Paplepėkim ne į temą II

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
madmee
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 17 Rgp 2007, 19:24
Pliusai: 5
Miestas: MAZEIKIAI

Standartinė madmee » 17 Bir 2008, 13:00

labas visiems :) ,senai ir as cia bebuvau;egzaminai,dabar galvojimas apie stojimus.na bent pirmus kelis zinau,galvoju apie anglu,skandinavu filologijas,o paskui tokie migloti norai,bet reikia sugalvoti,nes jau tiek to laiko..
galila kad negaliu per vasar dirbti,nes sveikata prasta,todel jau ciuos,tokia niekam tikus...na bet ka gi nepersiversi per puse :lol:
o tu verosio,gal ne paslaptis kuo dirbi per vasara? :wink:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 17 Bir 2008, 13:27

verosio rašė: turbut pasiimsiu kokia knyga ir paskaitynesiu arba ziuresiu specialybes i kokia stot..
Įdomiai čia tu. Aš ką studijuosiu žinojau nuo 9 klasės, juk vistiek kažkas patinka. O ne išlaikai egzus ir žiūri kur pakliūsi, kur čia geriau būtų.

Vartotojo avataras
Siesta
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 767
Užsiregistravo: 10 Vas 2008, 20:33
Pliusai: 79
Miestas: Vilnius

Standartinė Siesta » 17 Bir 2008, 13:43

bet juk patikti gali daug kas, bet neaišku, ar įstosi ten kur nori..

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Forelle » 17 Bir 2008, 13:54

Jeigu kažkas patinka, pasidomi kokius dalykus reikia laikyti, mokaisi sustiprintai, egzus vadinasi irgi gerai išlaikai, tai įstoti nėra sunku. O jeigu įstoji bile kur, nes tik ten priėmė arba į populiarią, bet nemielą specialybę, tai gali greit ir iškrist, ir nebus noro mokytis. Čia mano tokia nuomonė

Vartotojo avataras
Jacinta
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 5310
Užsiregistravo: 26 Spa 2007, 12:10
Pliusai: 80
Miestas: Klaipėda

Standartinė Jacinta » 17 Bir 2008, 13:56

Forelle rašė:Jeigu kažkas patinka, pasidomi kokius dalykus reikia laikyti, mokaisi sustiprintai, egzus vadinasi irgi gerai išlaikai, tai įstoti nėra sunku. O jeigu įstoji bile kur, nes tik ten priėmė arba į populiarią, bet nemielą specialybę, tai gali greit ir iškrist, ir nebus noro mokytis. Čia mano tokia nuomonė
Pritariu tau, nes juk ir kokius laikysi egzaminus 12 klasej renkiesi pagal tai, ka ruosies studijuot... :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 14:45

pritariu tau Forelle :!: Musu draugu dukte jau nuo 10 klases zinojo,kad nori farmacija studijuoti,tai ir chemija ir biologija mokesi sustiprintai ir egzus pasirinko :!: Cia beje ta,kur mano fotika pasiskolino ir i Turkija isleke po egzu pailseti :D

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 17 Bir 2008, 15:23

Nevarykit ant žmogaus, kad nežino :) Verosio turi milžinišką pasirinkimą, nes visus dalykus puikiai mokėsi, o jeigu neišdegs, bus nuostabi virėja, atidarys superinį restoraną, o mes visos tenai tiktai trauksim kirsti kepsnių, kai namuose tingėsis.

Aš irgi paauglystėje apsisprendžiau, kas būsiu. Vėliau viskas šiek tiek pasikeitė, bet pirmasis pasirinkimas būtent link to ir privedė.

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 15:37

niekas ir nevaro :evil: Tik reiketu mastyti ne paskutine minute :roll:

Vartotojo avataras
la major
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1905
Užsiregistravo: 01 Bir 2008, 22:26
Pliusai: 43
Miestas: Vilnius/Mažeikiai
Susisiekti:

Standartinė la major » 17 Bir 2008, 15:47

Tutsi rašė:niekas ir nevaro :evil: Tik reiketu mastyti ne paskutine minute :roll:
tarsi zmogus paskutine minute negali staiga atrasti sau geriausio varianto. Pvz, kai kurios panos sukneles perkasi likus menesiui iki renginio, o kai kurios - ta pacia diena i parduotuve uzsoka ir grizta kaip tik su tuo, ko reikia ;) Taigi, kiekvieno asmeninis reikalas, kaip ir kada rinktis specialybe. :wink:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 16:05

man tai visiskai vienodai,nei silta nei salta del to :D

Vartotojo avataras
Ausruze
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1209
Užsiregistravo: 19 Rgs 2007, 12:02
Pliusai: 0
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ausruze » 17 Bir 2008, 18:16

Sveikos.
Man sesija,nu bet penktadienį laukia paskutinis egzaminas ir tada atostogos :roll: :P
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 18:17

labas ausruze,smagu kai atostogos ant nosies :D

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 17 Bir 2008, 18:22

oho kaip cia visos pavaret ant manes,isskyrus la major ir madmee..gal kaip su metais nebesuprantat nieko apie stojanciuosius, ir galu gale visi gi skirtingi as nugyvenus pagal jus tik tiek metu ir zinau, kad visu zmoniu mintys ir poreikiai labai skirtingi, ir reikia priimt tokius zmones,kokie jie yra, o ne iskarto nudeti juos.susidaro tokia nuomone, kad nei Biblijos skaiciusios ar net i baznycia nevaikstot..ir dar patikekit, tikrai ne as vienintele, kuri dar nera garantuota, ka noretu studint, gi as renkuosi dabar is keliu specialybiu.
ir siaip is pradziu, kai tik isiregistravau cia jau pastebejau, kad cia labai uz smulkmenu kabinejasi paciu smukliausiu.busiu labai tiesmukiska, tikejaus cia is kai kuriu didesnio draugsikumo.

Vartotojo avataras
Ausruze
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1209
Užsiregistravo: 19 Rgs 2007, 12:02
Pliusai: 0
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ausruze » 17 Bir 2008, 18:22

Dėl smagumo,tai smagu,bet kai žinai,kad sunkus egzaminas ant nosies,tai atostogos atrodo taip toooli 8)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 17 Bir 2008, 18:23

madmee rašė:labas visiems :) ,senai ir as cia bebuvau;egzaminai,dabar galvojimas apie stojimus.na bent pirmus kelis zinau,galvoju apie anglu,skandinavu filologijas,o paskui tokie migloti norai,bet reikia sugalvoti,nes jau tiek to laiko..
galila kad negaliu per vasar dirbti,nes sveikata prasta,todel jau ciuos,tokia niekam tikus...na bet ka gi nepersiversi per puse :lol:
o tu verosio,gal ne paslaptis kuo dirbi per vasara? :wink:
as per vasara ir ne tik per ja, dalyvauju fotosesijose, pristatau madas, na trumpai tariant modeliu dirbu :D

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 17 Bir 2008, 18:23

Ausruze rašė:Sveikos.
Man sesija,nu bet penktadienį laukia paskutinis egzaminas ir tada atostogos :roll: :P
o ka tu studijuoji?

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 18:26

verosio,niekas prie taves nesikabineja,o savo nuomone gali issakyti kiekvienas :wink:

Vartotojo avataras
Ausruze
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1209
Užsiregistravo: 19 Rgs 2007, 12:02
Pliusai: 0
Miestas: Klaipeda

Standartinė Ausruze » 17 Bir 2008, 18:36

verosio rašė:
Ausruze rašė:Sveikos.
Man sesija,nu bet penktadienį laukia paskutinis egzaminas ir tada atostogos :roll: :P
o ka tu studijuoji?
Finansus :wink:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė pyp » 17 Bir 2008, 18:38

o man pvz mokykloja nepatiko NIEKAS...nei kalbos, nei tikslieji mokslai, nei istorija ir mokiausi gan prastai, nes nepatiko mokytis, tai kas nepatinka...nu patiko daile ir darbai, bet ka istos dailes, nenorejau as stampuoti paveiksliukus ir pardavineti mugese, nors vienos dailes mokyklos direktorius sake tai galeciaulaisvai daryt...o didesnio talento nejauciau....del darbu? darbu mokytoja negaliu buti, nes nevirskinu vaiku ir pedagoginio darbo....taigi ir stojau ten kur man patare mama, kur nebuvo matematikos...i LŽŪU namų ūkio technologes specialybe (dimplomuotas zmonas kitaip sakant renge su aukstuoju issilavinimu), dirbt maitinimo istaigoj tevas nepatare, nes sake "net nebandyk-nusibaigsi", tai pradirbau administratore 6 metus ir vos nepribaigiau savo vaydininku, tai ir isejau teskus pareiskima ant stalo direktoriui. Nenoriu daugiau, kad man kas vadovautu, nenoriu keltis 8 ir grizti 17,00 is darbo, negaliu ilgai isstoveti ant koju ir t.t.
Gerai, kad dabar yra galimybe nedirbt. Nu ir NEZINAU ligi siol ko pati noriu. Taškas. :D

P.S. ir man pvz labai keista, kai zmones nuo tarkim 9 klases zino kuom nores buti
Paskutinį kartą redagavo pyp 17 Bir 2008, 18:39, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 17 Bir 2008, 18:39

Tutsi rašė:verosio,niekas prie taves nesikabineja,o savo nuomone gali issakyti kiekvienas :wink:
jusu poelgis to nepagrindzia.

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 18:42

na kai tema ne i tema,tuo viskas pasakyta :roll:

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 17 Bir 2008, 18:43

Ausruze rašė:
verosio rašė:
Ausruze rašė:Sveikos.
Man sesija,nu bet penktadienį laukia paskutinis egzaminas ir tada atostogos :roll: :P
o ka tu studijuoji?
Finansus :wink:
mm..tai tu su skaiciavimais, o kelintam tu kurse? patinka tau si spec?

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 17 Bir 2008, 18:45

pyp rašė:o man pvz mokykloja nepatiko NIEKAS...nei kalbos, nei tikslieji mokslai, nei istorija ir mokiausi gan prastai, nes nepatiko mokytis, tai kas nepatinka...nu patiko daile ir darbai, bet ka istos dailes, nenorejau as stampuoti paveiksliukus ir pardavineti mugese, nors vienos dailes mokyklos direktorius sake tai galeciaulaisvai daryt...o didesnio talento nejauciau....del darbu? darbu mokytoja negaliu buti, nes nevirskinu vaiku ir pedagoginio darbo....taigi ir stojau ten kur man patare mama, kur nebuvo matematikos...i LŽŪU namų ūkio technologes specialybe (dimplomuotas zmonas kitaip sakant renge su aukstuoju issilavinimu), dirbt maitinimo istaigoj tevas nepatare, nes sake "net nebandyk-nusibaigsi", tai pradirbau administratore 6 metus ir vos nepribaigiau savo vaydininku, tai ir isejau teskus pareiskima ant stalo direktoriui. Nenoriu daugiau, kad man kas vadovautu, nenoriu keltis 8 ir grizti 17,00 is darbo, negaliu ilgai isstoveti ant koju ir t.t.
Gerai, kad dabar yra galimybe nedirbt. Nu ir NEZINAU ligi siol ko pati noriu. Taškas. :D

P.S. ir man pvz labai keista, kai zmones nuo tarkim 9 klases zino kuom nores buti

ir man lbj keista, tuomet jau turetu tas vaikas buti labai tvirtai nusprendes.
p.s. oh gosh, pagal viska tutsi ir fiorele dabar turetu ir tave uzsipult..ziuresim ar tik cia ant manes vienos vaziuoja :shock:

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė pyp » 17 Bir 2008, 18:46

verosio rašė:
Tutsi rašė:verosio,niekas prie taves nesikabineja,o savo nuomone gali issakyti kiekvienas :wink:
jusu poelgis to nepagrindzia.
verosio neimk i galva, man asmeniskai internetine kritika visalaika kelia juoka ir nuostaba del zmoniu fantazijos...man pvz labai smagu, kad yra tokio optimistisko, pozityvaus ir protingo jaunimo kaip tu :wink:

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 17 Bir 2008, 18:46

Tutsi rašė:na kai tema ne i tema,tuo viskas pasakyta :roll:
kazkam mokykloje nelabai sekesi interpretacijos :D

Vartotojo avataras
verosio
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 614
Užsiregistravo: 11 Geg 2007, 15:19
Pliusai: 90
Miestas: visas pasaulis
Susisiekti:

Standartinė verosio » 17 Bir 2008, 18:48

pyp rašė:
verosio rašė:
Tutsi rašė:verosio,niekas prie taves nesikabineja,o savo nuomone gali issakyti kiekvienas :wink:
jusu poelgis to nepagrindzia.
verosio neimk i galva, man asmeniskai internetine kritika visalaika kelia juoka ir nuostaba del zmoniu fantazijos...man pvz labai smagu, kad yra tokio optimistisko, pozityvaus ir protingo jaunimo kaip tu :wink:
dekui pyp, tikrai labai malonus zodziai :D :aciu2:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 17 Bir 2008, 18:51

Anekdotas pagal temą:

Ateina žydas pas gydytoja ir skundžiasi:
- Pone Ghydytojau, mano Ghogai jau 1 metai, o jis dar smuiku neghroja :arrow:


;)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Standartinė Lilina » 17 Bir 2008, 18:53

Aš šiaip nuo 11 klasės žinojau kur stosiu, dar mano klasėje 2 žmonės žinojo kur trauks, o visi kiti - kur pasiseks :) taip kad gali paskutini momentą įlipti į tinkamą traukinį, o gali ruoštis, mokintis, paskui 20 metu pradirbės suprasti kad čia ne TAVO vieta ;)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Standartinė Tutsi » 17 Bir 2008, 18:56

verosio rašė:
Tutsi rašė:na kai tema ne i tema,tuo viskas pasakyta :roll:
kazkam mokykloje nelabai sekesi interpretacijos :D
gal jau nebesikelk...... :roll: Matau,kad baisiai protinga esi :lol:

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė pyp » 17 Bir 2008, 18:58

ipyle maniskis vyno taure, baigia snuki sutraukt nuo rugstumo :evil:

Beje laiskai is forumo ir pas mane neina ir jau nepirmas kartas, musu elektronini pasta aptarnaujanti imone sake, kad cia forumo problemos, tai nezinau.... :roll:
Paskutinį kartą redagavo pyp 17 Bir 2008, 19:00, redaguota 1 kartą(us).

Užrakinta