Paplepėkim ne į temą IV

Viskas kas netilpo į rėmus kitų temų...

Moderatoriai: sinsan, Tutsi

Užrakinta
Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 22 Gru 2011, 01:54

filmuojant gal nezvengia, bet turbut mokykloje..... :roll:

Vartotojo avataras
Nicole
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 4670
Užsiregistravo: 09 Rgp 2009, 02:26
Pliusai: 56
Miestas: Marburg

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Nicole » 22 Gru 2011, 02:13

Tutsi,suprantu...mokykloj turbut kiekvienas daugiau maziau praeina bendraamziu "mesmale" :roll:
O man tas video patiko ir gal net vaikas atkreips demesi jaunu talentu ieskotoju 038 Man jis ir grazus ir gabus ir malonus ausiai 049 O beklausydama nusijuokiau ir as,nes dainos ritmas vietom neatitinka jo amziaus(kazkas tokio prie sexy),bet tai ne piktai,o greiciau pralinksmino :lol: Linkiu,kad siam balseliui butu lemta iskilti,nes jei zmogutis sugeba keleta kartu ta pati sakini vis kitaip isdainuoti,o ne nusidainuoti-talentas yra,buvo ir bus! 049 Kristut,gal vietoj piktumo kada nors padekosi tam vaikezui,kad prisidejo prie busimo zinomo dainininko isgarsejimo! 038
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
liudmilka
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 13 Rgp 2011, 14:57
Pliusai: 0
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė liudmilka » 22 Gru 2011, 09:37

labas rytas 049 vaziuojam i gariunus 038

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Ramunė » 22 Gru 2011, 10:26

Paveikslėlis

Geros dienos :P

Vartotojo avataras
juuurate
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2478
Užsiregistravo: 05 Geg 2011, 09:11
Pliusai: 34
Miestas: Utena

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė juuurate » 22 Gru 2011, 10:32

Labas rytas, mergytės 031
Gero ir darbingo ketvirtadienio 060 060 060
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Ramunė » 22 Gru 2011, 10:59

Ačiū :lol: darbingumo - nė lašo. Sėdžiu pasišiaušusi, su chalatu ir nieko veikt nenoriu.................................. :?

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 22 Gru 2011, 11:06

a kodė pasišiaušusi,dabar tokia mada ar šiaip :mrgreen: man visai nieko rytas,truputį padekupoažinau,eisiu į kitą kaimą iki parduotuvės,ryt sūnui ekskursija,dar keletą dovanų reikia pabaigt supakuot...nu žodžiu planų daug,reikia tik juos įvykdyti :D

Vartotojo avataras
sofe
Gurmanas
Gurmanas
Pranešimai: 1091
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 13:24
Pliusai: 0
Miestas: Vilkaviskis -uk

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė sofe » 22 Gru 2011, 11:12

labuka mergytes 049 ,na ka namukas iskeptas,reikia eiti koki torciuka kepti,bet kazkaip tingisi snd,mano paneles abi visa nakti kosejo...tai ir mamyte be miego,bet taip pykstu,na kiek gi galima sirgti... :roll: :roll:
Aš esu toks protingas, kad kartais pats nesuprantu nė vieno žodžio, ką sakau. (Oscar Wilde)

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Ramunė » 22 Gru 2011, 11:19

Kristina, bandau įsisavint varnos lizdo šukuoseną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bet reiks eit kaiman , mokesčių likučius sumokėt, ko dar nepervedžiau internetu. Ot nemėgstu šios procedūros, vadinamos piniginės lengvinimu :evil: Paskui kepsiu sausainiukus iš avižinių dribsnių. Radau "JI", bandysiu, kas per velns gausis :?

Vartotojo avataras
Arūna
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2563
Užsiregistravo: 06 Geg 2011, 09:59
Pliusai: 47
Miestas: Vilnius

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Arūna » 22 Gru 2011, 11:54

Ramunė rašė:Kristina, bandau įsisavint varnos lizdo šukuoseną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?
Mėgstu savaitgaliais tokias šukuosenas :mrgreen:

Vakar išsikepiau vakare Kalėdom paragą.Šiandien reiks aplieti šokoladu. Ir pagalvojau, kad galėjau kiek anksčiau iškepti- jam kelias dienas reik pabręsti. :D
Grįžus šiandien dar kai kurias dovanėles pabaigsiu daryt - labai man smagus užsiėmimas šventėm dovanėles daryt 038 . O iš kolegės šiandien gavau dovanų paketėlį imbierinių meduolių 038 Pati kepė 038
Kaip norėtųsi prieš šventes nors poros laisvų dienų....

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 22 Gru 2011, 13:34

labas mergaites.. visos ir pasisukavusios ir ne 031
Uzdejau kepti duona... is pasiutimo... Vyrai parpia, namuose nei kampo duonos :twisted: :twisted:
Eisiu prieskoniuoti kelmo ir sukti vyniotiniu :roll: Darbo daug....

Vartotojo avataras
Isia
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2235
Užsiregistravo: 29 Geg 2007, 23:22
Pliusai: 41
Miestas: svetimas kraštas

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Isia » 22 Gru 2011, 14:21

Gera dienele...
o pas mane šventinių nuotaikų nei trupinėlio. Gyminaičiai toli, draugai irgi, nei mes pas juos, nei jie pas mus. Nes dėka darbo grafiko aš darbuojuosi per visas galimas šventes, Va tau ir šventes švesti :twisted: kaip ir pernai, užpernai, ech...
gal ką nors dar ryt spėsiu pasiruošti kukliam kučių stalui ir vyras gal paruoš... :oops:
o dovanų savo vyrui nieko nedovanosiu, nes jis galėjo sau leisti ir pasidovanoti gan nemažą ir nepygią dovaną- žuvies šamo galvos iškamša, kuri sveria 6 kg ir man visai nekelia žavesio.. va kaip pygiai išsisukau :lol: :lol:

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 22 Gru 2011, 15:33

sofe rašė:labuka mergytes 049 ,na ka namukas iskeptas,reikia eiti koki torciuka kepti,bet kazkaip tingisi snd,mano paneles abi visa nakti kosejo...tai ir mamyte be miego,bet taip pykstu,na kiek gi galima sirgti... :roll: :roll:
Sofe - jei turi galimybe -gauk juodojo ridiko ji isskabtuok pridek medaus ir po kiek laiko atsiradus sultims ( jos greit atsiranda valandos begyje) - duok jo gerti po sauksta .. labai geras liaudiskas vaistas nuo kosulio

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 22 Gru 2011, 15:36

Kristina,aš tai visą gyvenimą pati save sveikinu,niekas iš šeimos man nieko nedovanoja,tai pati save apdovanoju,tik šiemet kai pašalpas labai apkarpė apsieisiu be dovanų,o vaikams teks tik po simbolinę :oops:

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 22 Gru 2011, 17:07

Nezianu kur patalpinti todel talpinu cia nes noriu info gal kas kepet tokius,,, bet man nepatinka kad krema reikia valgyti atskirai o tuos pyragelius atskirai gal kas gaminto kad butu galima ta idara ifarsiruoti i vidu,,,,, cia nukopintas receptukas is gaspadines ,,o gal kurios is musu merginu???? :D
Kvietiniai miltai, 1 stiklinė
Sviestas, arba margarinas, 120 gramų
Kiaušiniai, 4 vienetai
Vanduo, 1 šaukštas
Druska, truputį
Cukrus, 4 šaukštai
Varškė, 340 gramų
Cukraus pudra, 140 gramų
Grietinėlė, 100 mililitrų
Vanilinis cukrus, 1 šaukštelis
Gaminimas:
Į puodą supilti vandenį, sudėti sviestą, žiupsnelį druskos, cukrų ir užvirinti.
Užvirus sumažinti ugnį, maišant suberti miltus ir maišyti, kol gausis vientisa masė.
Tuomet nukelti nuo ugnies ir leisti 3-5 min. atvėsti.
Pravėsus sudėti po vieną kiaušinius ir viską gerai išmaišyti.
Paruoštą tešlą sudėti į konditerinį švirkštą ir suformuoti ant aliejumi pateptos skardos nedidelius pyragaičius. Pyragaičius formuoti toliau vieną nuo kito, nes kepant jie išsipūs.
Kepti apie 10 min. 200 laipsnių temperatūroje ir tuomet dar apie 10 min. sumažinus temperatūrą iki 180 laipsnių.
Varškės kremui gerai sutrinti varškę ir sumaišyti su cukraus pudra, vaniliniu cukrumi bei grietinėle.
Paruoštą kremą patiekti prie eklerų.
Skanaus.
Paveikslėlis

nezinau kodel foto neisideda bet tie pyragiukai panasus kaip plykyti sausainiukai

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 22 Gru 2011, 17:49

Juratuk, yra pas mus tikrai kazkas panasaus... Ir tikrai galima idaryti kremu, o ne patiekti atskirai :wink: konditerija/plikyti-pyrag-liai-t6394.html

Vartotojo avataras
kristugne
Virtuozas
Virtuozas
Pranešimai: 2038
Užsiregistravo: 08 Geg 2011, 10:06
Pliusai: 1
Miestas: pasvalys
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė kristugne » 22 Gru 2011, 19:37

linut,tai mano staigmenos dar nefotkinai :roll: ?pati tai pamiršau višta :mrgreen:

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 22 Gru 2011, 21:18

Tutsi rašė:Juratuk, yra pas mus tikrai kazkas panasaus... Ir tikrai galima idaryti kremu, o ne patiekti atskirai :wink: konditerija/plikyti-pyrag-liai-t6394.html

oi kaip gerai,,, mano sunaitelis labai megsta plykytus pyragelius bandysiu padaryti ir nudziuginti ji,,, bet pasiskaicius komentarus noriu sukonkretinti recepta - tai ar reikia deti i tesla kiausiniu ???? jei ne - tai darau viska pagal Tutsi pateikts recepta

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Aguona*** » 22 Gru 2011, 23:32

Tutsi rašė:labas mergaites.. visos ir pasisukavusios ir ne 031
Uzdejau kepti duona... is pasiutimo... Vyrai parpia, namuose nei kampo duonos :twisted: :twisted:
Eisiu prieskoniuoti kelmo ir sukti vyniotiniu :roll: Darbo daug....
Oho patiekalai kokie :shock: :D
pas mus nebūtų kam valgyt :) o ankščiau šventės buvo gausios :( ir valgyt buvo kam .....
Mes darėm saldumyną vieną tokį . vėliau įmesiu foto :)

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Aguona*** » 22 Gru 2011, 23:34

jurate-13 rašė:
sofe rašė:labuka mergytes 049 ,na ka namukas iskeptas,reikia eiti koki torciuka kepti,bet kazkaip tingisi snd,mano paneles abi visa nakti kosejo...tai ir mamyte be miego,bet taip pykstu,na kiek gi galima sirgti... :roll: :roll:
Sofe - jei turi galimybe -gauk juodojo ridiko ji isskabtuok pridek medaus ir po kiek laiko atsiradus sultims ( jos greit atsiranda valandos begyje) - duok jo gerti po sauksta .. labai geras liaudiskas vaistas nuo kosulio
ir sunaudot reik greit , nes surugs :)

Vartotojo avataras
Aguona***
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 508
Užsiregistravo: 11 Sau 2007, 22:26
Pliusai: 2
Miestas: KAUNAS

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Aguona*** » 22 Gru 2011, 23:35

Isia rašė:Gera dienele...
o pas mane šventinių nuotaikų nei trupinėlio. Gyminaičiai toli, draugai irgi, nei mes pas juos, nei jie pas mus. Nes dėka darbo grafiko aš darbuojuosi per visas galimas šventes, Va tau ir šventes švesti :twisted: kaip ir pernai, užpernai, ech...
gal ką nors dar ryt spėsiu pasiruošti kukliam kučių stalui ir vyras gal paruoš... :oops:
o dovanų savo vyrui nieko nedovanosiu, nes jis galėjo sau leisti ir pasidovanoti gan nemažą ir nepygią dovaną- žuvies šamo galvos iškamša, kuri sveria 6 kg ir man visai nekelia žavesio.. va kaip pygiai išsisukau :lol: :lol:
ar jis jį pats pagavo ? tomet oho laimikis :))

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 23 Gru 2011, 00:58

kristugne rašė:linut,tai mano staigmenos dar nefotkinai :roll: ?pati tai pamiršau višta :mrgreen:
nufotkinau saulele, bet is virtuves sendien neislendu :oops: Gal ryt ikelsiu :wink:

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 23 Gru 2011, 01:00

jurate-13 rašė:
Tutsi rašė:Juratuk, yra pas mus tikrai kazkas panasaus... Ir tikrai galima idaryti kremu, o ne patiekti atskirai :wink: konditerija/plikyti-pyrag-liai-t6394.html

oi kaip gerai,,, mano sunaitelis labai megsta plykytus pyragelius bandysiu padaryti ir nudziuginti ji,,, bet pasiskaicius komentarus noriu sukonkretinti recepta - tai ar reikia deti i tesla kiausiniu ???? jei ne - tai darau viska pagal Tutsi pateikts recepta
net pasiziurejau... kazkas cia ne taip... tikrai dejau kiausinius- pamenu :shock: Cia ne visas receptas :?

Vartotojo avataras
Ramunė
GURU
GURU
Pranešimai: 17172
Užsiregistravo: 22 Spa 2006, 13:31
Pliusai: 736
Miestas: Kėdainių raj.
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Ramunė » 23 Gru 2011, 07:39

Labas rytas :P Kas su amnim pirmo puodelio kavos?

Paveikslėlis

Man šiandien darbadienis,kad net pačiai baisu. Karnavalas. Dar klasėje švęsim. Susiklostė tokia tradicija, kad po karnavalo šokiuose budi vyresniųjų klasių auklėtojai. Tai jau ši garbė teks ir man :twisted: Grįšiu, kasip padori moteris, šiek tiek prieš vidurnaktį :mrgreen:
Geros dienos visoms 049

Vartotojo avataras
Sandriuke0422
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 727
Užsiregistravo: 07 Geg 2011, 13:19
Pliusai: 10
Susisiekti:

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Sandriuke0422 » 23 Gru 2011, 09:11

Labas rytas... :)

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 23 Gru 2011, 09:13

Tutsi rašė:
jurate-13 rašė:
Tutsi rašė:Juratuk, yra pas mus tikrai kazkas panasaus... Ir tikrai galima idaryti kremu, o ne patiekti atskirai :wink: konditerija/plikyti-pyrag-liai-t6394.html

oi kaip gerai,,, mano sunaitelis labai megsta plykytus pyragelius bandysiu padaryti ir nudziuginti ji,,, bet pasiskaicius komentarus noriu sukonkretinti recepta - tai ar reikia deti i tesla kiausiniu ???? jei ne - tai darau viska pagal Tutsi pateikts recepta
net pasiziurejau... kazkas cia ne taip... tikrai dejau kiausinius- pamenu :shock: Cia ne visas receptas :?
o tada kiek tu kiausu ir ar baltymu ar tryniu????? gal sukonkretint galima :D

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 23 Gru 2011, 09:15

Labas rytas visoms :aciu2: Pas mus siek tiek sniegelio iskrito, net keista kad lauke baluoja bet panasu kad greit jis dings :)

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 23 Gru 2011, 09:16

labas rytas mergaites... AS jau po kavos... einu ieskoti receptuko juratuk :wink:

Vartotojo avataras
jurate-13
Fanatas
Fanatas
Pranešimai: 864
Užsiregistravo: 23 Vas 2009, 22:33
Pliusai: 2
Miestas: Siaures Lietuva

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė jurate-13 » 23 Gru 2011, 09:18

Tutsi rašė:labas rytas mergaites... AS jau po kavos... einu ieskoti receptuko juratuk :wink:

ot tai deku Tau Tutsiuk 049

Vartotojo avataras
Tutsi
Site Admin
Pranešimai: 35795
Užsiregistravo: 03 Vas 2007, 12:54
Pliusai: 794
Miestas: Aukštaitijoje

Re: Paplepėkim ne į temą IV

Standartinė Tutsi » 23 Gru 2011, 09:32

nea, viskas cia gerai...... Receptas tikslus :!: I plikytus sausainius dejau kiausinius.... konditerija/plikyti-sausainiai-t7636.html Tesla tinka ir pyrageliams :wink:

Užrakinta