Paplepėkim ne į temą III

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė sinsan » 16 Rgs 2009, 08:11

labas rytas,
negerai tutsiuk, jei nemiga uzpuole. o as sklepo neturiu, kai namuose laikiau pernai tai apvyto, susiraukslejo kaip simtamete bobute.
forele, nesirkit, kai tokie orai po to sunku pasveikt bus
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė pyp » 16 Rgs 2009, 08:49

Labas rytas,

Pasidariau siandien sau iseigine, mokykloj visuotine sporto svente ir krikstynos kleboniskio miske, o man tokie renginiai nepatinka :roll: ir taip yra kaveikt namie :) o beto lyja, tai nezinau kaip jie ten sportuos ir krikstysis, jauciu nueis visa diena velniop mokytojams :lol:

Vartotojo avataras
Dora
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1266
Užsiregistravo: 08 Rgs 2009, 08:52
Pliusai: 10
Miestas: Kupiskis - Kaunas

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Dora » 16 Rgs 2009, 08:53

laba ryta,
visos tokios ankstyvos,as irgi anksti keliausi...rukas baisingas lauke buvo,dregna,o dabar jau saulute spigina...lietuvelej nors ir salta bet oras ne toks dregnas,o cia sakes kas turi problemu su sanariais tai pajaustu,gyvenam prie juros,vejas zvarbus ziema,ligos kimba,jau man dabar sloga ir tesis visa ziema,rankos sugrumba,skilineja,nemaloni man ta ziema skandinaviska ir ruduo siaubingas :x

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė pyp » 16 Rgs 2009, 09:03

o man patinka skandinavija...buvau vasrio menesi kopenhagoj pries kelis metus, likau suzaveta miesto ramybe :roll:

Vartotojo avataras
erikiux
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 15 Geg 2009, 15:55
Pliusai: 82

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė erikiux » 16 Rgs 2009, 09:08

Labas rytas!
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dora
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1266
Užsiregistravo: 08 Rgs 2009, 08:52
Pliusai: 10
Miestas: Kupiskis - Kaunas

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Dora » 16 Rgs 2009, 09:44

pyp rašė:o man patinka skandinavija...buvau vasrio menesi kopenhagoj pries kelis metus, likau suzaveta miesto ramybe :roll:
na man zmones irgi patinka cia,mandagus draugiski,sostine savaitgaliais sausakimsa va tas tai nepatiko,o seip savaites darbo dienom nuvaziavus ramu,grazu paziuret,man tik oras cia nepatinka....daug kam sakau,kad petruskeviciu mantukas turetu apie ka per savo laidas pakalbeti,nes cia tiek daug stiliu ir madu,beje niekas cia neziuri,kaip tu atrodai,vaiksto ir su buminiais,arba kaip ryte atsikele taip ir isejo,niekam nerupi nei makijazas,nesakau yra ir prisiziurejusiu,bet svarbiausia kreiva akim niekas neziuri ir neapkalbineja,kaip lietuvoj 064

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė pyp » 16 Rgs 2009, 10:08

Dora rašė:
pyp rašė:o man patinka skandinavija...buvau vasrio menesi kopenhagoj pries kelis metus, likau suzaveta miesto ramybe :roll:
na man zmones irgi patinka cia,mandagus draugiski,sostine savaitgaliais sausakimsa va tas tai nepatiko,o seip savaites darbo dienom nuvaziavus ramu,grazu paziuret,man tik oras cia nepatinka....daug kam sakau,kad petruskeviciu mantukas turetu apie ka per savo laidas pakalbeti,nes cia tiek daug stiliu ir madu,beje niekas cia neziuri,kaip tu atrodai,vaiksto ir su buminiais,arba kaip ryte atsikele taip ir isejo,niekam nerupi nei makijazas,nesakau yra ir prisiziurejusiu,bet svarbiausia kreiva akim niekas neziuri ir neapkalbineja,kaip lietuvoj 064
del drabuziu tai jo irgi fainai...pastebejau sita dalyka
kitais metais pas mus mokykloj yra galimybe atlikt praktika Italijoj arba Norvegijoj, tai jei Lietuvoj valdzios deka visai pakriks musu verslai ir visokie reikalai, tai reiks dumt i Norvegija

Vartotojo avataras
daida
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 3484
Užsiregistravo: 30 Rgp 2006, 12:47
Pliusai: 51
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė daida » 16 Rgs 2009, 10:14

Labas rytelis :)
Sveikatos visiems sergantiems :)

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė sinsan » 16 Rgs 2009, 10:29

Dora rašė:laba ryta,
visos tokios ankstyvos,as irgi anksti keliausi...rukas baisingas lauke buvo,dregna,o dabar jau saulute spigina...lietuvelej nors ir salta bet oras ne toks dregnas,o cia sakes kas turi problemu su sanariais tai pajaustu,gyvenam prie juros,vejas zvarbus ziema,ligos kimba,jau man dabar sloga ir tesis visa ziema,rankos sugrumba,skilineja,nemaloni man ta ziema skandinaviska ir ruduo siaubingas :x
tikra teisybe pasakei, man sanarius suka, tai ziema su antkeliu vaikstau, nuo oro tokio oda tik eucerin arba doliva kremai saugo, vejuotos ir lietingos pas mus zimos buna, todel tai dar labaiu padidina ilgesi lietuviskos saltos, bet su sniegu ziemos
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
ingrida9
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 12 Lie 2007, 06:48

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė ingrida9 » 16 Rgs 2009, 10:52

Labutis 031 .Sinsan,megink raudonuosius burokelius po keleta deti i siuksliu maiselius ir uzristi.Visai gerai laikosi.As visada taip darau 8)

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 16 Rgs 2009, 11:01

pyp, kokia tu fukse, jei nebusi pakrykstita... nuuuuuuuuuuuuuu 064 117

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 16 Rgs 2009, 11:46

Dabar krikštynos yra išsijuokiams iš žmonių. Ten linksma būna krikštytojams, bet ne tiems ką krikštija. Aš pati nedalyvavau ir ne kiek nesigailiu. Kas čia per krikštas, kai apmėto kiaušiniais, liepa kažkokį jovalą gert, ar braidžiot po upelį, kurio negeras kvapas jau iš kilometro užsiuodžia

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 16 Rgs 2009, 11:59

visais laikais taip buvo.... nors pas mus buvo viskas proto ribose.... todel tikrai buvo smagu 8)

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 16 Rgs 2009, 12:03

Aš matyt per sena suprasti tokias krikštynas. Man čia atrodo nepagarba žmogui

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 16 Rgs 2009, 12:12

jei tyciojasi, tai taip, bet jei kaip sakau... proto ribose.... tai kodel gi ne? :roll:

Mielai isigyciau dvi knygas, gal kas turit, ar matete kokiam knigyne :?:

" Juodasis skorpionas" ir "atsiskyrelis" ( autorius V.Bislys)

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė pyp » 16 Rgs 2009, 12:21

krikstynos niekad nebuna proto ribose, nors kaip kam tos ribos aisku....as ir aukstojoj nebuvau ir cia nejau, tuo labiau cia profkiniai, tarp ju tikrai su nestabilia psichika yra, tikra ta zodzio prasme debilu, o dar krikstynos miske, tai kam rizikuot

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė sinsan » 16 Rgs 2009, 12:42

pritariu pyp, vienais metais ten kur as mokinausi, stalus istepe aliejum, ketciupu, kiausais ir slaiuts fuksams liepe. po to virs galvu miltus su balionais sprogdino, nesamones, po tokiu krikstynu rubus i siuksledezia, ir pats mazgokis kelias valandas
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
pyp
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4445
Užsiregistravo: 14 Rgp 2007, 15:41
Pliusai: 25
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė pyp » 16 Rgs 2009, 14:01

http://gyvenimas.delfi.lt/konkursas/

pabandykit, neina atsiplest nuo kompo :D

Vartotojo avataras
Živilė
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1256
Užsiregistravo: 24 Rgs 2008, 19:07
Pliusai: 33
Miestas: Anykščiai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Živilė » 16 Rgs 2009, 14:35

Na, man irgi buvo krikštynos prieš porą metų. Mes tada buvom pirmokai gimnazistai, tai mus krikštijo antrokai. Bet sugalvota viskas buvo labai smagiai. Antrokai buvo atseit armija su visais ten kamufliažais. O mes turim į armiją įstot kažkas panašaus. Tai jie mus ten tieeeeek prikankino, kad atsimenu savaitgalį visus kaulus skaudėjo. Mokyklos stadione visokių tokių juokingų užduočių prigalvojo. Nebuvo jokių mėšlų, purvynų, tiesa, mums veidus guašu padažė, bet gana lengvai nusiplovė. Tikrai dabar atsimenu, kaip labai smagų nuotykį, jokios pašaipos, tiesiog jie mus kankino :lol: Bet ir gi tai per juokus :wink:

Vartotojo avataras
Lilina
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 8898
Užsiregistravo: 12 Rgs 2006, 11:05
Pliusai: 101
Miestas: Kaunas/Mažeikiai

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Lilina » 16 Rgs 2009, 17:47

Sveiki visos. Dar kosiju kaip garvėžys, bet jau mechanizmas jaučiasi kad po-biški drėksta ir susitepa aliejuku :) ta prasmė kosulys minkštėja. Žiūriu masė čia aplinkui peršalimo ligomis serga.Forelle, laikykis su savo mažulė. dabar maždaug metus ar pusmetį tavo mžytė gali neišlysti iš ligų, kadangi pradėjo darželį lankyt. Bet žiuriu tos slogos vaikams sąlyginai į naudą. Manoji pernai ištysai slogą turėjo, stipresnė ar silpnesnė etapais, bet sirgo iki kol neatšilo orai. Bet užtat stipresnių ligų negauna per tą sirguliavimą. mes su vyru buvom atkritė nuo gripo - o jai kaip sloga, taip sloga. Dabar irgi peršalimas, man su temperatūra. Vyras irgi kosija kaip griaustinis O jai sloga, be jokiu temperaturu ir ypatingu kosulių. Tiesa, jau visą mėnėsį :roll:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 16 Rgs 2009, 17:54

menuo tai ilgai, kad neisitaisytu mergaite chroniskos slogos :roll:

Vartotojo avataras
sinsan
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 7378
Užsiregistravo: 21 Lap 2007, 22:45
Pliusai: 924
Miestas: Alytus

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė sinsan » 16 Rgs 2009, 18:07

as chroniska slog ajau turi isitaisius, kai gristu i lietuva apmazeja, bet jau reik eik pas daktareli koki, gal ka patars
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Tutsi » 16 Rgs 2009, 18:29

noriu paklausti vilnieciu, kokiu internetu naudojates? Koki galima pasijungti zirmunu mikrorajone :?:

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 16 Rgs 2009, 18:51

Lilina rašė:Forelle, laikykis su savo mažulė. dabar maždaug metus ar pusmetį tavo mžytė gali neišlysti iš ligų, kadangi pradėjo darželį lankyt.
Šįkart tėtis kaltas,tinkamai neaprengė ir pats neapsirengė, perpūtė abu, tai kažkokia netikra anginą įsigijo. Temperatūra buvo abiems tik vieną dieną, nelabai aukšta, mažoji jaučiasi puikiai, tik laksto, o vyras - šiaip sau, daugiau gulinėja.

Vartotojo avataras
erikiux
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 15 Geg 2009, 15:55
Pliusai: 82

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė erikiux » 16 Rgs 2009, 20:10

Taigi vyrai visada "sunkiau' serga. Maniškis net paprastą slogą įsigijęs, serga taip lyg būtų pats PAČIAUSIAS didžiausias ligonis :hypno:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Forelle
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 11071
Užsiregistravo: 28 Geg 2007, 08:46
Pliusai: 689
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Forelle » 16 Rgs 2009, 20:14

Tai dabar jam dar ir liūdna, kad labiau vaiku rūpinuosi, o ne juos. Visgi beveik prie mirties :lol:

Vartotojo avataras
Dora
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1266
Užsiregistravo: 08 Rgs 2009, 08:52
Pliusai: 10
Miestas: Kupiskis - Kaunas

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Dora » 16 Rgs 2009, 20:35

pyp rašė:
Dora rašė:
pyp rašė:o man patinka skandinavija...buvau vasrio menesi kopenhagoj pries kelis metus, likau suzaveta miesto ramybe :roll:
na man zmones irgi patinka cia,mandagus draugiski,sostine savaitgaliais sausakimsa va tas tai nepatiko,o seip savaites darbo dienom nuvaziavus ramu,grazu paziuret,man tik oras cia nepatinka....daug kam sakau,kad petruskeviciu mantukas turetu apie ka per savo laidas pakalbeti,nes cia tiek daug stiliu ir madu,beje niekas cia neziuri,kaip tu atrodai,vaiksto ir su buminiais,arba kaip ryte atsikele taip ir isejo,niekam nerupi nei makijazas,nesakau yra ir prisiziurejusiu,bet svarbiausia kreiva akim niekas neziuri ir neapkalbineja,kaip lietuvoj 064
del drabuziu tai jo irgi fainai...pastebejau sita dalyka
kitais metais pas mus mokykloj yra galimybe atlikt praktika Italijoj arba Norvegijoj, tai jei Lietuvoj valdzios deka visai pakriks musu verslai ir visokie reikalai, tai reiks dumt i Norvegija
butinai rekomenduoju aplankyt norgus :D nepraleisk sanso 038
sinsan rašė:
Dora rašė:laba ryta,


tikra teisybe pasakei, man sanarius suka, tai ziema su antkeliu vaikstau, nuo oro tokio oda tik eucerin arba doliva kremai saugo, vejuotos ir lietingos pas mus zimos buna, todel tai dar labaiu padidina ilgesi lietuviskos saltos, bet su sniegu ziemos
na va,cia tai isvis :evil: ,aciu uz rekomendacija 038 ,pasilgau ir as tos tikros ziemos,sniego ir salcio :cry:

Vartotojo avataras
erikiux
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 948
Užsiregistravo: 15 Geg 2009, 15:55
Pliusai: 82

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė erikiux » 16 Rgs 2009, 21:50

Forelle rašė:Tai dabar jam dar ir liūdna, kad labiau vaiku rūpinuosi, o ne juos. Visgi beveik prie mirties :lol:
:laugh: :laugh: :laugh:
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dora
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1266
Užsiregistravo: 08 Rgs 2009, 08:52
Pliusai: 10
Miestas: Kupiskis - Kaunas

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Dora » 17 Rgs 2009, 08:05

Laba ryta,
pabudome ir kelkimes :!: kvieciu kavutes ir kas nori pavaisinsiu varskes apkepu :wink:

Vartotojo avataras
Lina13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 639
Užsiregistravo: 12 Rgs 2008, 10:32
Pliusai: 6
Miestas: Panevėžys

Re: Paplepėkim ne į temą III

Standartinė Lina13 » 17 Rgs 2009, 08:27

Sveikos iš ryto. Skanios kavos, Dora :) .
O aš pasiguosiu, kad jau kelinta naktis neišsimiegu - nugaroj gyvas velnias ataugų, kurios spaudžia kojos nervus ir sukelia skausmą. Tai iš vakaro keletą valandų pamiegu, o paryčiui prasideda blaškymąsis po lovą iš skausmo :( .
Gal žinot kokių veiksmingų metodų ataugoms gydyti?

Užrakinta