visiškai apsaugoti. Jinai gi jiems imunitetą įgauna. mes gyvenam tarp mikrobų ir su mikrobais. Ir ne mirštam masėmis nuo sąlyčiu su jais, nes turim imuniteta ;) Ir mažiukų organizmas irgi nėra durnas šiuo atžvilgiu. Aišku aš ne sakau, kad nukritusio ant grindu čiulptuko nereikia nuplauti, bet virint jį kiekvieną kartą - tikrai nereikia. Nes žinok pažystamų tarpe girdėjau apie vieną mergytę, kuri buvo auginama tiesiog dezinfekcinėje aplinkoje: visi žaislai buvo virinami, dezinfekuojami, čiulptukai, šaukšteliai - irgi. tai dabar užaugo ir turi nepritaikyta mūsų maistui skrandžio mikroflorą. Turi dabar gyventi su vaistais, ir maistą tik spec sau gamintis, nes ne išvirškina jos skrandis, kaip mūsų, viską.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ausruze
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1209
Užsiregistravo: 19 Rgs 2007, 12:02
Pliusai: 0
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ausruze » 26 Bal 2008, 18:35

Laba vakaą merginos.
LILINA,sveikatėlės mažutei tavo :!: Baisus ,tas roto virusas.
Mes visą dieną lauke su mažiuku buvom,tai vaikas nusikalęs baisiai :D Aš parsinešiau butelį alaus,mmm kaip skanu... :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mille
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1925
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 23:06
Pliusai: 52
Miestas: Vilnius

Standartinė Mille » 26 Bal 2008, 18:36

Dėl skiepų veiksmingumo nežinau net, sako, kad veiksmingas, bet tik kelioms dažniausiai pasitaikančioms atmainoms, o kokia pasitaikys, tai kas čia žino. Na, bet man vis tiek ramiau :)
Kas liečia mikrobų baimes, tai tokios neturiu. Auginu švariai, bet toli gražu ne steriliai. Bet čia jau kiekvienos reikalas, kaip ką daryti :)
Namuose kaip šiltnamy, saulė į langus atsisuko :D

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Bal 2008, 18:39

Ačiū, panos , už palaikymą :)
Manau ligoninėje ne atsidursim. Nustojo vemti, per miegus vis arbatas pasiūlau, išgeria godžiai :) Puse litro jau išmaukė :P Aš dabar mama-apgavike, vis vaistus į arbatą įmaišau, nes kitaip neįbruksi :|

P.S. juokinga, Forelle, turbūt iš mano lupu skamba tau aiškinimai apie mikrobų nauda, kada pačios dukra Roto virusą pasigavus :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 18:42

Vaiko neauginu sterilioj aplinkoj, nors norėčiau, vien dėl tavo išvardintų dalykų. Norsk ai kur gal ir perlenkiu lazdą, bet stengiuosi tvardytis. Pati buvau auginama steriliai, viskas virinama, lyginama su garais ir pan., dabar turiu polinkį į alergijas, dėl bet ko gali išberti ir turiu mikrobų fobiją.

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 18:44

Lilina rašė: P.S. juokinga, Forelle, turbūt iš mano lupu skamba tau aiškinimai apie mikrobų nauda, kada pačios dukra Roto virusą pasigavus :)
Čia juoko nėra, nežinai kaip ir ką gali pasičiupt, juk nesėdi burbule. Džiugu girdėt, kad jau pagerėjo.

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Bal 2008, 18:48

Visur yra gerai saiko jausmas. Purve gyventi - blogai, visiškai steriliai - irgi :) Reikia ješkoti aukso vidurio. Tai manau tau dar tik pradžia motinystės. Aš irgi visko bijojau, kai dukrai keli mėnėsiai buvo. Ypač anytos ir mamos aiškina ką reikia daryti, dydžiosios žinovės :) Paskui apsiprasi su vaiko buvimu ir pasirinksi kas tau priimtina :)
Vistiek tokį mažiuką reikia labiau saugoti, nei ūgtelėjusią atžalą.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 18:54

Po truputį jau drąsėju, tik ne rankų kišimo į burną atžvilgiu :roll: O sterilios aplinkos vistiek nepalaikyčiau su vyru gyvendama, jis tokių dalykų nepripažįsta, auklėju jau 8 metus, bet beveik į priekį nepasistūmėjau, tik rankas jau priverčiu dažniau nusiplaut

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 26 Bal 2008, 19:08

as nepritariu siltnaminiam vaiku auginimui,kuo daugiau saugai,tuo dazniau serga....bet cia tik mano nuomone :wink:

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Standartinė sinsan » 26 Bal 2008, 19:35

mano mama pasakojo, kas as ziema prie atviro lango miegodavau ir mazute niekda nesirgau. :wink:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 26 Bal 2008, 20:22

Aš vaikystėje žiauriai daug sirgdavau, nors nebuvau auginama šiltnamio sąlygom. Tiesa ir specialų grūdinimą niekas nedarė. :roll:

Pažystu dar vieną kraštutinumą. Vieni pažystami grūdina savo vaiką nuo mažų dienu. Užsiimdavo tom treniruotėm kur vaikas žemyn galvą laikomas ir praktiškai beveik maudo jį šaltam vandenį. Ir džiaugiasi kad visiškai neserga. Nu ką aš žinau. Man tai vaiko kankinimas atrodo :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ingrida9
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 12 Lie 2007, 06:48

Standartinė ingrida9 » 26 Bal 2008, 20:25

Tutsi rašė:as nepritariu siltnaminiam vaiku auginimui,kuo daugiau saugai,tuo dazniau serga....bet cia tik mano nuomone :wink:
is tikruju tu,Tutsi teisi.Kuo daugiau jie visko priragauja,tuo atsparesni buna.Ziurekit,tie vaikuciai is asocialiu seimu,nei kas ju,mazuliuku ziuri,laksto murzini,pusplikiai,o ar serga :?:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 26 Bal 2008, 20:26

Lilina rašė: Pažystu dar vieną kraštutinumą. Vieni pažystami grūdina savo vaiką nuo mažų dienu. Užsiimdavo tom treniruotėm kur vaikas žemyn galvą laikomas ir praktiškai beveik maudo jį šaltam vandenį. Ir džiaugiasi kad visiškai neserga. Nu ką aš žinau. Man tai vaiko kankinimas atrodo :roll:
Man irgi atrodo kaip kankinimas, bet kai dar atsisako skiepinti, tada man atrodo tėvai iš vis be smegenų

Vartotojo avataras
AIRENE
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3967
Užsiregistravo: 20 Gru 2006, 19:18
Pliusai: 0
Miestas: SIAULIAI

Standartinė AIRENE » 26 Bal 2008, 20:33

Na,mergaites,sunku jums dabar.Kol mazyliai dar vaikuciai,viskas atrodo taip baisu.Nes visko nori geriausio savo vaikuciui.As irgi stengiaus,virindavau viska,lygindavau,prausdavau :roll: ,atrodo stiprus uzaugo-be alergiju,virusu.O va vienas sunus dar mokykloj baigiamojoj klasej,kazkokiam klasiokui su karpom padave ranka-ir ,ka galvojat-matyt,praplysusios tos karpos buvo-visa desine ranka per savaite nusejo karpom.tai ejom pas daktarus ,i kiekviena karpa salta azota leido,paskui ,kol zaizdos sugijo.O ,kiek zyziu ,kad rankas plautu.iseina,kad nenusaugojau.Kiek vaikui skausmo-ar 10 karpu atsirado-su adata prileido tu vaistu. Jau vyru neperauklesim,bet vaikams reik kalt i galva,kad saugotus. :roll:

Užrakinta