Paplepėkim ne į temą IV

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 21 Gru 2011, 11:55

laba ryta visoms....
Skauda skrandi sendien man juodai :( ... tiksliau antra diena jau...... Sues tie vaistai man ji jauciu iki galo :(

Vartotojo avataras
sofe
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1091
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 13:24
Pliusai: 0
Miestas: Vilkaviskis -uk

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė sofe » 21 Gru 2011, 12:28

labas rytelis uogytes 031 Tutsiuk saulyt sveikateles tau 049 visoms geros dieneles 049
Aš esu toks protingas, kad kartais pats nesuprantu nė vieno žodžio, ką sakau. (Oscar Wilde)

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 21 Gru 2011, 12:36

labas rytas,man šiandien gerai jau niekas nebeskauda :roll: tutsi,laikykis man kartais kai labai skauda padeda,kai atsiguli ir randi tam tikrą padėtį :wink:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 21 Gru 2011, 12:47

man ne tai, kad skauda, bet taip slyksciai maudzia... :? bet zinau nuo ko... praeis..... :roll:

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Aguona*** » 21 Gru 2011, 13:19

Sveikos . Eglę sekmadienį pasipuošėm . Pas mus mokyklinių bei darželinių karnavalų maratonas , tetrų savaitė . Vos spėjam suktis :D :hypno:

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 21 Gru 2011, 13:28

lina,o tu kasdien geri vaistus ir kiek tablečių suvartoji per dieną?

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Ramunė » 21 Gru 2011, 13:38

http://www.gaspadine.lt/konkursai/resto ... _konkursas

As jau radau savo :mrgreen: Gal ir jusu yra, tik kitu vardu :roll:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 21 Gru 2011, 13:40

geriau neklausk... :oops: dabar iki kaledu is po laseliniu po 21 pusryciams :? o siaip po 5 :roll:

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Aguona*** » 21 Gru 2011, 13:41

Ar girdėjot mergaitės šį balsą ? fantastika klausyt :D tokia energija gera , ašarą norisi braukt ......
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... vdN945-GPU

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... duB3-jf63g

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 21 Gru 2011, 14:05

o siaube,tai nėra ko norėt,mano mama raminamus irgi saujom geria,džiaugiuosi,kad dar širdis tiek atlaiko,nors dėl skrandžio ji dejuoja retai...o geri pagal instrukciją?nes aš girdėjau,kad dažnai žmonės sugadina vaistų poveikį kai netinkamai geria,nes dažnai aš ir pati taip padarau kai reikia gerti po valgio,o padarau atvirkščiai arba valandų intervalas nevienodas būna...

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Aguona*** » 21 Gru 2011, 14:10

Liūdna , jauni žmonės ir tiek vaistų :(

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 21 Gru 2011, 14:14

taip, geriu taip, kaip priklauso, tik turiu viena beda... kartais ryte isgeriu nieko nevalgiusi... nes negaliu prisiversti pavalgyti :roll: Va cia ir yra mano beda, del ko skauda man tas skrandis... :oops:
O kad jauni ir tiek vaistu, tai nieko cia jau nepadarysi... ligos neklausia kiek tau metu :roll:

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Aguona*** » 21 Gru 2011, 14:23

Tutsi rašė:taip, geriu taip, kaip priklauso, tik turiu viena beda... kartais ryte isgeriu nieko nevalgiusi... nes negaliu prisiversti pavalgyti :roll: Va cia ir yra mano beda, del ko skauda man tas skrandis... :oops:
O kad jauni ir tiek vaistu, tai nieko cia jau nepadarysi... ligos neklausia kiek tau metu :roll:

todėl ir liūdna ....

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 21 Gru 2011, 14:32

tas pats būna ir man nors išgeriu tik kokią vieną tabletę per kelias dienas,bet jei tuščiu skrandžiu tai man peilis...
nu va,o aš po vakarykščio šoko kai pamačiau sūnų internete tai tapau negera mama ir šiandien nenuvažiavau į mokyklos kalėdinį renginį...nenoriu visiems gadinti kalėdinės nuotaikos,bet važiuosiu kitą dieną išsiaiškinti ir nubausti kaltininką,nes tas vaikinukas yra mokyklos prezidentas ir turėtų ginti mokinių interesus,o ne iš jų tyčiotis...labai blogai miegojau ir iš galvos niekaip neišeina tos negeros mintys...

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 21 Gru 2011, 15:06

o vaiko nenuskriaudei nevaziuodama? ar jis nedalyvavo programoje? :roll:

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 21 Gru 2011, 15:14

dainuos jis,bet vien išgirdusi jo balsą aš pradėsiu verkti,nes man akyse stovės tik anas vaizdas,aš per daug jautrus žmogus,man dabar reikia tyliai kampe kur išsiverkti,o jau tada galėsiu normaliai gyventi,o sūnus supranta,nes ryte jam sakiau,kad nebūsiu,dar dukros manęs nepaleidžia,o po ligos nenoriu jų niekur tampyt :oops:

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 21 Gru 2011, 15:19

nu va,ką tik vienas bernas iš kaimo kuris sūnaus nekenčia jau paskelbė facebooke tą video,o kiek dar jam reiks mokykloj patyčių atlaikyt :evil:

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Isia » 21 Gru 2011, 16:10

Kristina, kaip mama turėtum kreiptis i mokykla ( o jei ir ten nepadės, yra aukštesnės įstaigos) reikia aiškintis tokius dalykus, kad užkirstų kelia patyčioms :evil: , negaliu, kai žinau ką tai reiškia, ir kai kenčia silpnesni... :evil:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 21 Gru 2011, 16:38

nu siaubas kokie parazitai 075 075 As tai nieko nelaukusi pareikalauciau isimti to, kuris idejo... Nors as manau cia vaikai patys ispute burbula.... Man is sono ziurint, tai as nematau is ko ten juoktis... man ten visai normaliai vaikas dainuoja- man grazu :roll: :roll:

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Ramunė » 21 Gru 2011, 18:24

Kristina, kokioj mokykloj tavo vaikas mokosi? :roll: :roll: :roll: Ką veikia auklėtoja, socialinė pedagogė? Juk auklėtoja privalo matyti ir žinoti, kas vyksta su jos vaikais ne tik klasėje, bet ir visoje mokykloje. Tu važiuok, kalbėk, rėk, jei reikės. Juk vaikui gyvenimas griūna, jis dar tik mokosi gyvent, padėk jam :?

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 21 Gru 2011, 19:36

nejuokauk su tokiais dalykai - lek kuo greiciau ir aiskinkis!!!!! akis isdraskyciau - gal ir nereiktu taip sakyti bet juk daugelis jaunuoliu neatlaiko tokiu fiziniu patyciu - ( nors nemaciau tos medziagos ir nezinau apie ka kalba) cia baisus dalykas - nieko nelauk ir skubek i mokykla ,,,Ka jie ten veikia !!!! o paskui kai kas nutinka - tada jau visi rauda ir gaili kad taip ar kitaip nutiko......

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Sandriuke0422 » 21 Gru 2011, 19:46

Kristinugnes bloge yra nuoroda i irasa. Ir isvis, net nejuokinga, nera is ko ten visai juoktis. Taip, jurate ir visos kitos yra teisios. Butinai turi kazko griebtis. Juk kaip sunku turetu buti jam visa tai islaikyti...

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 21 Gru 2011, 20:04

tai ruošiuosi paskambinti auklėtojai,o toliau nežinau bandysim pagaut kaltininką ir kad jis bent jau ištrintų tą nesąmonę 075

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 21 Gru 2011, 20:10

nebelauk o skambink ,, nes isivaizduok savo vaika - kaip jam sunku ,,, kiekviena diena jam isgyventi reikia !!!!!
ir ne tik kad istrintu o priversk viesai atsiprasyti arba lai geriau tai daro mokyklos atstoves ,,,, nesuprantu as tu soc.darbuotoju ka jos veikia mokykloje !!!! vieta uziima ko gero tik

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Ramunė » 21 Gru 2011, 20:21

Kiek suprantu, nors nemačiau, ( jei ne paslaptis, įdėk nuorodą) ne vien tame esmė, kad įdėjo įrašą. Čia viskas kur kas giliau yra. vaikai yra žiaurūs, jei jų neusutabdys suaugę žmonės savo pavyzdžiu, nenurims. Ištrins šitą, įdės kitą, užgaulios visur, kur tik galės. Kristinut, paklausyk manęs, kaip patyrusios mokytojos. Prašyk auklėtojos ( geriau ne telefonu), kad darytų ar susirinkimą klasės bendruomenės, ar kalbėtųsi su vaikais, kad palengvintų tavo vaiko gyvenimą mokykloje. Juk vaikai mokykloje praleidžia pusę dienos, jei jam ten negera, jį užgaulioja, berniuko nervai gali neišlaikyti. Kiek suprantu, galimybių pakeisti mokyklą nėra. Vadinasi, pirmiausia mokytojai ir auklėtoja turi rodyt pavyzdį vaikams, kaip reikia elgtis. Turiu klasėje mergaitę iš asocialios šeimos su stipriais intelekto sutrikimais. Kartais jai ir žodžių junginį sudėlioti būna sunku, nekalbant apie rišlią kalbą. Bet ji dalyvauja visuose klasės ir mokyklos renginiuose; klasė nelabai greitai prie to priprato, po pradinės mokyklos buvo sunku juos perauklėti, kad ji toks pats žmogus, kaip ir mes visi. Bet po truputuką susitvarkė. Tu atsargiai pasiklausinėk sūnaus, ar nėra ir mokytojų jį ignoruojančių. Juk, kaip nebūtų gaila, ir mūsų tarpe visokių yra... Ir tada jau aiškinkis mokykloje. Ir kuo greičiau, tuo bus tavo vaikeliui geriau. Nelauk, nekankink savo sūnaus.

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Ramunė » 21 Gru 2011, 20:24

jurate-13 rašė:nebelauk o skambink ,, nes isivaizduok savo vaika - kaip jam sunku ,,, kiekviena diena jam isgyventi reikia !!!!!
ir ne tik kad istrintu o priversk viesai atsiprasyti arba lai geriau tai daro mokyklos atstoves ,,,, nesuprantu as tu soc.darbuotoju ka jos veikia mokykloje !!!! vieta uziima ko gero tik
Pirmiausia dirba klasės auklėtoja, o tik paskui socialinė pedagogė. Juk klasės auklėtojas kasdien bendrauja su savo vaikais, pažįsta šeimas. Soc. negali suspėti apžiūrėti visus. Bet ji privalo padėti ir reaguoti į tokius dalykus. Tuo labiau, kad facebook'ą ir pačios mato.

Vartotojo avataras
vijole1972
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 641
Užsiregistravo: 28 Spa 2011, 14:36
Pliusai: 10
Miestas: Ukmergė

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė vijole1972 » 21 Gru 2011, 22:39

kristugne rašė:pas mane visą gyvenimą buvo per mažas spaudimas,todėl kavą ir geriu dažnai :cry: o dar jei susinervuoju ar pervargstu tai pajuntu kur pas mane galvą yra :mrgreen:
kaip aš tave suprantu, nes pati tą pačią problemą turiu jei pas mane spaudimas 100 ant 70 randamas tai labai gerai :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 21 Gru 2011, 23:19

pagyvensim - pamatysim sunku pasakyt kas bus toliau,pasiskųsiu tai po to dar labiau keršys,jei tylėsiu - ant galvos užlips,o kad visiems geras nebūsi tai ir taip aišku...
Ramūne,o tai mergaitei kokia liga yra,gal kas pažystat kokį vaiką sergantį ASPERGERIO sindromu :roll: ?

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 21 Gru 2011, 23:42

ka tik paskaiciau kad sia liga sergantys yra labai protingi bet,,,,,, vienisiai zmones ,,, jiems nereikia draugu jie bijo vieni iseiti i kiema ,, geriausia bendrauja su kompiuteriu ir pansiai ,,, na jei idomu google yra info apie sia liga

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Nicole » 22 Gru 2011, 00:32

As nesuprantu to pasipiktinimo,nepykit,tikrai nesuprantu.....Kristine,neuzsiciklink ant negalios,nereaguok jautriai,ten viskas normalu,o ir nei vieno "zvengiancio" ar tyciojancio tikrai negirdejau :roll:
Paveikslėlis

Užrakinta